Vaši game screenshotovi

ja ocekujem od tebe nesto vise, npr da napravis licni blog, sa screenshotovima zalazaka sunca, ili slicno. Ali eto mozes ovde da pocnes…

Update. dodano oko 35 novih slika.

1 Like

SuperAsme covece, neverovatni screenshotovi, sjajni kadrovi, svaka cast! Forza 6 ima dosta detaljnije modele nego FH2, izgleda da je to danak open world-u…

Evo nekoliko mojih bezveze screenshotova, cisto za pocetak :smiley:

Sad kad bude akcija i FH2 se potrefi… Bas ce te me natjerat da je uzmem… Izgleda fenomenalno.

Evo ih jos malo

Ako si ovo slikao preko onog photo mode-a kroz samu igru, to nije realna grafika, nalickaju je malo i izgleda bolje nego sama igra.
A sve mi se cini da jesi, posto igra izgleda fenomenalno, ali ne bas ovoliko(bar na mom tv od 40’)

U photomode-u se doda AA u odnosu na grafiku u toku voznje, i to je sve. Ne menjaju se broj poligona, teksture, geometrija i osvetljenje (ili bar to meni nije ocigledno). AA se dodaje u momentu kada pravis fotografiju i mirujes, a ne dok kruzis fotoaparatom. Mozes se igrati sa raznim filterima i uglovima, ali to je u sustini to.

Evo malo i 4WD.

Ha, tog X5 bmw-a sam modelovao i ja prosle godine, samo sto je moj bio za neku reklamu i pravljen je da bude hi-poly.


Forza jednom recju igra radi koje se kupuje XO.

Ili Windows 10 :smiley:

1 Like

2 Likes

Strava tema, super za bump.
Prošle nedelje igrao malo Hyper Light Drifter. Prelep art, mada je još bolji u pokretu.

1 Like

uh koji ressurection teme.

Poslednje sto sam screenshotovao je NFS 2015, probao sam Origin Access za dz 7 dana tokom e3-a.
Steta pa sam tek poslednjih sat dva igranja koristio foto mod.

Fin je Frostbite engine za foto mod, igra je zesci prosek sa problematicnim AI-em i veoma mucnom fizikom.

1 Like

I meni se to cini :smiley:

Nisam bio najgori :smiley: Negativan skor, ali idemo dalje, tek prvi dan…

1 Like

Evo malo iz MGSV, jednostavno sam očaran igrom…

2 Likes

Pa da nastavimo :slight_smile:


Iznenadjen sam kako dobro radi igra, dodje mi da kupim Xbox :smiley:

2 Likes

Puko sam par ss, ali kako sad da ih preuzmem?