Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Aaa kakvi ste mladi! :stuck_out_tongue:

2 Likes

haha koja sam beba :laughing: :sob:

3 Likes

Ninja izgledao kao mesavina palpatina i Luke Skywalkera :joy:

Vidi se da je bilo full zezanje :grin:

Au kolko lice, tek sad sam primetio :scream:

Umrla Mira Furlan :cry:

I to od groznice zapadnog nila :neutral_face: jbt maler

Kada sam otkrio ovaj forum mastao sam onda o xboxu360, a cinjenica je da sam jedva tada skupio za ps3. Uvek sam bio veci fan PS-a,ali ova nestasica je presudila. Nadam se da cu se lepo izigrati :grin::muscle:

22 Likes

Cena? Ako nije tajna :slightly_smiling_face:

Na oglasima u Nemackoj 580e

Odlicno. Da te dugo dugo sluzi. :ok_hand:

Skalping,ali sta da se radi… Hvala lepo👍

Pa obzirom da je retail cena 500, i nije to neki strasan skalping :sweat_smile:

3 Likes

Javio mi se neki lik na kp kome sam još pre par meseci pisao za Xbox Series X i kome sam rekao da mi javi kada mu stignu konzole ako se ne snađem u međuvremenu. Imao sam sreće kod Ištvana, ali mi je lik pustio poruku juče (ne Ištvan) da mu je stigla tura konzola ali da je sada cena 700e nažalost pa eto. Jbg, mislim da neće kod nas ni do marta pasti cene na normalu. Kontam tek tamo na jesen možda.

Edit: vidim da je sad stavio 650e cenu na oglas pa eto. Ja čekam ps5 kod Ninje ako bude i od mene dosta za narednih 8 godina. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Realno sjebalo

6 Likes

Postalo je poznato nazalost da se nase vodje inace ‘VELIKI SRBI’ dodvoravaju komsijama i zapadu. Prodaje se istorija i vjera za veceru.

7 Likes

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=01&dd=26&nav_category=12&nav_id=1800871

Ovo samo.moze da sjebe…

1 Like

Sto i objasnjava zasto smo tako zatucani kao narod.

1 Like

To je vecina ove zemlje, vecina bira sebi slicme. Takvi vladaju. To je to. Znas dalje. Zato si tu gde jesi…

Demokratija je nesto najgore sto postoji. Barem ovaj oblik kod nas. Gde stvarno raja bira.
Ja odavno pricam da bi pravo glasa trebalo da se stice stepenom obrazovanja + IQ test.

2 Likes

Kod nas odp izadje 50% na glasanje. Oni su tu na 50-60% kad osvoje manje vise.
25-30% njih i to sa sve kupljenim, ucenjenim, zatucanim i mrtvima nas trpa u zdrav mozak.
Jos je tuznije kad vidis i druge opcije.

Nema nam spasa.

12 Likes