Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

:joy: Ma ne, isto u Winwinu.

1 Like

i koliko su? bas su lepe i sarene… kao xbox :stuck_out_tongue:

Pa piše ti gore, 2100 na nekoj akciji, nema ih više na stanju, baš sam gledao malopre, ovo je bio neki limited edition.

Labelo AA izdanje :joy::joy::joy::joy:

Ulepsalo. Pored Sonija, evo i mene u Ms taboru. :slight_smile: Doduse polovna konzola ali je kao nova bukvalno i ja zadovoljan. :slight_smile: Sada sve sto sam propustio, od Forze, Gears-a, Halo-a. Sve delove ponovo. :smiley: Samo jos da i uzmem neku igru. :smile:

16 Likes

Za početak kupi gamepass mesec dana, to će ti biti i previše dobrih igara…

3 Likes

Ma šta ima veze koje su boje, u joypadu se ne vidi svakako. :slight_smile:

Da, to cu uzeti sigurno, video sam da imaju skoro svi naslovi koje sam planirao da odigram. :slight_smile:

Moze li mi neko ostaviti link gde mogu kupiti gift card od 60$? Da je sigurna kupovina i najpovoljnije :slight_smile:

svaka je takva jer nema sta da se igra pa samo stoji :smiley:

sad sam najebo

5 Likes

U nedostatku Trolova na forumu Akiris poceo xaxaxaxxaxaxaaxaxaxxaaxax

PS… Jos da te Oblak podrzi i ode sve u tri lepe na forumu.

Hahahaha a moram i ja jednom, svi znaju da ja ne mislim tako. Ako cemo realno, trenutno barem sto se mene tice, Xbox je u mnogo boljoj poziciji od SONY-ja, jeste da Sony ima dobre eksluzive ali stvarno zavidim za EA access i gamepass.

2 Likes

Pa nemoj mi reci da ti nemas XO? Pogotovo sad u ovoj eri gde Novu konzolu uzmes za 200 eur ?

Haha, moguce. :smiley: Mada imam ja u planu dosta ekskluziva koje sam propustio, a Soni imam za sve ostalo jer tu trenutno imam mnogo vise igara. :smiley: Mene ovde odusevljava BC, jer sam sa drustvom igrao Black Ops 2 u split screen-u, i sada pored svega cemo moci to ponovo da peglamo u cetvoro - zombie mod. :smiley: A od originala jedino imam Halo 4. :smile:

glava - glava - glava - auto

1 Like


The power of X. Hvala @ninja na saradnji

15 Likes

Ne stizem ni ps4 da igram, a kamoli da imam jos jednu. :grin:

Konačno prinova :wink:

1 Like

@Danijel i ja.
Fishing simulator 2018





18 Likes