Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Ala sam se smorio. Imam poene na Sony Reward-su i ne mogu da ih reedemujem. Prosto tranaskcija nece da prodje pa nece. Posle informisanja na netu kazu da prosto van US-a nema sanse da se reedemuje, a cak ljudima i u US pravi problem pa moraju support da kontaktiraju.

Ljudi koji su van US-a kontaktirali support su dobili samo ban i to je to. Znaci sve ti poeni padose u vodu. Krivo mi samo sto ranije nisam probao pa da se barem ne patim da osvajam ako nema nista od toga.

Ja na xboxu koristim poene preko vpna jos od vremena 360 a i sada na one.

Probao sam svasta nesto. Iz komp i telefon i aplikaciju i nema sanse. Dodje do checkout i tu izbaci gresku.

nisi se lepo sakrio, 99 %

Koji sajt?

Base. com

1 Like

Znam znam da je to problem, ali da uzimam sad neki VPN i placam njega da bi uzeo 20$ pa nisam toliko lud.

Tunnel bear meni radi super, dobijas malo megabajta ali ja ga i onako koristim samo da prodje provera, posle gasim.

1 Like

znaci pogasis sve, onda ili reset pa pogasis sve ako je nesto za net upaljeno.
Pokrenes tunel bear ili neki drugi pa zatim google chrome, firefox , zatim proveris whats my ip u google i odakle je , e tek kada si uveren da ti je sve sakriveno onda otvaras.

Postoji jos par varijanti tipa VPN , tor browser i onda probas :slight_smile: da ne objasnjavam sve…

1 Like

Probacemo onda da vidimo mada prema komentarima tesko da ce proci

Danas stigle preostale dve igre sa base-a. Prvu su poslali iz engleske i stigla u petak, a ove su slali iz švajcarske i ovi naši majmuni me koknuli za carinu, pdv+poštarina lokalna 550 kinti. Mada, opet me izašalo oko 2.500 dinara za ove dve igre :slight_smile:

3 Likes

Vratio konzolu na fabrička podešavanja. Posle 4. godine, došlo je vreme da prodam debeljka… :tired_face::disappointed_relieved: Posle ostaje samo da naručim X :smiley:

5 Likes

Eh, tesko ti palo :joy:

Ja sam mislio da si vec uzeo X-a, e pa onda da i ti konacno nabavis i ti X-a :+1:


I sad polako eredivisie sa Ajaxom. :grin:

1 Like

Dva drugara dobra stara. Pozdrav od cice Pleje.

8 Likes

Ako uzmem trial dlc 14 dana, da li posle mogu da ga otkazem 13. dan a da mi ne oduzmu od clanarine za gamepass ako mi se ne svidi?

Ulepšalo :slight_smile: Nagazio akciju u Win win za baterije 632 dinara. Mislim da je to ok cena.

3 Likes

Ja kupih prije nekog vremena osam komada za 2100 dinara. :slight_smile:

Od @iKaran -a, garant!

4 Likes