Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Sta ce ti tri konzole iste generacije?
Ima se moze se haha

Neka te dugo sluzi ! I znas kako kazu samo domaće hehe :grin:

kako, objasni…

6 Likes

Kako Dara od Radojka? :joy:

1 Like

Koliko te kostalo to zadovoljstvo,tj u mom slucaju nezadovoljstvo? :smiley:

Racunam da se “Decenija” moze nabaviti jeftino? :smile:

Xbox One, sa dva kontrolera i 5 igara - 175e

PS4 Pro, 1 kontroler i 5 igara - 275e

PS4 Slim (kupljen pre godinu i po), sa dva kontrolera i 2 igre - 225e

Smatram da je sve povoljno, zato sam i uzeo, pa cu malo da drndam i onda u prodaju :slight_smile:

1 Like

Kad stize da se igras pored faksa, moja zena kad polagala pravosudni jedva da smo se i vidjali :slight_smile:

Navece uglavnom budem pred TVom, uci se od jutra do predvece :slight_smile:

Stigne se sve, kad se voli :slight_smile:

Jel opletes i po anastasiji ili samo mamu slusas? :grin:

5 Likes

Redovno, mada su mi mame draze :grin:

1 Like

Probudih se danas, čim sam uzeo tel, izbaci mi notifikaciju na fb, kao memories… Uđem i izađe mi ova slika, memories pre 5 godina…

Kad god vidim neku njenu sliku, setim se koliko sam obožavao ovo biće, i koliko mi jebeno nedostaje

7 Likes

Iako nisam uspio osposobiti Xbox One, uspio sam napokon da pokrenem Legend of Zelda Skyward Sword. Ovo je jedina Zelda koju do sada nisam igrao (ako ne racunamo dve NES 2D Zelde), I mogu reci da iako je uvod poprilicno dosadan, igra je prava Zelda, I za sada sam patosiran.

Breath of the Wild je preuzela dosta mehanika iz ove igre, zvukova, sam izgled… cini se da je BotW duhovni naslednik Skyward Sword-a. Nazalost, danas svadba, pa nastavljam sutra.

1 Like

Ulepsalo uplacen trajekt za more.

Sjebalo ode 350e :rofl:

Mnogo je bio lep :relaxed:
Poenta života je imati lepa sećanja, pamtiti lepe stvari u životu i bića koja su ga učinila lepšim, i zato nemoj da tugujes nego budi srecan sto si imao priliku da određeni deo života provedeš sa njim

4 Likes

Prokletstvo, ceo dan jurim Just Dance torent za Switch. :woozy_face:

Znaci plakace mi deca.

sto ne pitas za pomoc ?

Gledam dosta tutoriala na YT, ali pred kraj mi izbaci reklamu za sledeci video, i bas mi blokira ono sto zelim da vidim, ima li neko saveta da to skinem?
Koristim AD block, ali u ovom slucaju ne pomaze.

A da probas da skines ceo video? I ja se patim sa time ali nisam razmisljao o tome kao o problemu…

Koji AD block koristis? Ja nikad problema sa reklamama na youtube-u nisam imao sa AD Blockerom.