Update: Microsoft kupio Mojang (Minecraft) za 2.5 miljarde $

Nisam znao da je profil za sprdnju, ne koristim drustvene mreze godinama niti sa njih sakupljam bilo kakve informacije :slight_smile: a pogotovo ih ne uzimam za ozbiljno. Ipak ne bi bi bilo prvi put da se na ovaj nacin pod…bava konkurencija zar ne? Uostalom drustvene mreze danas kao zvanicni medij za “plasiranje” informacija koriste i drzavni funkcioneri nekih drzava, cak i u ratnim uslovima, pa sto ne bi i Hirai da malo cacne mecku.

1 Like

Kakav vaskrs topica bogtemazo :smiley:

8 Likes

Nije bilo “svežijeg” za ovu igru pa reko da ovaj dignemo iz mrtvih

A sta bi ti sveze. Meni je ovo fenomen. Ruzno do bola ali vole deca.
Kupio sam ovo klincu za PS uz to igra je i na mom telefonu. Zaludjen igricom. Meni je neshvatljivo.

1 Like

Ma ja sam morao da kupim. Mislim nista spec 20$ nego glupost teska. Aj barem mi je na telefonu dzabe bio.

Luka je nakratko bio zaludjen Minecraftom, al mislim da mu je ipak Terraria draza.

S moje, odrasle tacke gledista, Terraria je za tri koplja ispred, ma nema poredjenja. Minecraft je isprva uzbudljiv, uh sta je iza onog brda, dok ne shvatis da je svet potpuno prazan, i da je iza brda isto sto je bilo ispred brda.

Čitam komentare sa početka teme kad je Mojang kupljen. Nisu dobro ostarili :joy:

1 Like

MS “propao davno” ako čitaš postove od 9godina unazad

4 Likes