Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Najjace je sto dilemu imaju oni koji bi zabranili zenama abortus :smiley:

Ovu dilemu imaju i Poljaci. Kako bi pokušali da je reše na što bolji način, ministar pravosuđa u Poljskoj Zbignjev Zjobro predložio je novi zakon čiji bi cilj bio da se zaštiti sloboda govora na internetu, prenosi BBC.

Tako je,privatna firma. I drzava je vlasnistvo tih gradjana u ovom slucaju Poljaka.
Kao sto FB odredjuje pravila da koristis njihove usluge.
Tako i drzava PL ili svaka druga ima pravo da odredi pravila pod kojim ce neka kompanija da posluje kod njih.

FB,TW i ostali su podrzavali svo zlo i teroriste ovoga sveta. Time se hvale. A sada kao brisemo ljude zbog malo demonstracija…
Da je srece da ih sve zemlje sveta zabrane. Cisto zlo.

6 Likes

Ovom niko ne ulazi onda :grinning:
Nema ni konobare…

2 Likes

Cek da vidim za danas :

sjebalo dan : otopio se sneg i ovo odvratno toplo vreme kad mu vreme nije :frowning:

ulepsalo dan : stigla mi igra Ghost of Tsushima. :wink:

Cuti :smile: ja bi da vise nema hladnog i minus, samo +5 i vise do proleca

Ja obozavam zimu i sneg , sneg prosto naucno dokazano podize raspolozenje i pozitivno utice na sve , sve izgleda lepse, cistije, romanticnije i kad god padne sneg uvek je praznicna atmosfera.
Takodje kad je Beograd pod snegom to je jedino vreme kada se ne vide prljave ulice, stare i strokave fasade, zagadjen vazduh, sivilo, iseceno drvece , znaci jedino vreme kada Beograd opravdava svoje ime.

Takodje toplo prolecno usred zime je lose i neprirodno i maltene poremeti te skroz i lose utice na coveka , recimo kad je bilo snega ovih dana sav sam bio ono raspolozen i kao na federima,stalno napolju, sve mi ono milina, danas ono onako smoren, nervozan, osecam se tesko, glava me malo boli, zaspao u 7 ujutro, spavao do 3 popodne, ne ustaje mi se iz kreveta uopste i sav sam ono na 3 coska i ono ovaj period od nekoliko dana dok ponovo ne zahladi mi je samo ono da ga prezivim i da sto pre prodje.

2 Likes

Ali kad mi kaze neko smeta mi zima.

Kad je hladno mozes da se obuces i nema problema, leti iz koze ne mozes.

Realno su ljudi previse razmazeni.

Ja volim i leto , cak mi nekad i prijaju vrucine , meni ono leti milina, ono sve veselo nekako, vlada neka letnja, opustena atmosfera, pun grad ljudi, dan traje do 9 uvece, takodje ne moram ni da se oblacim, samo nabacim moj kosarkaski sorc, majicu i patike i udri.
Mislim volim ja toplo i suncano vreme ali u Maju, Junu, Julu a ne u Januaru , i Januaru ocu da vidim sneg, zimsku idilu, hladan i svez vazduh a ne sunce i toplo vreme.

1 Like

Dok ne ugledam kola prekrivena istim :rofl:

5 Likes

Uh, ne znam bas, pogotovu za Beograd. Nivo zagadjenosti vazduha je verovatno najvisi jer toplane rade punom parom, u prigradskim podrucjima loze, saobracaj je vecito u kolapsu… A ono sto okite po centru i ostave do marta, vise nervira ljude.

Ja ne volim sneg jer je i mogucnost povreda od pada drasticno uvecana, jbg nije mi bas do romantike, stigle godine…

2 Likes

Ni ja se ne bih složio sa tim, sneg u Beogradu je lep jedino u prvih par sati, nakon toga, sve postane bljuzgavica, blato, od silnih kola i zagađenosti, sneg blizu ulica pocrni…

A kad se topi, tek onda ostavi štroku po gradu.

2 Likes

Ko bre očekuje sneg zimi?

4 Likes

Zaista ne volim zimu, nikada je nisam ni voleo, čak ni kao klinac nisam preterano uživao u snegu… Volim proleće i leto… Ne smetaju mi vrućine, mnogo mi je lakše da idem u šortsu i majici nego u zimskoj jakni…

Nadam se za koju godinu da ću uspeti da emigriram u Barsu, kao Profa… Njihove zime su mi potaman… Taman još ovo sve što se desilo ove zime tamo, ko zna kada će opet biti hladno :smiley:

1 Like

Kakva crna zima , ako mene pitaš daj leto 365 dana u godini :grin:

4 Likes

Leto da, ali samo na moru. Drustvo moje koje voli leto su uglvnom likovi koji ne rade nista, spavaju. Izadju na Adu itd. Kafici, bleja. Pa i ja tako leto volim, ovako nista mi ne znaci sorts majica kad radim. Nista gore od leta u gradu. Bg to ne treba. 50+ u podne.

Sta bih dao da Bg ima London klimu. Prelepo :joy:

Mada je i nasa ok, ali nije normalna ova zima, ovo je bolest. Vreme mu je da bude sneg i hladno.

Ja prvi imam razlog da mi smeta sneg. Vozim po celoj zemlji. Gubim vreme. Kako mi je bilo prosle dve ned? Prelepo, putovao sam kao malo dete, srecno. Sneg je sreca.

Stigao D-link. Konačno.

Probaću ga posle, mada ga hvale kao super spravicu.

1 Like

Ulepšalo, kupio sam Xiami Redmi 9, prezadovoljan cenom s’ obzirom da je tričavih 150€, trebao mi je hitno nov telefon a nisam pri parama, tako da super kupovina.

3 Likes

Je li prodaje neko mozda psp bateriju, a da zivi u NS? Dolazim tamo za vikend, a ova moja se malo naduvala, u BIH ih nema nigdje naci.

Na današnji dan pre DESET GODINA!
@n00dle , @padawan , @robotnjik , @Lousy_Architect i ja

21 Likes