Xbox 360 rgh Aurora dashboard konektovanje na "internet"

poz drugari !

Bez ljutnje sto “upadam” ovako odma sa pitanjem pretrazio sam sve skoro vezano za ovo na forumu ali neki tutorijali su “mrtvi linkovi”… tako da

Nabavio sam xbox360 uredno nasnimio freestyle dash sve radi kako treba pali ,gasi , igre rade ali ne mogu da ga povezem na net …

Spojio sam kablom do rutera na kom je pc pratio vise tutorijala sa yt al bez uspeha jednostavno nece da se nakaci …

ako moze bilo kakva pomoc bio bih zahvalan !!!

Freestyle dash vise nije podrzavan za bilo kakve online funkcije.

Moraces da instaliras Aurora dash da bi skidao covere itd…

ahaaaaa vidim svi preporucuju taj fsd ali sam nabacio i auroru … probacu nesto pa se javim !

evo podesio sve i kad dodjem do dela gde unesem username i pass xboxunity kaze "“An Error Occured Requesting The Api Key,Try Again Later”

pomagaj buraz ostajem i bez pljuga i bez zivaca :DDDDDD

Jel ti ruter dodeli konzoli ip adresu? Stisni back dugne na joy-u i pise sa leve strane kad se otvori prozor?

ne buraz nema ip adrese u msdash sam sve stavio na automatic …

inace kad testiram konekciju sve je ok do dela gde cekira vezu sa xboxunity serverom logicno jer nece da se uloguje na konzoli , preko pc se ulogujem lagano promenio sam sifru ali isti djavo…

negde skripi

mislio sam da to stisnes dok si u Aurora dashboardu, tu se vidi koja je trenutna ip adresa i da li je uopste ima, tj. da li joj je ruter dodelio ip.

hoce nekad da pravi zezanciju, ja sam imao problem da konzola nece da skida covere i slicno kad mi je ukljucen livestrong u dashlaunchu, znaci liveblock ukljucen(to ne smes da gasis) , livestrong iskljucen i sve proradi.

Evo sad odjednom ima ip adresu koja je ista kao i racunar !!! ali i dalje nista ne reaguje na xboxunity

ajde ljudi pomozite dal’ je moguce da jos neko nema neki predlog !!!

promenio sam ip konzole sad je drugaciji nego na pc i dalje nema uspeha da se poveze na xboxunity