Steam

Lista forumaša sa Steam accountom:

Thundermanz - Thundermanz
Igra: http://i27.tinypic.com/205uq04.png , http://i27.tinypic.com/a3fs04.png

timiljko - savacparacin

illusion - ladni018

irreal - woodendog

nikola - pWneR

Chelicni - Chelicni_SRB

kicba - kicba ili mr_kicba

bora bora - boris16777
Igra: Counter Strike

eL principe #22 - necainter45
Igra: CoD: MW2

Ako imate Steam, recite vaše ime pa da vas dodam na listu.

savacparacin

steam account:ladni018 u sutra uzimam Team Fortress 2 pa me mozete dodati da pikamo mislim u pocetku cu morati da ucim,posto ga nikada nisam igrao,ali dobro ne verujem da ce mi trebati pino vremena da se uklopim…!W!

Thundermanz mozes napraviti i XBR grupu na stimu da se lakse okupimo…:wink:

steam acc: woodendog.

podrzavam kreiranje steam grupe za XBR.

Evo vam link za grupu.
Steam Community :: Group :: Xbox Republika

Posto vecina vas pazari baka intesa internet karticom preko steama bez problema,a posto cu prvu kupovinu ovom karticom obaviti sutra zanima me na koji se nacin uplacuje novac na istu.

Tj. Da li moram da popunjavam neku uplatnicu ili samo odnesem novac u banku? da li da dinare menjam u evre u menjacnici ili ce mi banka obaviti konverziju (verovatno po nepovoljnijem kursu)? I da li moram da uplacujem okruglu cifru tj 10E,15E,20E,25E? ili moze tipa 21E?

I procitah da moram imati 3% vise novca na kartici od cene proizvoda koji kupujem da li je to tacno? Takodje kada vrsim prvu kupovinu da li je potrebno nekako aktivirati karticu ili sta vec?

Budzet mi je 25E i dvoumim se izmedju Left 4 dead-a 2 i orange box-a mada cu verovatno uzeti orange box posto ima vise igara pa predpostavljam da ce me duze drzati… Ili ukoliko imate neki bolji predlog,iznesite to odmah (ili cutite zauvek!).:lol:!W!

Oh, mnogo pitanja, aj da krenemo redom :slight_smile:

Ne popunjavas ti nista, svu papirologiju ce ti zavrsiti oni sami, potrebno je samo da odneses pare.
Mozes da odneses dinare (pa ce ti oni konvertovati) a mozes da odneses i evre. pitaj ih koji je kurs pa sam vidi sta ti se vise isplati (ja se ne zamlacujem vec im dam dinare i oni lepo konvertuju).

to je tvoj devizni racun, mozes da uplatis na njega i 21 evro i 3 centa, ako hoces.

iskreno ne znam dal moras da imas vise para nego sto hoces da potrosis na kartici. ako i treba, sigurno je nesto malo za obradu.
jbm li ga, ja sam koristio skoro pa sve sto uplatim, al ne mogu nista da garantujem.

imaj na umu da u orange box-u samo Team Fortress 2 vredi jer ovo ostalo mozes da nabavis i sumnjivim putem (kod ostalog online nije tolko bitan, ili nije podrzan uopste)

e sad, Team Fortress 2 vs Left 4 Dead ? TF2, bez sumnje. a imam oba na kompu i L4D 2 na boxu.

Evo ljudi uspesno sam pazario sa steama.

Hvala irreal na pomoci,poslusao sam te i ustedeo 10E uzeo sam samo team fortress 2 posto sam pogledao i svi oni half life-ovi u orange boxu su samo za single player,tako da,sto bih davao para kad mogu da ih igram ispod zita,a ostatak novca iskoristim za neku drugu dobru multy-player igru.

Nego imam 3 besplatna guest passworda za Team Fortress 2,vaze 3 dana i mozete igrati sa njima to vreme. Meni ne trebaju,pa ukoliko neko zeli mogu mu poslati,samo mi ostavite svoj mail ovde (ili PM) ukoliko ste zainteresovani…

Moj nik pWneR
Dodajte me.
Imao sam TF2, ali sam zaboravio back up kad sam radio reinstal sistema, pa mi se obrisao.

Chelicni_SRB

kicba ili mr_kicba tako nesto.

Dodao IDove u OP.

steam boris16777, imam samo counter-strike posto sam head admin rapid communitya nista mi vise i ne treba :smiley:

Ok, dodacu te u OP, nisam davno bio ovde.

Inace, Serious Sam HD vam je sad na akciji, steta da se ne uzme za tako male pare.

tnx :smiley: meni pise i sta igram xexe :stuck_out_tongue:

Moj Steam ID je necainter45.
A imam samo originalni CoDMW2,ako neko hoce da igramo,ili svejedno sta,Add me. :smiley:

Trazio sam gde da stavim ali mi je ova tema oko Steam izgledala kao jedina gde bi trebalo.
Moje pitanje je da li ste radili dljenje igara preko Steam-a??
Kolega mi rece da moze. Evo kako je on meni ukratko objasnio.
Na isti komp se logujes sa nalogom gde je igra koju hoces da delis onda je skines i probas sa drugog naloga da je pokrenes ali negde u opcijama bi valjda trebalo da bude da moze da se stavi da se deli igra sa clanom familije.
Ja sam se ovde nalupao. Zna li neko kako to ide?
Mozda i ne bih morao ovo da radim posto bih ovo delio sa drugarima koji mi daju sifru. Nisu to neki stranci. To su mi drugari koji imaju kljuc od moje kuce a ne to. Ali ajde kao da napravim da ovo radi.
Sinoc sam skinuo DOOM sa naloga od kuma, pa ajde da vidim kako da ga podelimo.

Da, uradio sam taj share par puta.

Uloguješ se sa njegovim nalogom na svoj pc, odeš u settings, family pa authorize this computer. Onda se uloguješ na svoj nalog i u library-ju imaš sekciju sa igrama od tog drugog naloga. Samo je fora da se library ceo “lockuje” kada neko igra, npr. kada ti igraš doom, tvoj drug ne može nijednu igru iz svog library-ja. Tako je i obrnuto, ako on npr. igra sad lupam TF2, ti ne možeš da igraš doom.

Mada on može da overrideuje tvoje igranje, pa kada on pokrene neku igru može tebe da izbaci iz igre, pa dobiješ limit od valjda 15 minuta da završiš i sve sačuvaš.

1 Like

E to, hvala. Ma nije nam to problem. Niko od nas nema ni nekog vremena za igranje. Igramo retko i uvek se mozemo dogovoriti oko igranja. Kao sto rekoh on mi je vec dao svoj nalog.
Probacu veceras.

Radi super. Vratio sam se na svoj nalog i igram normalno doom.
Koliko ljudi moze da deli igre? Koliko naloga se moze uvezati?