Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Gde se seti X files igre :slight_smile:
Bila je na 4 diska cini mi se?!

1 Like

Secam se jasno ko dan 5 puta sam je bio pocinjao da igram nisam mogao pocetak drugog diska da predjem uvek sam nesto propustao ako se na varam na nekom brodu .

A igre setih kad sam procitao vest da se radi na drugoj igri.

Moze se reci ulepsalo poceta dana: Upravo palo 32e…

3 Likes

Ulepsalo jutro: Upravo palo jos 56e, na 2x single, morao bi stati sada do navecer, jer kada me krene, uvek me pohlepa shjebe. Ma da ovih 90e-ak (sve skupa danas) da i ne igram vise za danas nije za baciti , 2-3 dnevnice…ali “tjesko” je to :slight_smile:

EDIT 2:

Da ne pisem x3 post. Hehehe…upravo mi na kladari dali 15e bonusa :slight_smile:

1 Like

u ti si dobar pola plate vec zaradio :smiley:

Ulepšalo :slight_smile:
Lik mi poslao poruku da menjamo igre za xbox one. Nudi mi Fifa 15 za Assassins creed chronicles, ne znam da li da prihvatim :wink:

2 Likes

Mega ulepsalo: A jbg moram se jos malo pohvaliti - kada me krenulo u zadnjih par dana. Izgleda da je ovaj mesec pod mojom srecnom zvezdom :grin:

Od 4 popodne pa do sada 23h palo 200e +

EDIT:
Ulepsalo 2: Jos dve nedelje sam na godisnjem.

3 Likes

Normalno shjebalo(sala): Idemo daljee, jos 170eurica u novcanik za 30-ak min. Pocet cu verovati u horoskop :slight_smile: .

1 Like

Ideemoo u istom stilu :sunglasses: , upravo jos 60. Malo citam forum malo pratim turnire :slight_smile: .

2 Likes

Nisam video osobu koja vise od tebe dobija.
Cestitam :slight_smile:

E da dobijes jos duplo. :slight_smile:

2 Likes

Na k su mi otisli prodavci koji overprajsuju artikle.
Pogotovo stvari u vezi gejminga, jer vecina je tu takvih. Gledam ljudi prodaju PS4 sa jednim dzojstikom(starija verzija) polovan za 200+ evra, pa ono.
Isto je i sa vecinom velikih trgovina u Srbiji, prvi Wwin i slicne prodavnice.
A o polovnim igrama na KP da ne pricam…

1 Like

Pa kod nas se podrazumeva da se cenkas i spustas cenu. Glupo al sta ces. Proda se sve na kraju samo te realne cene se ne vide. Polovnu tehniku kupuj samo ako je osetno (idealno duplo) jeftinija od nove i u super stanju. Ali izbegavaj to, ako mozes…

2 Likes

Secam se kad je drugar bio u turskoj, otisli na pijacu i nasli neki sator. Udje unutra, covek prodaje kozne torbe. Odlicne. Pita trgovca, posto torba? 55€ cini mi se da je rekao. Drugar gleda, kaze odlicna torba super cena. Kaze drugar ok i krene da vadi pare. A ovaj kaze nema sanse, necu da ti prodam i otera ga. Drugar ga ukratio za cenkanje a to mu je draze od zarade. Nije drugacije ni kod nas :grin:

5 Likes

Pa imas kod nas “fiksne” cene. Ipak to nije pijaca, mislim da ljudi ne vole da se cenkaju, ali racunaju da je to “pravilo”. Mozda u Turskoj vole… meni nema nista jadnije od toga da spustis za 10e cenu na neku cenu od 200-300e.

1 Like

Upravo tako. Pre ne bih kupio nesto, a jos preko interneta sa uobrazenim i umisljenim ljudima da izlazim na kraj kad mogu uvek da nadjem cenu koja mi odgovara, ili eventualno sacekam malo.

Ja sam čekao dva meseca da kupim xbox one s. Grudvali su se sa cenama tipa 220€ za polovni a nov bio na akciji 209€ sa godinu dana garancije. Na kraju se dogovorio s likom za 165€ u extra stanju sa kutijom, još mi čovek ostavio igre u konzoli za 150-200€ tako da sam extra prošao.

Haha, strasno. Meni je cenkanje ko ideja stresno, ne nalazim u tome ama bas nikakvu draz. Daj mi lepo cifru i pusti me da sam odlucim dal mi vredi toliko da dam, a ne da se natezemo i pravimo predstavu.

1 Like

Pa da, ali kad nešto novo sa garancijom košta 210€ , a lik prodaje polovno za 220€ onda mora da se cenjkaš. Btw u Turskoj kad sam kupovao kožnu jaknu, pitam za cenu i turčin mi lupi 400€, a ja njemu kažem, dajem 5 €, on me gleda i ne može da veruje, a ja mu kažem kad je tvoja cena luda, moja je još luđa. Na kraju kupio kod jednog lika koji mi je rekao, daću ti samo jednu cenu i to dobru cenu, i uzeo bez razmišljanja jašu za 75€. Stvarno je bila dobra cena jer takav model nisam mogao nigde da nađem za manje od 150-200€

Ne moras, jednostavno preskocis takve nebulozne oglase koji racunaju na potpuno neobavestene kupce.

1 Like