Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan?

Vidim da se svi zalite na The Host film. Npr. meni ne pada napamet da gledam taj i tome slicne filmove iz nekoliko razloga. Jedan od njih je naravno ocajna ocena na IMDB-u. Ako nekako i predjem preko toga, dovoljno je da pogledam poster za film i vidim nekoliko lepih ljudi i to je razlog broj 2 zasto zaobilazim takve filmove. Neke produkcijske kuce su ukapirale da je dovoljno da ubace par lepotana i lepotica u film i to je recept za uspeh. Postoji jedna omanja gomila serija koje se trenutno daju a koje su bazirane na tome i samo tome.

@Ghost, :smiley: haha :thumbup:

@Rock, zvučiš kao moji ukućani. Ali baš “sve do jedne” :smiley: haha Ima smisla i te kakvog :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Uljepšalo: Srbija prvak Evrope u fudbalu!

Nisam vjerovao da ću nekad imati priliku da ovo napišem… :smiley:

Sent from my Nokia 3310 using Golub pismonoša.

Red je bio :smiley:

Svaka čast za igru,ovo je lekcija za A tim koji ispada u kvalifikacijama

Послато са GT-B5330 користећи Тапаталк 4 Бета

nisam imao sta da radim pa sam ih i pratio kroz takmicenje na euro sport-u,jedva smo i usli u to finale koje po toj utakmici sa Portugalcima nismo zasluzili,mucili smo se dosta i u grupnoj fazi,cak od Francuza jednom i izgubili ali na kraju je bitno da smo dobili ovo u finalu i da slavlje moze da pocne

Bio sam siguran da dobijamo 1:0 nakon pobede nad Portugalcima :slight_smile:

Ogroman uspeh, samk da konji iz FSS-a ne upropaste i ovu generaciju kao i mnoge pre nje…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Sa Francuzima smo igrali nerešeno i završili prvenstvo bez poraza kao pravi šampioni! :slight_smile:

Sjealo: Bio juce na svadbi, i k’o po obicaju, su me sa porodicom postavili na “pocasno” mesto ispod zvucnika, tako da me glava rastura. A tek ogovaranja i ljubomora… Jeem ti svadbu, bila je prijatnija atmosfera na sahrani.

Fatality: Vec nedelju dana mi stalno dolazi familija, mahom iz inostranstva i slusam “inteligentan” razgovor o tome kako u Srbiji nemaju stvari kao u Austriji, Italiji i Svajcarskoj, ( pobeda je prica da u Srbiji nemaju “kompjuteri” za dizanje i spustanje stakla na kolima ili za otvaranje vrati u radnjama… ) pricu koju moram da slusam vec 15 godina zaredom… Najgora stvar je to sto familija medjusobno ne govori, pa kad god se okupe bude neko sr*nje

Isti slučaj i kod mene jbg

Послато са GT-B5330 користећи Тапаталк 4 Бета

S****lo, pa upala usiju od bazena na ovu vrucinu… Nema gore…
A ulepsalo… Pa ne znam, mozda kada bi palo malo kise da rashladi, ali su to pusti snovi sada :smiley:

A ovi nasi iz amerike su jos gori, ko da zivimo na divljem zapadu a oni tako kao da imaju sve. Nikako be mogu da shvate da im fali socijalni zivot, to malo vremena sto imaju trose ga na hvalisanje. Znam par prica za nase iz italije da su dizali kredite kada dodju u srbiju da se pokaz, da vidi komsija kako njemu lepo ide a kada se vrate rmbace gore nego fizikalici…

Lepo vreme za picence u hladu, kaficu pored naseg mora :), brckanje , skakanje i…

U tom slucaju primi moje iskreno saucesce, ovo ne bi pozeleo ni najgorem dusmanu.

O tome pricam. Kada sledeci put odem na selo, ima da slikam jednu kucu, ima 3-4 sprata, izgradjena radi kur*enja, a niko ne zivi u njoj, jer isplacuju kredit koji su uzeli u Italiji, nisu bili u njoj ni nedelju dana sveukupno otkako je izgradjena, pre oko 5-6 godina

a kada se vrate rmbace gore nego fizikalici…

Oci urbani mitovi su mi najjaci. Aj kad si vec pomenuo, daj neki primer nekog posla od preko gde moze da se “rmbaci gore nego fizikalci”. Bas me zanima, ako budem isao za inostranstvo da zaobidjem te poslove.

To je bilo uporedjivanje sa nasim fizikalcima,oni tamo rade 2 smene, 2 posla i onda dodju ovde da prosipaju pamet imaju 3-5 kredita. Ovo ne vazi za sve ali dobra vecina su primer. Klasicno poso kuca, poso kuca i onda dodju u srbiju ovde glume gospodu, gazde itd, posle 2-3 nedelje back to basics gde su bili. A nas ovde prave na pecinske ljude u pricama…

I ja sam alergican na te price, ali sticajem okolnosti poznajem DOSTA ljudi koji zive i rade preko, i kazem ti da su 90% tih prica urbane legende. Prvo niko ne moze da uzme 3-5 kredita jer se isti vrlo tesko dobijaju, jedan a kamoli 5. Drugo ljudi rade posao kao i svuda na svetu. Cela Evropa tako zivi. NE samo Srbi u Evropi, vec i Nemci, Italijani,Francuzi itd. Niko nasim ljudima ne daje specijalan tretman. Tako je i Americi, imam par drugara tamo. Svi rade i gledaju svoja posla. Pre bih se ismevao nama ovde, nego njima tamo. Bitno je da svi mi znamo najbolje na svetu kako da se zezamo,lezimo u ladu, znamo sta je zivot i slicno, a 99% Srba nema pas za sta da ujede jer rade za 300e (ali mnogo dostajanstvenije moram da naglasim, nikako kao ovi preko, jer niko nama ne sme da uzima dostojanstvo dok nam daje 300e za ceo mesec rada), nisu otisli dalje od Crne Gore i Grcke, i sve znaju najbolje, a drzava nam je u qrcu. Verovatno od sve te pameti koja curi okolo.

elem da se vratimo na temu, ovo sa gastarbajterima jer klasika, sve oni znaju, sve kod nas nema, i dalje su u fazonu tipa ako su otisli 89-e da je ovde i dalje ta godina…

back on topic

S****lo: Prepravljam komodu za tv, poceo sam sinoc u 20h pa sam sklapao fioke do 22h i spremao sav alat za danas, ustanem u 10h i u 11h krenem da radim, zavrsio sam u 17h, dobio vise mesta jeeeej (bice slike u gde i kako igrate temi), ne osecam ni jedan deo tela, noge mi kao od olova, ledja zakucala, jedva mrdam, morao sam da lezim, klecim, da se zavlacim svud redom, stezem, pritezem, dotezem, busim, rusim :smiley: itd…

Ulepsalo: To sto sam napravio dodatne fioke i prostor za odlaganje sitnica kojeg nikad dosta…

Jesi cestit…ustajes u 10 xD Ti decko kao da si na trudnickom :slight_smile:

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

pa nedelja bemu misa :smiley: tad uvek zna se do 10h

Jednostavno više ni ne slušam.

Studio obavezno slike postavi,prošli rad je isto bio odličan

Послато са GT-B5330 користећи Тапаталк 4 Бета