Vaše slike

Nope :smiley:
Potpisujem i pečatiram :slight_smile:
Ja sam omrzo digitalnu fotografiju kad sam još sa neke ekskurzije davne 2004 imao neku mizeriju Umax 430 i dođem s puta 2000km sve extra, povežem ***** na komp usb device not recognised. Nije tada taj krš imao slot za memorijsku i onda sve otišlo u nepovrat. Needless to say,završio je u komadićima. A ovo za selfije i ne-selfije jbg valjda s godinama raste hejt :smiley:

Moranje je, kako nije, inace sleduje ban. :stuck_out_tongue:

Tako e, mora se zna sukim imamo posla huehue!

Sent from my D6603 using Tapatalk

Celahudini je crnac 100%. Mislim tako ga ja zamisljam, ubio je sa crnackim avatarima hahah :smiley:

Mozda je i belac, ali moguce da je ovde najnapucaniji od svih, ima ledja kao trokrilni šifonjer pa neće da nam nabija komplekse, garant :smiley:

Daj ne tovari čoveku pritisak na leđa za bzvz, ne daj bože da je neki šmrlja, još će mu se svi nepotrebno smejati, a to nije lepo [emoji14]

Sent from my D6603 using Tapatalk

[SIZE=6]ШМРЉА[/SIZE] xD Sve je 3 puta smesnije kad je napisano na cirlici :smiley:

Pa da, šmrlja, nisi čuo za taj pridev?!? :smiley:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Nisam, hahaha, sad sam se odusevio. :smiley: No, da ne idemo u off. :smiley:

I ja takodje ne volim da se slikam i par puta ako se slikam obrisem odma sliku ne svidjam se sam sebi :smiley: Osim ako neke devojke traze da se slikam sa njima to prihvatam :smiley:

Kakve bre teretane, samo stomačina, to je život.
Evo vam jednu od cirka pre 2.5 godine kad sam bio na utakmici u Londonu. Verovali ili ne ništa novije nemam :smiley:
Jedino ako me negde neko od rodbine prevari na prepad ili nekom uletim u kadar pa ću okačiti update.
Inače brijem vugla pa je ova “kosa” obično dole tj. brada ali jevropa pa moram da glumim normalnog i uglednog :smiley:


Ajde i tebe da vidim, nisam razocaran! :smiley:

U covece, pa ti u Engleskoj nasao da glumis normalnog i uglednog… Van svake pameti :smiley:

@Lynx
Arsenalovac naravno, još od pre wengera bankara :smiley:
@Dexter995
Možda sam se loše izrazio. Pre socijalno prihvatljivog nego normalnog jer to tamo nema :smiley:
J3beš mi sve odeš s bradom i obrijane glave na aerodrom odma si terorista.

Trokadero,Paris.

Video sa treninga, ja sam u bjeloj majici :slight_smile:

[video]Facebook

Ovaj poslednji opasna bekcina, dobro te izigrao :smiley:

Jesam ispao, kao iz autobusa. Ali dobro, namjestio mi je kicmu :slight_smile:

Ja sam uvek hteo da igram rukomet, ali zato sto sam golman u futsalu, terali su me na gol, ali je meni ta pozicija u rukometu najmanje dopadljiva :smiley:
Hteo sam na pivota, da dobijam batine tamo, nikada nismo nasli zajednicki jezik pa sam odustao i preko nego sto sam krenuo na rukomet…

Ne dobijaju se neke posebne batine, oni koji su igrali rukomet 80’ godina su pravi heroji, to je bio muski kontakt. Sad su ljudi jaci, ali kontakt je manji.

A pozicija golmana je jedina koju ne bi moga igrati. Prvo sto treba biti rodjen za to, drugo sto svako malo lopta pogodi gdje ne treba (jedna od dvije glave). I onda nakon 30 sekundi opet trebas da branis kao da se nista nije desilo, a lopta ide 80 km/h. Ne hvala.