Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Pa jel su priveli tog decka?

Sada sam skontao u cemu je fazon sa Ni No Kunijem - izasla krekovana verzija za PC.

Nikakvih informacijama u medijima… Sve sto sam procitao, procitao sam sa profila njegove majke…

Ulepsalo :wink:

Vikend u Parizu.

9 Likes

Ako si u prilici, idi u Disneyland. Nema veze koliko godina imaš ono vredi videti, ne moze da se opise recima.

3 Likes

Potvrdjujem ovo. Diznilend sam namjeravao da preskocim jer sam mislio da je za djecu, ali srecom sam ga obisao. I danas, posle oko 12-13 zemalja koje sam obisao od tada, Diznilend (i Pariz) mi ostaje mozda i najinteresantnije (najzabavnije) mjesto koje sam posjetio.

2 Likes

Takodje, ja sam bio vise puta u Parizu i jedino sto bi uvek posetio je DisneyLand u kom sam bio samo jednom, mada moracu opet, sigurno. Ja sam u disneylandu bio u julu/avgustu ne secam se tacno, a tad su najvece guzve… pravo vreme za otici je mart/april/maj ili tamo septembar\oktobar.

1 Like

Lido - Diznilend za velike :wink:

3 Likes

Jesi išao na onaj Space Mountain rolerkoster? E tu sam se zaglavio (odnosno metalne šipke za zaštitu su se zaglavile i nisam mogao da izađem) i obišao 5 krugova dok me ekipa redara nije spasila i izvadila iz one kabine. :joy:

Već posle trećeg kruga sam krenuo da pišem testament. Posle petog nisam više znao ni kako se zovem.

5 Likes

Probao sam Ni No Kuni, za koji eto sad sam cuo, na PC-ju i dopao mi se tako da cu ga odigrati sigurno na PS4-ci.

Možda bih i išao, da pre toga nisam bio na indiana jones voznji, ja inace ne volim visinu, i onaj 360 loop i ta sranja, ali na nagovor ujaka kao ajde. Dok su mi tu noge bile u vazduhu a glava dole, pa kad se iskrici gore na onolikoj visini, u tim trenucima sam bukvalno jebao mu i oca i majku i ave zivo i mrtvo. Posle toga sam samo seo i čekao ostatak da se izvoza na space mountain, nije bilo sile da me ubede, a to je jedino gore od indiane. Ja sam bakon toga više bio za šilju, mini i mikija… :grin:

2 Likes

Resio da kupim par igara u fizickom obliku, one koje mislim da to zasluzuju, da opet imam neku mini biblioteku od 10-ak igara.
Jel moze neko da mi preporuci gde su najjeftinije igre na diskovima. Sada razmisljam da preorderujem Dark Souls rematster i mozda novi GOW.

Gow imas za preorderat na shop to,tamo je najeftinije,ja sam takoder tamo uzeo

1 Like

Mega ulepsalo: Od danas na godisnjem skoro mesec dana, tacnije do 23.4. skoro ceo godisnji iz prosle godine posto ga jos nisam iskoristio :slight_smile: . , taman se spremiti fizicki a najvise psihicki za ubitacnu sezonu koja tek dolazi…

Blago tebi ja ne mogu ni proslogodisnji da iskoristim (ostala jos jedna nedelja) a tako bi mi dobro dosla…

Hahaha, verujem ti. Meni je ovo leglo samo tako, taman odmor pred 6-ti mesec(sezonu) koja ce biti ubitacna…Ali biti ce i $ :slight_smile:

Sto bi rekli Laki je nervozan mladji brat me iznervira ne ce da mi vrati PS4 sto mi je sad malo bedak jer sam nabavio par dobrih igara , sto bi mogao igrati

A ti pravac za NB i nogom dok ne vrati :stuck_out_tongue:

1 Like

O Kume Lako cu ja za PS4 kupim novi necu da se raspravljam i onako je ono 500 gigasica i ko zna kad cu doci kuci
.

Uzeo FH3 + Hot Wheels bundle na Gameflipu za 20$. :slight_smile:

3 Likes

Danas sam Happy malo pre sam procitao da se radi na novoj Dosije X igri , inace sam voleo jednu od igri na sony kecu secam da je bila vrh i ako je bila na diska :smiley: cekam nove vesti datum izlaska.

E sad jos jedna vest koja me je obradova to je da se radi na remaster verziji Ace Combat 04: Shattered Skies, Ace Combat 5: The Unsung War i Ace Combat Zero: The Belkan War.