Vaši Youtube Kanali - klipovi

1 Like

Gde nadjes ove budalastine?

Potpuno se slazem sa tobom, ako vec snimas snimaj nesto normalno.
Ne znam ko ce to da ti gleda?

Meni su odlicni klipovi. Zanimljivo i totalno razumljivo :joy:

Svidja mi se ovaj Hous Flipper. Zanimljiv element sci-fi i telekineze… Pomeranje lazy bag-a mislima je nesto sto me zaista osvojilo. Snimaj jos, odlicno je!

Sad da ne citiram sve jer ce post biti previse .

Ali evo odgovora na sva tri komentara ali pretezno na Markovo i Saudinovo.

Marko : Nije bitno gde ih nalazim do god ne kupujem iste vec ih dobijam.

Saudin: Vidis meni nije bitno dal to neko gleda i koliko barem Ove Indy igre , zasto zato sto prvenstveno nemam nameru da zivim od Youtube-a , vec da ustvarnosti zaradim novac to jest sa mojih 10 prstiju kao sto i radim , YT je samo da kazem vec kad igram mogu i da snimim pa da ljudi mogu eventualno da vide pre nego sto kupue neku igricu.

Sto se tice Vukana manje vise , igrica je zanimljiva sto jeste , ali ne toliko smesna .

PS: kad bi ste otvorili direktno moj kanal videli bi ste da imam stvari koji su mnogo bolje a ovde ih ne objavljivam .

Prije bih kupio jednu dobru igru i igrao i uzivao, nego dzabe igrao te igrice.
Zar mislis da bi ih uopste neko i kupio?
Ako vec snimas bolje snimaj nesto kvalitetno, ipak nije lako snimiti editovati renderovati itd.
Nije valjda da ti vilis te igre pa ih i snimis cisto iz dosade? Prije bih igrao Mega Mana i uzivao nego to. :wink:
Svako ima svoj ukus, u to necu da se mijesam. Vazno da uzivas igrajuci, samo udri.

Vidis Saudine sad smo tu , neko ce kupiti to se nikad nezna kao sto sam i sam kupio neke igre a rekao da necu. elem

Godinama ne uzivam u igrama kao pre dok sam bio dete sa Sony 1 ,Sony 2 i Dreamcast konzolom.
A meni je lako snimiti jer kad dobijem kljuc za DZ red je bar sa moje strane da to uradim i ako nisam duzan.

a veruj mi da se to isplati kao i u mom slucaju , jer za par dana dolaze par recenzija Uredjadja kod mene.

@Marko96
@saudin1993

Što ne snimate vi ono što mislite da je dobeo? :slight_smile:

Evo jedan video koji nije vezan za sam gameplay , vec nesto sto jos snimam na Kanalu.

Logistička ili logička? :slight_smile:

4 Likes

@Gallardo thx sto si komentarisao , ko kad bi i primetio da sam pogresio

Ovaj zadnji klip je odlican. Pogledao sam ga 5,6 puta i stvarno sam odusevljen kako predstavljas igru. Tako tecno i jasno pricas. A sa desnom palicom se zaista svasta moze. Cudo je desna palica. Bacio sam lajk i subscribe. Odlican si, samo nastavi. Za sada si moj omiljeni youtuber. Pozdrav

2 Likes

Okej, ovaj ti je najbolji klip do sada. Sve si bolji! Okej :slight_smile:

Meni se svidja, a siguran sam i tebi jer si je upalio i drugi put.
I da, lose ciljas kada pucas. Neprecizan si, ali razumem te jer je tesko pricati i tako igrati akcione igre. Ovaj zvuk metala dok razbijas staklo mi je jedina zamerka na igrici. Pozdrav brate

Čime snimaš gameplay? Nešto je loš kvalitet klipa…