Vaše slike

Ma znam za ove, medjutim dok dodje prodje ljeto :smiley:

Stignu za 9-10 dana.

6 Likes

@ninja ko ti radi nokte? :slight_smile:

10 Likes

Uuuu ako je tako moram i ja poručiti, hvala na preporuci brate.

Ma daaaaaj… Ebi se, znas :grin:

Uzivas ga za ceo forum :grin:

1 Like

Boze koliko to sve lepo izgleda.

Onda kad procitam kako ljudi misle da je Montreal lep, ja ne znam koje su bunike jeli…
Pa nas nesretni prljavi Beograd ima vise sarma od Montreala, a kamoli ostale metropole evrope.

10 Likes

A gde je kaciga?

Pa ne bi smo znali da je on kada bi stavio kacigu :smiley:

1 Like

Nema kacige ovo je bio cas upoznavanja sa motorom i prikupljanje informacija za polaganje A kategorije.

Pretpostavio sam, vidim da je nov s1000xr

Moj plan je da polozim ove godine jer mi nisu priznali A kategoriju iz Srbije pa na prolece da pazarim nesto 2 do 3 godine staro…Oduvek sam pucao i imao zelju da kupim BMW GS1200 stim da u opciju dolazi i sada ovaj na kom cu raditi obuku BMW S1000xr to su za sada jedina dva motora koja odgovaraju mojoj visini ili mozda neki Suzuki V strom 1000.

1 Like

Da samo AM B i BE čak su mi vratili SRB dozvolu ako nekada budem hteo da prebacim ostale kategorije pošto imam C i E

1 Like

hahahah to i jeste problem kod nas sa 195+ bukvalno na sta god da sednem sve mi nekako malo ili se ja samo tripujem XD inace ovaj i GS nisu loši tj bas je fin polozaj sedenja.

1 Like

Pre prvog časa vožnje moram nabaviti svu svoju opremu tj Kacigu,rukavice,jaknu i cipele to je jedan od uslova :upside_down_face:

1 Like

Kacigu uvek nosi kad vozis motor, a ostala oprema jeste bitna ali bez kacige nista. Ja sam ovde imao kacigu ali ostalu opremu ne. Kaciga me jedina spasla, skroz bila izguljena i vizir i donji deo tj. brada

2 Likes

Ja sam jedan od onih koji se loze na izgled motocikliste u full opremi tako da ce uskoro i takva verzija mene biti na forumu :upside_down_face:
Ovo je samo bila prva poseta auto školi gde cu polagati tj informisanje i odabir motora koji cu voziti.

1 Like

@Djordje1990 nemam profi aparat, al jbg :joy:

10 Likes

7 Likes

Da vam ne mracim previse diskusiju o motorima, al uvek se setim one izreke –

Vozaci motora se dele na one koji su doziveli udes, i na one koji ce ga tek doziveti.

Kad sam bio mladji jos i ajde da sednem na motor i udjem u saobracaj okruzen automobilima, sad bi morao da mi platis. Sto jaca zverka, to veca suma. :grimacing: