Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan?

postavio sam idi pogledaj :slight_smile:

Osim kada ja nazovem u 7.55h!

hahahah e to ti nisam zaboravio da znas :smiley: cini mi se da si jednom pozvao i u 6:30 ili pustio poruku ali nije bila nedelja, nije strasno taman i ja ustao hehhehe

Ulepsalo: Pregurao sam dan, naradio se kao konj, vrucina, sve u rok sluzbe, sve super, dodjem kuci sednem da igram nesto happy sam konacno ugrabio malo vremena da sebi udovoljim…

S*ebalo: Nesto je moralo da me zezne http://www.xboxrepublika.com/playstation-3/8571-ps3-system-restore-bootloop.html
toliko o mom igranju danas, imao sam citavih pola sata zabave ako ne i manje i vise od 3 sata NE ZABAVE…

Uljepšalo: 800-ti post :smiley:
S*balo: Vrućina.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ulepšalo: Breaking Bad 05x09 :slight_smile:

Ulepsalo: Kaze doktor 55% ce biti devojcica :slight_smile: mada mrda se nonstop ne da lepo da se vidi hehehe

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

Sebalo: Likovi koji žive preko puta moje zgrade bili pametni da brčkaju nešto pod haubu i sebali alarm, nije se pola sata ugasio. U 5 ujutru.

Ulepsalo: Konacno smo ubedili Severinu da nastupa u Akvaparku 20.09.

S*ebalo: Demolirace nam park

Neću ako središ neki pass za afterparty… :stuck_out_tongue:

Tarapana za drustvo iz coska :slight_smile:

pa druzicemo se u svakom slucaju sa doticnom gospodjom, ako treba i brod cemo napraviti :smiley:

Ja donosim šampanjac… :cool:

znam on je takodje rekao da nije siguran jer gledamo svi zajedno i tako se sve namesta dete da nije moguce lepo odrediti cas se vidi da nesto strci cas ne, on je ubedjen da je devojcica no dobro videcemo samo nek je zivo i zdravo nema veze kog je pola, dace Bog pa nece da bude jedino dete :slight_smile: stancovacu jos 2 najmanje :slight_smile:

Kako mi majka kaže, ako ima veću glavu i uže kukove dečak, ako je obrnuto devojčica.

ne vidi se to lepo, ali ima ruke i noge dugacke hehehheh, a glava kod bebe je uvek velika u odnosu na sve ostalo dok se dete razvija… kaze doca da se tek nakon navrsenog 5og meseca lepo sve vidi, za sada je navrseno tek 4.5 meseca

Ulepsalo : Svasta
S*ebalo : Ustao sam u 12 ugruvan, umoran i sa glavoboljom zahvaljujuci beer festu

Danas čitam da beba u ovom stadijumu ima oko 450 grama, moja ima 734… :smiley:

kod mene u trenutnom stadijumu treba da je izmedju 200-260 a mi smo na 235 taman, kaze doktor niti mala niti velika beba taman je kako treba da je…

Ma kad baja napravi, ne moze to da ofali :slight_smile:

Btw meni je dan uljepsala jedna kupovina. Kupio sam Samsung Galaxy Tab 2 7" za okruglo 40e. Sad trebam da smislim sta cu sa njim, posto vec imam iPad