Xbox + Bethesda E3 / nedelja 13. jun 2021. u 19:00

Znaci godinu dana, nije strasno.

1 Like

Počinje (kao i uvek lol) hype da me vozi :clown_face: ali šta ću, samo ložnjava:

3 Likes

Izgleda da ćemo na E3 dobiti imena novih gaming studija koje je MS kupio. Čak i da je jedno ime, biće super.

3 Likes

Jbg, Xbox E3 sshow je upravo procureo, ko želi da ostane ‘iznenađen’ u nedelju neka ugasi internet i spava dva dana.

samo spisak ili ima i snimak

Spisak…

Mada, postoji mogućnost da neće sve biti objavljeno jer je MS dodao neke stvari u poslednjem trenutku…

Uh pokusacu…

lalala GIF by Offspring on TEN

lajkuj mi komentar ako ima forza horizon 5 i/ili fable :grin:

2 Likes

Procurele su Capcom, Ubi, Square Enix i MS igre zajedno, pa je opšti noise šta je šta. Tako da ima nade da neće mnogo toga biti jasno do nedelje. Mada, nikad ne znaš…

Hm, pokušavam da ne gledam spisak igara :tipping_hand_woman:

nista ajde ako vidi neko nek mi lajkuje komentar iznad :joy:

2 Likes

pusti mi pvt sa spiskom :blush:

2 Likes

Bait GIF

3 Likes

Ima li Raymana možda negdje?

Haha, Rejmen… Zar nije Ansel digo ruke od igara i otisao da se brine o zivotinjama?

Neßto je bilo nekih stidljivih najava da bi se mogla pojaviti na E3, ja se ponadao :frowning:

Meni sami leakovi nisu veliki problem, samo posle ljudi ocenjuje konferencije na osnovu toga, fazon: pa ništa novo nisu prikazali, znali smo za sve ove naslove, prosečno.

Edit:
Ako i naletite na listu koja kruži netom, neke igre su vezane za Xbox ali i dalje spisak nije kompletan u odnosu na ono što ćemo videti u nedelju.

SPOILER ALERT SPOILER ALERT SPOILER ALERT

lajkovqo @S.T.A.L.K.E.R komentar!

stize forza u nedelju :joy:

3 Likes

Meni je jedan drugi spisak interesantniji :eyes:.