Vaše slike

To ili volis ili ne. Svi znamo da je po statistici motor no01 pa smrti. Ali… sta ces.
Ja sam na motoru od osnovne skole.

Znas kako ja to gledam iz mog ugla jer sam poprilicno ozbiljan kada je u pitanju voznja motora ili bilo cega drugog na 2 ili 4 točka.
50% ih gine i pada jer divljaju i voze pod alkoholom
20% pada jer nemaju iskustva a sedaju na jake masine
20% pada jer ostali ucesnici u saobracaju ne obracaju toliko paznju na motoraše
10% pada jbg jednistavno se desi da ti izleti divljač ili pak u krivini da naletiš na rizlu i sl
Jednostavno sve gore navedeno vazi i za vozace automobila samo sto u njihovom slucaju sve to prolaze sa manjim povredama.

4 Likes

Negde sam citao 60-65% svih udesa na planeti generalno je skretanje u levo.

Uncharted 5 u BIH

15 Likes

Jel u 60fps hdr :wink:

1 Like

9D & 576 megapixels :smiley:

Dobre boje i rezolucija, fps konstantan, ali na pocetku. Poslije par pivi smanji se i rezolucija i fps :laughing:

5 Likes

Meni više liči na God of War :grinning:

3 Likes

“BOI, BRING BEER! - Which way…? - IN THE DIRECTION OF A BEER.” :joy:

1 Like


Posle operacije srca

sa malom zverkom :blush:

15 Likes

Ne verujem da ce te iko vise uvrediti posle ovih slika :slight_smile:

P.S. Daj i neku sa pudlicom :slight_smile:

1 Like

Bas sam hteo reci, bolje da je prvo postavio slike pre nego sto smo rekli da je preprodavac. :rofl: ljubim ruke ciko

4 Likes

nego sta bi sa srcem a mlad momak?

1 Like

A jbg, kad sam imao 21 posle jutarnjeg treninga sam doziveo mozdani udar gde mi se paralizovala cela leva strana tela. Uzrok je bio sto sam imao rupu u srcu i kroz nju je tromb prosao i udario u mozak. Naravno posle toga sam imao dugu rehabilitaciju gde sam posle toga se vratio u ring i pobedama, ovo je jedna od njih :joy:

https://youtu.be/ajoGa93unkw

Dan pred mec otkaze mi protivnik u mojoj kategoriji, do 81kg, a i ovom momku do 96kg isto otkazu. Pa sam rekao daj sta das, samo da se odradi borba :blush:

10 Likes

Kroz šta si sve prošao, zdrav mi bio 1000 godina i mnogo uspeha u životu i sportu!!!

2 Likes

Au brate, nek si ziv i zdrav ostao samo. Da dozivis stotu !

p.s kakve su ovo Muhamed Ali borbe od pola minuta? :rofl:

1 Like

Na zalost posle 2 godine kad sam otisao da zivim i treniram u Amsterdam saznao sam da imam ozbiljne probleme sa ocima, zbog cega sam imao 10 operacija ukupno. Imam glaukom koji je na desno oko unistio vid i ne vidim nista, a na levo vidim nekih 50%, sve ostalo je mrak.
Tako da sam tu rekao sto se tice borbi da je karijera za mene zavrsena, ali i dalje treniram za sebe malo :slight_smile: Vecina ljudi kad cuje ovako nesto se smori, ja to ne zelim pa ni u ovom slucaju. Zivot ide dalje :slight_smile:

5 Likes

Ja sam posle NATO bombardovanja bio izlozen svakodnevnim jakim glavoboljama. Nije prolazio dan da nisam imao glavobolju. Posto u Vranju naravno nisu znali o cemu se radi, dobio sam uput za VMA. Nakon analiza, magnetne rezonance i drugih stvari, utvrdjeno je da sa unutrasnje strane lobanje imam ostar rez, ili sta god u duzini od 7mm. Obzirom da sam u to vreme trenirao fudbal i ziveo za njega, zabranjen mi je svaki vid profesionalnog angazmana jer bi svaki malo jaci udarac mogao da ima ozbiljnije posledice. E sad kako da roditelj objasni detetu od 10 godina da NE SME. Nekako sam prihvatio. Jbg, covek se navikne na sve u zivotu. Vazno je ne gubiti nadu i ne klanjati duhom. Drago mi je kad vidim osobe kao sto si ti, sto uprkos stvarima koje im se dese u zivotu nastave kao da se nista nije desilo i izadju jos jaci iz svega toga.

5 Likes

Ako mi je sta drago sto se gaminga tice, drago mi je sto sam upoznao Stojketa (C14). Covek je borac, kog zivot nije mazio. Ali znate ono, kako sijes, tako ces da zanjes.
Stojke je jedan prepozitivan momak, koji je pobedio zivot.
Hvala Bogu, sad ima i malog bebca i ozenio se sa lepom devojkom.

Ne znam sta bih mogao negativni reci o ovom momku, a da je realno (osim da je u Apexu kanta :stuck_out_tongue: ).

Jedna ne bas tako prijatna anegdota mi se desila sa njim. (Sledi standardno duzi tekst).

Nakon sto sam organizovao NBA ligu, postavio sam post i na razmenigara i tu mi se bas on javio. Ubacih ga u grupu, a on ubrzo ubacio jos jednog drugara, koji je igrao na njegom PS4. Ubrzo, drugar odluci da kupi sebi konzolu i nasao nesto u Novom Sadu. Dosli njih dvojica u NS, pa ajde da popijemo i pice i vidim ko to ima Klivlend i gubi po 40 razlike. Zivotnu pricu smo vec znali. Popili pice, ispricali se i nastavili sa NBA ligom.
Proslo je vise od godinu dana od naseg prvog meca u NBAu i mnogo razmenjenih poruka i poruka kroz tu grupu.
Moram priznati da sam ga zagotivio vise nego ikoga, iako je u grupi bilo stvarno dobrih ljudi (izmedju ostalog i Vasic i jedan moj dobri zemljak sa Kosova).

Jedno vece drugar i ja se spremili i otisli na neki rodjendan. Kako to u studentskim danima u Novom Sadu sada obicno biva, slavilo se na dobro poznatom keju.
U jednom trenutku vidim story doticnog na Instagramu i slika u crno beloj boji sa opisom “Sve sto je imalo smisla”. Ja malo pripit vec sa strahom poslah poruku “Sta je bilo?” i dobijam odgovor “Nazalost Aleksandrovo srce nije izdrzalo”. Ja u neverici. Cimam neke ljude koji ga znaju da provere da li je istina i ne odgovaram na tu, meni tada, uzasnu poruku. Drugaru saopstavam sta se desilo i u neverici se hvatamo za glavu i dogovaramo da sutra odemo na sahranu. Malo sam i cuga bio i pocnem da placem. Nakon par minuta me zove budala i kaze “Alo ludaku, nisam umro”. Nazvao ga drugar i pitao ga da li je sve ok, posto sam alarmirao ljude.
Rekoh je*em li ti smisao za humor, sutra da dodjes u NS i da platis rucak. I dodje baraba prekosutra i pocasti ruckom.

Zbog citave situacije, ja poverovah na prvu da je umro… Al sam se zarakijao od srece to vece :slight_smile:

Nije bio jedini put da je castio ruckom. Posto sam se ja navukao prvi na Apex, a zatim i cimer (a u tom trenutku imali samo jedan XO), pa smo nakon toga i Stojketa uvukli u ovo, predlozi nam on da dodjemo do njega u goste i da mu mi damo XO, a on nama bratov PS4, kako bi zajedno igrali Apex. Cimer gledao da proda Xbox, pa nam je ovo bilo kao 1 na 10. Stojke nas ispostovao maksimalno, ugostio za 10. Ubrzo i ja kupih i TV i jos jednu konzolu kako bi igrali svi zajedno.

Eto, verovatno nece mnogi ni procitati post do kraja, ali samo sam bar malo zeleo da vam priblizim o kakvom se liku radi, posto nije najbajnije poceo karijeru na XBR :grin:

Sto bi narod rekao “Dobar, na hleb da ga mazes” (ali humor 0 :stuck_out_tongue: ).

Gaming connecting people!

11 Likes

Lep tekst i lepo rečeno druže!

To znam isto iz ličnog iskustva barem , ja sam , zahvaljujući ovom forumu i gamingu preko xbox-a upoznao zaista fenomenalne ljude :blush:
Pre nekoliko dana je bilo 4 godine od najačeg poklona koji sam ikada dobio u jednom od težih momenata u životu tako da

Gaming connecting people!!!

6 Likes