Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

I koja ti je ostavila najbolji utisak?

SMO je bio ogromno razocarenje, moram reci. Zelda daleko najbolja igra na sistemu, ali moram istaci da sam preigrao par odlicnih indie igara koje uopste nisu skupe. Na kraju cu biti u minusu nekih 75e, ali ne mogu reci da sam zazalio.
DOOM port nije los, ali nakon sto sam igru presao na pc sa misom I tastaturom, tesko je objasniti koliko je inferiorniji nacin kontrole sa analozima Switch-a.
Splatoon 2 bi trebao probati uskoro, ali sumnjam da ce mi se svidjeti.

Koje indie su te odusevile? :slight_smile:

Golf Story (15$)
Enter the Gungeon (15$)
Earth Wars (5$)
Stardew Valley nisam jos pokrenuo, kazu da je vrhunsko iskustvo (15$)
Za tu cjenu mogu reci da sam bio odusevljen. Uz ovo imas Severed koji mi je jedna of najboljih igara ove generacije ali sam ga presao na dve platforme do sada.

Sve u svemu dobra ponuda indie igara, ovo su one koje sam kupio zato sto nisam prethodno igrao. Ko nije u tim vodama imace jos bolje iskustvo.

A post was split to a new topic: Warcraft 3 HD remaster

Od danas sam na Bolovanje , vala vreme je bilo :smiley: sad mogu da se sigram i snimam :smiley:

3 Likes

Mary Jane :slight_smile:

Odem da goglam ko je sad umro. Kad ono sleng za konoplju. ( Konoplju ima da guglaju ovi 95+ godište )

1 Like

@ninja

samo da dodam ovaj ryzen 2200 koji ces metnuti u konfiguraciju, moze da pruzi i jako pristojne performanse za gaming, ako ikada budes zeleo da nakacis dzojped na PC. :smiley:

Da da, vele ljudi da “tera” GTA V u FullHD-u na 55-60fps pri max podešavanjima.
E sad, to me sa druge strane toliko ne interesuje da ti ne mogu opisati. Pri izboru sam se rukovodio dobrim APU rešenjem, da me izađe jeftinije i da ne moram kupovati još i grafičku.
Inače, sve sam upakovao u Raidmax Ninja II kućište:
Raidmax%20Ninja%20II
Izeš ninju bez Ninja kućišta…
Ženin izbor narandžastih draperija uopšte nije uticao na izbor kućišta…:thinking:

9 Likes

:joy::joy::joy:

I’m in love with Mary Jane.
She’s my main thing.
She makes me feel alright.
She makes my heart sing.

Nadam se da si bio sarkastican :smiley: U GTA 5 izvlaci 30fps na normal. Sto je opet sjajno za APU od 100e. Definitivno upotrebljivo ukoliko ti se na PC-u “priigra” nesto manje zahtevno, neka indie igra, pa cak i zahtevnije naslove sa nesto smanjenih detalja. Znam da te ne zanima, al zgodno za imati, zlu ne trebalo. :smiley:

3 Likes

Heh, nisam.
Podatak koji sam imao je od ranije, i evo, nije baš bio ispravan.
U svakom slučaju, da ne bismo ovde gužvali temu, možemo prepisku nastaviti u PC threadu.
Čekam neke SATA kabliće pod uglom od 90 stepeni ( u Ninja kućište ne mogu redovni) pa ću danas sve povezeti, migriram operativni sistem na SSD, pa ću tamo baciti koji utisak.

Ninja evo da ti ulepsam dan. Znam da si vijao i cekao ovo u zasedi :wink:

2 Likes

Sve ukazuje na dobro gaming veče :wink:

6 Likes

Generalno ne volim sneg, ali mi je uvek lepa noć kada pada

8 Likes

5 Likes

Došao posle 8 god do 100.007 G. Poslednji achievement TOYFUL CHILD, koincidencija😁

17 Likes

Posto smo zavrsili Steamworld Dig 2 pre neki dan, uzeh Stardew Valley – probasmo juce, ne znam sta da mislim. S jedne strane lidija se sve vreme nesto zivcirala oko detalja (ipak je to dosta rudimentarna igra portovana s pc-a) i opste neispoliranosti, a s druge je jedva pristala da ugasi konzolu.

Sve strasno puno kosta, lik nam gubi energiju posle dva sasechena drveta, nema hrane, dani prolaze prebrzo, pecanje je skoro nemoguce. Igra ne haje previse za to da te lagano upozna sa sistemima, osecas se prilicno sputano.

Ostaje da se vidi.