Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

MIRKO ZA PREDSEDNIKA !!! :bla:

Juće preuzeo konzolu od Mirka. Urađen JTAG, sve po PS.
Sta više reći, a da drugi pre mene nisu.
Sve pohvale

Bas tako Mirko za Predsednika !!!

Sredio mi je Xbox360 Slim uradjen Jtag sve sljaka extra svaka cast moja preporuka :).

Pridruzujem se prethodnom predlogu.
U ponedeljak mi je odradio Jtag uz sva uputstva i softver na DVD-u.
Uz sve to mi je odgovorio na sva noob pitanja u par tel. poziva.
Jos jednom sve pohvale za profesionalnost i ljubaznost.

Bravo Mirko
Pridružujem se pohvalama. Posao odrađen brzo, kvalitetno i povoljno.

Još sam čoveku napravio problem (poslao moj čip neki koji je za slim) ali ga je Mirko prepravio, i sve radi kako treba.

Ponovo, sve pohvale :slight_smile:

evo da se i ja javim po duznosti. Moj Arcade Jasper verovali ili ne se pokazao kao Ne-Jtagabailan. navodno ploca ima jako puno smetnji, i problem nije u glitchovanju, nego konzola ne moze da izdrzi ni 10 minuta da radi. uvek zakuca, freezuje ekran i to je to. Medjutim ovaj covek ovde je pokazao i dokazao svoje znanje i osposobio konzolu da radi. kako je od go**a napravio kanap, ne znam, nit me zanima, konzola radi i to je najbitnije. jeste da ponekad zeza samo glitchovanje, ali kad se konzola podigne, radi dokle god je ne ugasim. mislim da bolje ne moze na mojoj konzoli, i da je covek stvarno uradio sve i to vrlo pedantno i profesionalno. sve pohvale i preporuke.

bravo

Meni je covek odradio konzolu jos pre dve tri nedelje i nikako da stignem da ga nahvalim . Stvarno lik je konkretan i radi posao kako treba . Ne mogu da ga nahvalim dovoljno . Mirko ako te ikad vidim imas gajbu piva od mene , dobro ajde dve gajbe ! :smiley:

Isti problem kao i Akiris kako sam razumeo Mirka… Ali Mirko je sve super urado i konzola mi je stigla sutradan popodne. Sve pohvale.

Ma taj 2 kvartal 2009 sve to tvrdoglavi Jasperi, no moze da se resi da ra radi bez problema.

Hvala svima na komentarima. :beer:

Stigli CHIPovi za jeftiniji JTAG sa ultra povoljnom cenom.
**
Original Laseri za LiteOne 16D4S za SLIM**
.

Odlicna i brza realizacija i super saradnja!

Ko ima problema sa conectX neka uzme iz FSD(verzija FSD za USB) direktorijuma plugin-ove i ubaci na njegov HDD/MU/internu takodje ovde ima i verzije launch.ini za sve tipove memorije:

Potrebo je raspakovati odgovarajuci fajl i obrisati deo imena, ime fajla treba da izgleda ovako launch.ini:
Potrebni fajlovi [URL=“https://hotfile.com/dl/149610541/e0734fe/launch_sve_konzole.rar.html”]launch.ini

FreeStyleDash rapakujte ovaj fajl na root od USB, potrebno da na fleshu budu FSD i launch.in na root od USB. Flash je potrebno formatirati na FAT32, mozete imati i druge fajlove na root od USB ne smeta:

FSD za USB link

FSDinstaler narezati na CD i pokrenuti iz DASH-a kao igru LINK

Sve pohvale za uradjen JTAG na Xbox360 320gb Slim! Toplo preporucujem Mirka!

Odradjen flash u najkracem roku, svaka preporuka.

Ево да се прикључим похвалама, стигла конзола, све ради као сат. Чак ми је и џојпед поправио убер повољно.
Још једном све похвале.

I meni odragjen RGH, Mirko hvala jos jednom na fer saradnji i pomoci. Zivio! :slight_smile:

Uradjen JTAG na slimu.Sve radi odlicno i uradjeno u najkracem roku.Sve pohvale Mirku,vrlo ljubazan,odgovorio mi je na sva pitanja.Preporuka za saradnju!

Hvala, još jednom, na pomoći, sada sve radi.
Pozdrav iz Čačka.

Evo i ja da pohvalim Mirka legendu. Dosao u grad ostavio mu konzolu,on je odradio za veoma kratko vreme… I plus sto mi je odgonetnuo mnoga pitanja (mada sam i dalje noob ali uhodacu se polako).

Znaci bez ustrucavanja za saradnju s Mirkom :wink:

a sad odoh da upalim konzolu i da probam da namestim neku igru :smiley:

Extra saradnja po ne znam koji put. Odrađeno par fleshovanja i 3 JTAGA za mene i drugare. Sve preporuke. Mirko najbolji si!!!

Hvala na pohvalama

[SIZE=4][SIZE=3]
[/SIZE][/SIZE][SIZE=5][SIZE=4]BITNE INFORMACIJE:_ Na svim konzolama je moguce uraditi RGH/JTAG, izasla je podrska za PHAT _[/SIZE][/SIZE][SIZE=4]za sve DASHBOARDOVE[/SIZE]. [SIZE=4]
RGH 2.0 je izasao[/SIZE]