Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Šta sve čovjek neće uraditi zbog dobre ribe…

14 Likes



13 Likes

Dobar ulov, nema šta. :slight_smile:

1 Like

Bolje od piletine :sunglasses:

1 Like

@ninja i brati @gagy222

Extra dan :wink:

7 Likes

RibarstvoRepublika* :grin:

1 Like

Jedno od najboljih pecanja, a ribe videli nismo!

8 Likes

@ninja Da objavimo i da nam je godišnjica prijateljstva na FB :wink: hahahaha hahahaha

Pa se izveli na pecanje za godišnjicu :slight_smile:

Ps bilo je odlično dan prošao kao sekunda. Sve je bilo odlično. Hvala na gostoprimstu i odličnom druženju. Obavezno ponavljamo druženje i pecanje

6 Likes

Je li koristi ko ovde Spotify? Kakav je za otkrivanje muzike, I koliko neta mu je potrebno za rad? Posto imam 2gb “brzog” mtel interneta, hoce li ga sazvakati za dva dana ili traje duze?
I kakva je situacija sa krekovanim aplikacijama za android?

Ja koristim, slusam na poslu po 6-7 sati dnevno bukvalno i meni se pokazao kao dosta spor sa trosenjem neta, mada ja imam dosta gb pa i ne obracam paznju toliko, nekad sam zakacen i na wifi koji je prespor pa ume da prekine pesmu, tako da sam vecinu vremena na svom netu.

Imas na Spotifyu ako im platis i opciju za neki ultra kvalitet zvuka, to ne znam kakvo je i koliko trosi neta.

1 Like

Imaš opciju da kupiš mjesečni fb za 3km i aktiviraš aplikaciju psiphon pro koji ti maskira realni protok interneta ali je limit na 2mbps.Ja sam tako koristio neko vrijeme.


Uljepšalo:izlicitirao sat

1 Like

Zar to nije obican vpn? On ne limitira nego samo stavi da si u drugoj zemlji, a mbps se isto trose, ili gresim?

Ovaj ti uzima sa tipa no limit za Facebook net na čitav mob

Stigla prinova da ulepsa dan :slight_smile:

11 Likes

Sa srecom!!

1 Like

Mega ulepsalo: Slika sve govori . Btw. sa 390evra zaradio 2562e, tacnije ciste zarade blizu 2200 evrica.

5 Likes

Koji sajt? Prodaja igara?

1 Like

Hhhaha​:joy::joy::joy::joy:


Kupio danas sinu za rodjendan na popustu(cloud 2),milina :smiley:

2 Likes

Uzeo si najlepše, ajd one sa skroz crne mogu da prodju a sive i “metalic” su ~…
Stvarno su prelepe sa crvenim, u zdravlje da ih kotistite. Reci mi kakav zvuk daju inače, hoću i ja da pazarim do N.G. neke ljudski sluške? Vidim da su 3.5mm a ne na USB…

1 Like