Vaše slike

Vidim ja da mi svi ovdje za*ebavate druga :slight_smile: Pricajte sta god hocete, on je meni najljepsi hahhaha

Covjek je pohvalio moju bradu! Mojne da si ljubomoran sto je tvoja 50 nijansi zute pa ne mozes da pustis :stuck_out_tongue:

Hajd i ja da se predstavim :smiley:


To CM storm stryker il me oko vara ? :smiley: Odlican izbor :beer:

Obozavam to kuciste mnogo je dobro :slight_smile: Okaci slobodno jos koju sliku tamo u temi pc diskusija :slight_smile:




Evo grandmastera bez brade. Ovo je slika dok se nije uclanio u vehabijski pokret :smiley:

Meni, nekako, bila fina ona epizoda sa pijanim slikama!

Neznam, samo znam da sto vise gledam Slike Clanova sve se vise smejem >:

Imas srece sto se Vlajko jos nije rasanio kako treba :stuck_out_tongue:

Vlajko je budan celu noc i sve sam ispratio od grandmasterove brade, napucenih usana i razuzdane kose Lynxa [emoji14] hehehe nisam in the mood sada

Sent from my Nexus 5

Vlado pogledaj mail… Nekada nije dosadno zivne neka tema ko ova :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot


Sa festivala :smiley:

Ovo kad kazes da ti je najlepsi mi je malo odvuklo paznju xD

Evo jedne iz teretane:


U sunce ti poljubim. Idi bre… Obri si bre ovo. Ima da preraste tema u najbolje dupe itd…:smiley:

Gluteus maximus! :slight_smile:

Sent from my Nokia 3310 using Golub Pismonoša

Dodjem kuci, doceka me bubamara. Sestrina cerka, nije moja, da ne bude zabune :slight_smile:

Lynx brate ja sam ti neka varijanta tebe x300 :smiley:
Pre bih sebi ruku odseko nego selfie opalio, ne volim da se fotkam i bivam fotkan i tako to. Videću da šibnem neku kad budem kući ako je baš moranje :slight_smile:

Ajde ajde sta se mora nije tesko :stuck_out_tongue: :smiley:

Ahahaah, moj covek, totalno te kapiram. :smiley: Nekada sam voleo fotografije, a onda su mi se smucile kada su se pojavili digitalni aparati i kada su ljudi poceli da donose po 700 fotografija sa puta i da me smaraju da ih gledam. Na jednoj su zazmurili, na drugoj se tresla ruka “fotografu”, na trecoj je neko uleteo u kadar, na cetvrtoj ne valja ekspozicija, na petoj se nisu nasmejali, sesta je konacno ispala kako treba, a sedma - AJMO JOS JEDNU ZA SVAKI SLUCAJ. Nekada je bre bilo - dodjes sa puta i doneses film od 36 slika i svaka slika valja. Ako doneses dva filma, svi ti kazu “auuuu, ala ste se vi slikali!!!”. A ovo danas ne lici ni na sta, svako umislio da je fotograf. Digitalni fotoaparati su nam samo doneli porast kvantiteta fotografija, ne i kvaliteta.
EDIT: Preterano hejtujem, znam. [emoji14]