Vernee MIX 2 Bezel-Less Budget Killer REVIEW

Xiaomi je jos i najbolji od svih tih “kineza” Mozda se ipak treba drzati nekih malo zastupljenijih kineza. Za ovaj verujem da nema da se nadje ni folija za ekran.

1 Like

Xiaomi je top brend za Kinu, telefoni su kvalitetno odradjeni, imaju nisku i visoku klasu, za sve pare mnogo jeftinije nego sljamsung, ljgi, hujapeji i ostali :slight_smile:

1 Like

Zato i kazem da Xiaomi moze da prodje i ovde. Vec su polako probili ime.
Oni su sada kao Huawei pre nekih 4-5god.
Sa ostalima ne bih eksperimentisao.

Testirao sam vise modela tih kineza od raznih proizvodjaca i ni jedan jedini nije mogao da se poredi sa mojim Note 2 samsungom. Svi do jednog su bili da kazem bulja.

Sa kim god da sam pricao u vezi telefona uvek je napljuvao samsung, a isti ti likovi imaju popularne jeftine modele telefona.Te im telefon zabada, te je ovo lose, te ono ne valja. Pa ga vuku 2 meseca pa zamene za neki drugi itd.

Kako ja nemam tih problema sa mojim samsungom. Sest (6) godina star, prosao kroz sito i reseto i nemam problema. Vec 2 godine ga furam sa slomljenim ekranom i sve radi od touch-a pa do olovke bez ikakvih problema.

Odmah u startu daj vise para za kavlitetniji telefon i neces imati problema sa istim. A ne ovako daj 200e za ovaj pa ga prodas za 100e pa onda opet 200e za onaj pa i njega prodas i tako u krug.

1 Like

Skroz tacno, podrska nula. Oprimizcija pomozi boze. Sve se svodi na tvoje “odrzavanje”
Sto mu dodje kao da si kupio camac koji je busan i konstantno izbacujes vodu da bi nastavio da plovi.

Meni je jedino huawei P9 lite radio savrseno, a ostale ne bih uzeo nikad. Skoro uzeo u neku zamijenu skoro nov Lenovo K3 Note, na papiru telefon dobar ali u praksi ne ne. Jedva sam ga makao niko ga nije hteo.
Sada uzeo Sony Z2 i miran sam, telefon i dan danas radi dobro bez zabadanja.

Meni je Redmi Note 3 Pro radio(a i dalje radi)bez greske…

1 Like

Xiaomi mi mix 2 bio na popustu za 468usd na gearbest. Mozda je i jos.

1 Like

Editovan prvi post

Gde si kupio telefon?

1 Like

Jedan decko iz Kanjize mi nabavio, slabo je interesovanje pa nece vise porucivati… Bar mi je tako rekao :smiley:

Najvise uzimam od ljudi iz Subotice, oni rade sa Madjarima pa onda bude ok cena a dobijes i garanciju i sve :smiley:

Znaci predjem u madjarsku i resim sve haha
Hocu bratu za ng da kupim…jer stvarno izgleda odlicno

1 Like

Ne samo da izgleda odlicno, nego i radi odlicno :smiley:

videcemo sta ces reci za 3 meseca :smiley:

1 Like

Pa posto imam preko pola godine Vernee Apollo Lite, nece se mnogo promeniti, moze samo na bolje :smiley:

Editovacu prvi post kako budem upoznavao telefon :smiley:

Vernee Mix 2/ 6.0 inch/ 4GB RAM/ 64GB ROM (350 KM)
https://www.olx.ba/r/27934445/62471

1 Like

Mislim da je cena postena… Svakako preporuka za fon od mene :smiley: