Vakcina 2021

Why?
‘Izvuci’ mislim da se izvuku sto se tice vakcine, ne da izvuku glavu.
Nikome ne zelim lose.
Ali ako budu zabranili putovanja onima koji ne prime vakcinu, necete se vakcinisati, hm? :blush:

O ovome pricam :point_up_2:

Svakog cuda tri dana dosta.

Vakcinisace se kome je nametnuto i ljudi koji od straha ce jurnuti da prime sta god sto pre.

Za dve godine bice to je to, nece biti nikakvih uslova.

Neka 30% turista na celom svetu nece da se vakcinise, to ce biti propast, ima otvore opet sve. Kakav pasos bakraci. Samo novci.

1 Like

Zato se svi nacepaju red bula i zestine, posle teretana malo suplementacije za jaci trening, a vakcina je smrt u boci, od nje ce se sigurno riknuti…od svih govana koja su oko nas.

1 Like

Jedva cekam selfije svih vas sto ste se prijavili za vakcinu brze nego sto ste lupili prijavu za 100 eurica :rofl:

1 Like

Ma boli me uvo za putovanja. U telo necu da unosim nesto sto nije ispitano, da bi mi dupe videlo puta. Imas li ti dokaz da je vakcina 100% sigurna?

Pricas o nekim dokazima, a nikakve dokaze nemas ni ti, niti bilo ko od nas, obicnih smrtnika.

Zabio si glavu u pesak, kao noj… Iznosis neke cinjenice koje nemaju veze s vezom. Kao sad se opravdava smrt svih tih ljudi uz izgovor “bili su vec bolesni”. Pa ako je jedan dan coveku skratila ta vakcina zivot, pa treba mrak da ih pojede.

Kad bude sve ispitano kako treba, tad cu razmisliti da primim. Ko hoce u sebe da unosi nesto sto nije ispitano, slobodno.
Nikoga nisam ubedjivao da ne treba da se vakcinise, ali ako mi neki vakser dodje sa pricom kako sam glup sto nisam za to da unesen neku vakcinu koja je jos uvek upitna, ima da ga iznabadabadam glavom.

2 Likes

Poenta je uvek biti protiv necega, jer si tada kul i tad razmisljas svojom glavom :sunglasses:
Mogu li da dobijem admina ako se prvi vakcinisem i prezivim 30 dana bez vecih reakcija?
Onda ce ceo forum moci na vakcinaciju

1 Like

The Simpsons Reaction GIF

5 Likes

Covek je lepo objasnio. Ne zna se kakav uticaj RNA vakcina moze da ima. Mozes sterilan ostati, mozes razviti 1000 drugih bolesti.
I tih 100000 Norvezana je svega 2% njihove populacije…

1 Like

Vakcina je ispitana, 95% dobijas imunitet, 5% ne razvije imunitet.
Kineska ima par procenata manje, ali ona moze da se daje deci, zato sam se prijavio za nju.
Je l vi kapirate da vakcinu ne prave neki levi ljudi nego ljudi kojima je to posao, naravno da mora da se testira wtf :joy:

Nisam za Vucica, vidim da ciljas na to.
Nema ovo veze sa politikom druze.

Od koji niko nije stradao direktno od vakcine.
Vec je umrlo par ljudi koji su stariji od 75 godina i to se ne zna od cega.

Au brate, ogranicen si ko garsonjera

To seresava ovako.
Ko hoce vakcinu… niko.
Uz vakcinu delimo kilo brasna, kilo ulja, sendvic i 1000din.
Ko hoce vakcinu?
SVI…

Daj bre ajmo u zezanje dok nismo odlepili.
Nek radi ko sta hoce. Da je vise seksa manje bi kenjali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Dokaz?! Otkud tebi te informacije? Slusao na TVu?
Validan dokaz, pa iznosi tvrdnje. Ovako, samo je lupetanje.

Humor vam nije ni za vrtic. Pricas o ozbiljnoj temi, a unosis neki sarkazam, jer druge argumente nemas.

Ne vidite dalje od svoje avlije, a svakoga ko hoce da pokusa da vidi dalje, odmah je teoreticar zavere i glupan.

Radi bato ti sta hoces, razmisljaj kako hoces, ali pusti i druge da misle svojom glavom, kako zele.

Srecno sa vakcinacijom.

2 Likes

Ja ne znam sta da kazem za tebe :joy:
Mislis da ces ostati sterilan od vakcine, sta bi bilo na svetu da su za svaku vakcinu tako pricali.
Nego das ljudima slobodu misljenja pa s*ru non stop.

Procitaj, kad vec znas da pricas gluposti.
Nisam pomenuo tv ni u jednom komentaru.
Svaka vakcina mora da prodje testove.
Nisu napravili vakcinu i samo pustili u prodaju.
Ovo ti je za US.

Sterilan??? Sto se mene tice imam dvoje dece to je to :joy:
Ako uz vakcinu ide Megan Fox moze za mene dupla doza.
Decu imam, taman ostanem sterilan i ostane mi Megan Fox. Onda ide pravo zezanje :exploding_head::heart_eyes:

Jednim udarcem tri muve, ne moram na vasektomiju, osiguran protiv Korone i imam Megan Fox.

1 Like

Ovo je orva RNA vakcina…

1 Like

A fajzer pritom pravi i vijagru, ni pod stare dane nema da razmisljas :joy:

2 Likes