Tom Clancy's The Division

Ko je igrao samo CoD i Battlefield ovo mu neće biti interesantno…ovo je igra iz drugoga ugla…kao Diablo i Borderlands… Ljudi se žale da treba mnogo metaka da se samo jedan protivnik obori…naravno da treba u početku kako se igra nastavlja nabavlja se bolje naoružanje i oprema i posle postaje interesantno…
Evo mene je sada spopalo tragam za telefonima i laptopovima po NY i pored exp nailazim na dublje detalje o priči u vezi virusa… Neću nikome reči da se mora igrati ova igra ali za mene vredi…ono zadovoljstvo koje sam imao sa The Witcher-om nastavlja se ovde…pozdrav gameri…

Nazivi odjece im nemaju nikakvog smisla. Pronadjem scarf koji se zove military camo scarf i pomislim kao super, bice neka dobra kamuflaza, kad ono šal ljubicaste boje. Wtf? Tako je za sve, izgleda da voje uniforme mogu samo da se kupe (dlc), ne i da se pronadju u igri.

Za sada imam 45h igre, level 14, posto resavam dosta sekundarnih misija.

Slabo ti to igras bajo moj, evo covek za 130 sati nabio level 99 u dark zone-u :smiley:

Ja sam u nepunih pola sata u dark zone-u spucao do 9-tog levela :D, dark zone ti ima zaseban karakter level, a i zaseban novac je u dark zone-u.
Takodjer max level u igri(izvan ddark zone-a) je 30, dok je u dark zone-u, eto vidis(vidim) 99 level.

EDIT:
Uglavnom sada sam 14-ti lvl, i 9-ti level u dark zone-u(koju sam igrao oko pola sata)

Bolje se fokusiraj sada na levelovanje i najveće misije, lako ćeš posle da očistiš one sitnije misije kad se izleveluješ.
Ja sam posle 21h - 24 lvl / 19 DZ lvl. Prešao sam 75% glavne priče, tako da mi je uvek fokus na one misije sa što većim exp.

Znam da, da sam se u ovih 45h fokusirao na glavne misije(koje imaju po x10 veci XP od sporednih) vec bi ih sve zavrsio i bio lvl 30 odavno, ali nekako su mi bas zanimljive ove sporedne misije, pogotovo kada zavrsim glavnu misiju, pa se onda idem ispucavati na side misijama.

Ja se blizim desetom satu, odigrao sam do sada 5 glavnih misija cini mi se. Za sada mi je fokus da sakupim supplies za security wing kako bih otvorio advanced weapon vendor i appearence vendor.

Izasla zakrpa za PS4(3.153GB),evo i cela lista update-a:
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi7v52F_dPLAhWE8ywKHdKzCegQFgggMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.playstationlifestyle.net%2F2016%2F03%2F22%2Fdivision-update-1-02-fully-detailed-servers-offline-today-three-hours%2F&usg=AFQjCNELBxIGp5iNPbPgvQE1eFFkjRkfcw

Dogurah sam do 16 lvl, zavrsio sam sve main misije na lijevoj strani mape, uz vecinu side misija. Probacu jos malo da igram solo, pa kad predjem dvadeseti lvl mozda pocnem da trazim grupu za dz.

Presao sam par misija sa grupom, moram priznati da ima zabavnih trenutaka. Sinoc sam sa jos tri neka lika pokusavao da predjem jednu misiju za koju smo underlevelovani da se tako izrazim, i nakon sat vremena i bezbroj pokusaja uspjeli smo da predjemo misiju, a odusevljenje je bilo toliko da su se svi u istom trenutku okupili i salutirali jedan drugom. Ostale su mi mozda jos dvije main story misije i to je to, mozda eventualno iskoci jos jedna kao za kraj, ne znam kako to vec ide.

Jos jedan detalj. Trenutno sam lvl 22 (16 DZ lvl cini mi se) i odem ja sam u Dark Zonu. Naidjem na grupu igraca koji su pozvali helikopter za ekstrakciju. Pojave se NPC likovi, izranjavaju ovog jednog koji se odvojio od grupe. On ranjen, ja krenem prema njemu da ga ozivim. Medjutim on umre i izbaci dva high end itema. Ja kad vidjeh to- pokupih ih i bjez, a u istom trenutku stize helikopter i izbacuje konopac za koji se kace itemi. Ja kreten umjesto da pobjegnem prema drugom extraction pointu krenem tu da kacim iteme, i krene ono da se popunjava, stigne negdje na pola i lik se rodi iza mene, ubije me, povrati high end iteme i on ih zakaci na konopac. Jos mu tu bila grupa pa me resetali svi dok sam lezao sam tamo. Kako sam popizdio. Ostadoh bez svojih prvih high end itema i trofeja, a samo je trebalo da pobjegnem par ulica dalje…

Desila se i meni jedna slična situacija, s tim da sam ja imao 9 itema, nisu svi bili high end, ali je bilo dobrih itema u inventoryju i krenem ka extraction pointu i odjednom me opkole cetvorica i u isto vreme ispale u mene svi po jedan metak i pap ja mrtav dok si rek’o keks. Otad ne idem više sam u DZ, navuk’o sam traume hehehe.

28-og juna izlazi Underground DLC za xbone ?

Ja je igram i dalje, svakog dana odvojim malo vremena za nju. Iskreno nemam pojma sta me drzi toliko, isprobavam sada malo ove nove search & destroy misije ali i to ce mi ubrzo dosaditi. Presao sam sve misije solo na hard i to je to, ostaje mi jedino da se vrtim po dark zoni.

Btw, ko misli da je dark souls tezak, neka proba da predje Incursions sam pa neka govori o tezini :smiley:

Takodjer presao sve glavne i sporedne misije, sto je retkost kod mene, ako mi je igra tako tako prdjem samo glavne…Imam sa dark zonom preko 100h u igri. Istina da se jako slabo igra igra, koliko vidim po svojoj frend listi sto se MP tice svi su ubrzo vratili opet na COD: BO 3.

Jel neko slucajno registrovao ovu divotu koja treba da izadje:

Grafika je prosto nerealno lepa, iako znamo da ce biti downgrade-ovana.

1 Like

Yup, jos kada se pojavio na Store, moram priznati da bas ocekujem mnogo od ove igre.

Kad si spomenuo AC serijal, Black Flag je nakon drugog dela bio veliki preokret u serijalu i stvarno vrhunska igra od Ubisofta.

Ubisoftove igre su uvek vrlo dobar 4 i malo im fali za odličan 5, ali ipak to malo pravi dovoljno veliku razliku, ako razumeš na šta mislim. Ipak smatram da Ubisoft idalje izbacuje koliko toliko dobre igre, te da nema nekih total failova, kao kod mnogih ostalih kompanija, uvek su im igre neka zlatna sredina.

Auuu

http://githyp.com/the-divisions-player-count-has-dropped-93-percent-since-launch/