Vas najduzi gaming maraton

Gledam sad nesto,na sve ostale gaming forume ima slicna tema, pa sto ne bismo i mi :slight_smile:
Znaci pitanje je sljedece, koliko je najduze sto ste igrali neku igru u jednom sedenju( naravno uz pauze, ne duze od ~10 min ( pis/pus pauza, i jelo,sve preko toga prekida sesiju)), meni rekordi i nisu neki, mozda 3-4h csgo, mada sam rdr2 igrao po 6-7h na jedan dan( kao sto sam gore naveo, bilo koje duze pauze prekidaju vrijeme).
Ps: Bilo bi lijepo da date i naziv igre i neki opis kad se to desilo i sl

Cs:Go nekih 8 sati prije 2 godine, sjecam se da su bili neki turniri taj dan pa se bas dosta igralo.

Bilo je to pre jedno 15-tak godina ā€¦ Turnir u Winning 11 na PS oneā€¦ Trajao je skoro 14 sati bez prestanka od 20:00h do 10:00h ujutru ā€¦i sto je jos extremnije isti dan opet nastavak novoga turniraā€¦i on je trajao jedno 12 tak sati ā€¦skoro 48 sati bez snaā€¦ Najgore sto se moze dozivetiā€¦tri ili cetiri dana nisam mogao doci sebi potpuno

1 Like

Ako sam u nesto trosio vreme to je League of Legends. Pre par godina igrao sam igru od 9 ujutru do 2 posle ponoci sa pauzama za hranu i wc. Bili neki turniri a mi se zagrevali i pre i posle jos neka vrucincina upekla druze pustio sam korenje na stolicu. Nikad se vise ne ponoviloā€¦

Pre mesec dva, Apex :joy:
Igrao sam od pola 5, kada sam uspeo devojku da oteram kuci, pa do 4 ujutru, kada sam upalio Denver-Portland i ostao jos do 7 ujutru pred TVom. Znaci negde oko 11 sati igranja :grin:

Mimo ovoga, bilo je nocno igranje WoW-a u igraonici. Igra se od 10 navece do 7 ujutru. Bezao sam iz skole da bih igrao tu glupost i dobio zesce batine od caleta kada su saznali.
Tri sedmice nisam isao u skolu, da bih igrao WoW. Mali degenerik :grin:

1 Like

Ja se sjećam nfs underground 2 na PS2 bez memorijske kartice par puta po 6-7 sati bez prestanka,zadnji put u doba halo 5 2015-te po 5-6 sati

  1. Leto, zavrÅ”io drugi razred, nas 7, napravili ligu u fifi i pičili od jedno 7, prekinuli da pogledamo finale evropskog Å”panija-italija i nastavili do 6 ujutroā€¦
1 Like

Kad vec spomenu Fifuā€¦ Drugar i ja smo igrali od nekih 9,10 navece, do 7 ujutru. Dogovor je bio da igramo dok me ne pobedi. 22 partije smo odigrali i nisam izgubio :grin:
Sutradan me je uzeo dve :grin:

2004, Šogor Dragan i ja u tri sedenja za dva dana zavrŔili Halo CE.

4 Likes

Premier Manager ā€˜98, 17 sati bez ustajanja.

Sa drugarom igrao Uncharted 4 od 21h do pola 6 ujutru kada sam prvi put uzeo Ps4. :slight_smile: Takodje sa jos jednim drugarom presli kampanju Halo 4 u jednom sedenju.

Proveo sam skoro ceo godisnji u Skyrimu, uz kratke pauze, na sveze JTAG-ovanom Xboxu.

1 Like

Ja sam se bio navuko na Dotu. Posle posla, oko 18h, odem u igraonicu i dođem kući oko 00-01h. Vikendom je trajalo od posle ručka 15h pa do 03-04h. To je trajalo nekih 3-4 meseca, ali bukvalno svaki dan, imao sam ekipu i igrao uvek random heroje jer sam bio profi sa svakim. Kad je sve to pretilo da preraste u bolest, batalio sam. Jbga bio sam slobodan, bez devojke pa se igralo :slight_smile:

Reci jel ti bilo bolje :joy: :joy:

Po 18 sati wow-a u vise navrata. Ne ponovilo se

2 Likes

Bilo je jeftinije :slight_smile:
Sad sa detetom od 2.5 godine imam vremena za gaming jedno 2-3 sata mesečno :frowning_face:

Prije nekih 10ak godina football manager od 3 posljepodne do 5 ujutro cak I vise Sam znao :grinning:

Verovatno sam najduže igrao Gears of War 3, počeo sam jedno jutro oko 10, jer nisam iŔao u Ŕkolu zbog nečega, pa kao ajd da grindujemo, tad sam se joŔ zanosio da jurim Onyx. Onda su se polako pridruzivali ljudi, dok nismo oko 6 uveče imali tim od 4 ili 5 da igramo protiv ljudi. Picili smo tako do oko 4 ili 5 ujutru, dok me nije zavolela glava. Nastavio bi verovatno da mi nije brat skrenuo pažnju da ujutru moram u Ŕkolu. Naravno, ujutru sam bio komiran i nisam se budio nikako. Good times. :smiley:

Naravno, poŔto nisam iŔao u Ŕkolu, ajd opet.

Isto tako sam igrao Dark Souls 2 kad se pojavio na torrentima 2 dana pre izlaska. PreÅ”ao sam igru za 3 dana, preÅ”ao sam je za 50 satiā€¦

Mada sam dosta vremena proveo na Viti. Recimo, Steins Gate sam pročitao za 3 dana. Prenosivost je mnooooogo pomogla.

Ili kad sam sa druŔtvom čekao Novu, pa smo igrali Halo oko 10 sati, pa smo preŔli na Kinect Adventures.

Sad sam srećan ako zaređam 2 sata.

E, ja se setih da sam isto negde 2012, ali na zimskom raspustu, pikali smo non stop Stronghold Crusader, 2vs2 no rush sat vremenaā€¦ Jebem ti, od 4 popodne do 2 ujutroā€¦ Sećam se da sam se bio iskrivio na stolici

Wizard of Wor, neke '87. na Commodore 64. Preskakali neku blok nastavu iz informatike (ucili nas kako da koristimo kompjutere programirajuci na Tim 011, uhhhh, bilo ne ponovilo se) (ko zna sta je Tim 011, dobije bambija). I od 10 ujutru do Dnevnika u 19:30, udri. Cele nedeljeā€¦

2 Likes