Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Nerealno je koliko je mocan crtez. Svaka cast. Uvek sam se divio ljudima koji imaju smisla za crtanje. Ne mogu se nagledati. Brutalno :heart_eyes:

I bas mi je drago kad vidim da se ljudima trud isplati. Zasluzeno, nema sta. Da te dugo sluzi! :clap:

4 Likes

Hvala puno. :grinning::beer::beer:

Za dva dana Mortal kombat 11 reveal,cant w8,bukvalno jedva cekam.
Inace uzeo sam the las guardian,nesto mi i nije igra,nznm za vas?Kupio sam,Horizont,batman telltale,uncharted 4,until dawn i bllood borne,nzn nekako batman i until dawn su mi bas legle,valjda sam se umorio od rokanja i non stop sibanja,mada kad mi se zaigra taki nesto pustim bloodborne koji mi je bas ekstra,nisam ocekivao da je ovako dobar,mislio sam,ah samo jedan dar souls clone,pritom mi se seeting nije svidjao,ali pogresio sam.


Uzeo ovu igru za smesne pare. Igra mi je za sad odlicna i ako sam crko 9 puta vec :joy:. Samo mi treba pomoc ako neko zna kako da vratim hp, posto svaki put kad umrem helt mi se smanji i sad je doasao na nekih pola.

1 Like

Javi se kad crknes 9999 puta. Onda si pravi dark souls igrac. :grin:

2 Likes

Nije bas danas ali sam se sada setio da pisem.
Gledao sam TV skoro posto je stari poceo da brljavi.
Odem na posao 31.12.18. Posla preko glave.
Zove zena kaze “crkao nam TV” idu praznici… puna kuca dece… jos nam dolazi brdo ljudi za docek… Nije da smo gledali TV ali ono…
Nista, ja sednem u kola i trk u prvi trzni centar, kupim TV ubacim u kola i nazad na posao :joy:
Sada cete da se smejete ali ja i ne znam koji je tacno model. Znam samo da je serija 7
Svakako sam poludeo…
50" 4K i to je to…
Slika ok. Ali zvuk :astonished: Ono je sramotno bez ikakvog preterivanja svaki bolji telefon koji ima stereo ima bolji i cistiji zvuk. Ali koliko sam primetio na vecini je isti slucaj. Tanka govna kojima je mali smrdljivi zvucnik jos okrenut iza.

Moj zakljucak iz kupovine tv-a je sledeci ako ne mislite da platite 1000+e sve ispod je potpuno isto govno da li ste kupili Teslu ili Samsung.
Zali boze para. Bolje da sam uzeo Teslu isto 50" Iskreno to kazem.
Ovo govno sam platio skoro 60000 Tesla identicna cak sa vise prikljucaka itd za 31000din.
Koji sam ja debil! Ne mogu sebi da oprostim sto sam kupio Samsung.

Nemoj da si na kraj srca, uvek taj Samsung mozes da prikljucis na neke noname 2.1 zvucnike i imaćes sigurno bolji zvuk od 99% televizora na trzistu, nemoj ni da ih gasis uopste da se ne cimas sa jos jednim daljincem…
Tesla televizori imaju dobre panele(tako sam citao po forumima) ali ipak je to Tesla bro. Jel si uzeo neki smart ili običan model?

Pa sada su svi smart. Ako se to moze nazvati “smart” posto je to toliko sporo i tupavo za moj ukus da je to tuga.
To sam i ja isao na to kao to je Tesla. Kao sto rekoh ima razlke tek kada predjes 1000e
Ovo sve ispod isti kkkk da li je Tesla ili Samsung. Cak sam 101% ubedjen da je Tesla i bolji posto nije ime pa se mozda i potrude dok samsung gura neko djubre za ove jeftine modele.
A zvuk je tuzan i smara me to sto moram sada da bacam pare na neki glupavi soundbar ili slicno.

Kako si ga kupio dobro si i prosao :grin:

5 Likes

Ma bre ko sisa zvuk. Jel si probao na sta lici 4K, jel ti je velioi upgrade u odnosu na full hd?

1 Like

Pa ako ima mogućnost da pusti 4k sadržaj sigurno je velika razlika a ovako i ne baš.Ja igram xbox one na 4k tv i nije neka sreća

Ma slika je stvarno odlicna. Ugao gledanja odlican. Sve ok, Radi u 4K sasvim ok.
Ali je tuzno da svaki stari tv 720 ili bilo koji CRT ima boli zvuk, tuga koliko je los zvuk.
Opet kazem slika kao slika je super.
Od aplikacija sam skinuo Netflix i HBO Go. Netflix radi odlicno dok mi HBO radi ocajno, cesto puca, ili nece da pusti lepo sliku, pusti je u nekoj jadnoj rezoluciji itd…
Ceo taj “smart” je tuzno spor za moj ukus. Kada ga poredim sa apple tv ovo je agonija.
Jedino sto sada moram da koristim njegove APP posto mi je Apple TV stari model koji ne pusta u 4K koje netflix ima i nema HBO go za srbiju.

1 Like

Pa Marko, koliko znam, ti si čovek “od tehnike” i razumeš se u štošta.
Model TV-a koji si ti uzeo, sudeći po ceni od oko 500€ sugeriše da je u pitanju entry model i da se isti model pravi i u dijagonalama od 40, 43 ili 49".
Samim tim, i audio komponente u njemu su u skladu sa rangom TV-a, a to znači rđav kvalitet zvuka.
Doduše, ni ovi preko 1000€ nemaju Bog zna kakav zvuk, a razlog za to je sam dizaj modernih televizora i nedostatak prostora da se u njih grune nešto čestito.
Smart opcija je priča za sebe i ukoliko TV nema Android nego LG-jev WebOS ili Samsungov Tizen, onda je “patnja” neminovna.
Ovo za zvuk si verovatno i sam znao pre kupovine, ali si valjda zbog dijagonale i cene mislio da će biti nešto konkretnije… Nema druge, nego neki soundbar ili AV resiver ukoliko želiš da se sa TV-a čuje onako kako želiš.

2 Likes

Upravo to.

uzeo sony android 55 pre dve godine za 1200e,zvuk slab,tv nikada ne gledem bez pojacala,

Ma nisam ja iznenadjen toliko. Znam da su svi sada u problemu sa zvukom.
Bukvlano i modeli od 1000e su tuzni.
Ali opet ne mogu da ne kazem da sam razocaran time sto je ovo korak nazad u odnosu na stare televizore.
Nije problem ni dati 10-20k vise za bolji zvuk ali i za te pare nema bolji zvuk znas i sam.
To mi je jako tuzno.
Sada me uslovljavaju da kupim odvojen uredjaj sto me uzasno nervira. Ja volim minimalizam kada je tehnika u pitanju, sve zivo drzim sakriveno iza TV-a.
A sada moram da stavljam neki glupi sound bar sto me nervira.
Opet kazem slika kao slika je top. Tu je glupo pricati.

Jos jedna stvar, bas sam hteo da mi nov TV bude 3D ali je ta moda prosla pa nije bio ni jedan! Bas mi je krivo, znam da bih na kraju pogledao verovatno samo par filmova ali opet mi je zao.

Da… smor za 3D…

Da se nadovezem na soundbar. Kum uzeo na moju preporuku JBL gde se krajevi soundbar skidaju po potrebi i stavljaju kao zadnji zvučnici. Sve bežično, a pune se kada se vrate na centralni deo. Brutalno dobro resenje, prikljucaka ima i za druge uređaje ma milina jedna. Jedino cena 700e
Inače Nešo za Tizen Samsungov, radi odlično i bez kocenja ali kod skupljih modela

2 Likes

Samo ovi ludački tv sa jbl bose imaju pristojan zvuk ostalo samo soundbar

Neki JBL i ja gledam. Ostali kucni zvucnici su mi JBL pa cu i ovo verovatno.
Samo me smara sto ne znam gde da ga “sakrijem” kazem mrzim da se ista vidi.
Iza TV-a sam sve ustekovao, mek,apple tv, i dok sam imao xbox. Nista se nije videlo nikada.
Verovatno cu i ovo da sakrijem iza nekako. Znam da ce malo da “zaklanja” zvuk ali ce svakako biti 100000000x bolje od ovog PC Speeker zvuka koji sada imam. Stariji se secaju kako je to bilo kvalitetno :joy: Pa kada u paskalu napravis melodiju to samo prsti :scream:

1 Like