Xbox + Bethesda E3 / nedelja 13. jun 2021. u 19:00

Ja sam hteo da lajkujem cisto da trolujem. :joy:

Inace ne znam gde nalazite te liste, ja nigde da naidjem.

2 Likes

Troluje nas Robotnjik sve. :confused:

1 Like

Stari lisac. :joy:

Ali realno nema na redditu a tamo je uvek azurno. Takodje ako googlujes nista ne nadjes… :thinking:

1 Like

Hahaha isto sam i ja pomislio, nigde nema prevrnuo sam sve.

1 Like

Ma nasao sam ja listu prije i bila je FH, zbog toga sam ti i udario lajk :smiley:

1 Like

2 Likes

Ua multiplayer naslove kiji nisu F2P, ovo ima itekako smisla.

1 Like

Mislim da ce osim Halo-a i BF2042, biti veoma mlaka konferencija. Ni jedna igra jos nije spremna da se prikaze…

Pa i ne moraju u odnosu na to šta ćemo videti. Halo Infinite i Starfield su zvezde, i barem dve potpuno nove Xbox ekskluzive (Project Typhoon i Project Omen). Na to dodaj gomilu objava za Game Pass. Onda BF2024. Ne zaboravimo i FH5. Obsidian će predstaviti dva naslova: Grounded zvanični izlazak iz EA i TOW2.

Iskreno, dobro zvuči. Sve ovo što neće biti prikazano sada, ima vremena tokom godine. Ako nije spremno, nije spremno. I dobro je da je Grubb ovo naveo, barem neki ljudi neće pasti u depru jer nije nešto prikazano.

Sa druge strane, ja se uvek ložim :clown_face: pa je možda i do mene lol.

2 Likes

Fable pa sve ostalo.

Koliko znamo neće biti Fable.

Možda i bude. Dosta puta su omašil, možda ođaše i za fable.

Sve je moguće :smiley:.

Koliko sam gledao nešto, konferencija im traje oko sat ipo do dva. Ako za to vreme ne pokažu nešto kršteno van Halo-a i Forze motosport, onda bolje i da ne izlaze. Ne zanima me Battlefield toliko pošto je već najavljen i izgleda dobro, ne zanimaju me Fife i sl. Koliko ga tupe više sa ovim Hellblade-om i digli hype pre dve godine, od tada ništa živo nismo videli o igri. Očaj. Svi su na foru “ma samo ove dve-tri igre nek pokažu za koje se već uveliko zna da izlaze i mi srećni”, meni to nije ni blizu dovoljnog. Ima da failuju ponovo kao i u 90% slučajeva ako ne pokažu nešto mimo tih tri naslova o kojima se priča i prikažu neko “iznenađenje”. Imao sam blagi hype za danas, ali što više čitam ovde sve sam manje zainteresovan.

3 Likes

Ej pa to je danas. :smiley:

Ladno bih propustio da nisi napisao ovaj post.

1 Like

Šta hoćeš tačno da vidiš?

Ko iscekuje tipicne ljute tate koji su nesto izgubili u post apokalipsi iz treceg lica neka predje na drugu platformu. Tamo ima dovoljno toga. MS ocigledno ima neki svoj pravac (bez obzira bio to dobar pravac ili ne).

1 Like

Hellblade 2 za početak koji rade u Unreal 5 koliko sam skontao. Bar neki gamplay makar od dva minuta. Takođe neki in engine prikaz za taj Fable, zanima me na šta će da liči. Pokazivali su neku igru koja je podsećala na Skyrim koliko se sećam i o tome od tada se ništa ne zna, hoću da vidim šta ima od te Bethesde i šta oni donose na sto, da li ima nekih ekspanzija makar za postojeće igre, da li ima nešto, neki kamen u glavu, šta god… Ili će kao da izađu i “evo i mi smo na bini sa Microsoftom, baš je lepo” i pričaju kako će njihove preostale 4 igre doći isto u Game Pass od kojih je DOOM već bio tamo. :roll_eyes: Takođe bih rado voleo da vidim novu Forzu Horizon ako se već priča o njoj jer je četvorka smorila brzo sa onim avatarima i lokacijom (bar mene), voleo bih da čujem nešto, da makar kažu da li je istina da su kupili neki studio sa onog spiska od juče što je neko postavio. Znači novosti, ne ovo što su već pokazivali kako će da izgleda, nego ako su davali cinematic trailere dpre dve godine, sada hoću neki gameplay ili in engine prezentaciju.

1 Like

Videćeš Starfiled i Project Omen od Bethesde.

1 Like

Iskreno, kupili su 10+ studija.

Pokazace nam po svemu sudeci sve ono sto vec znamo da izlazi sa vise detalja.

Mogu lepo sa naprave novi trailer za te AAA story driven igre, fable npr novi trejler. Čisto eto da vidimo nešto.

Mislim ja sam prezadovoljan ovo je moja godina. Izlaze mi 3/4 omiljene igre, a možda i nova Zelda ove godine.

Do sad izasao Monster Hunter Rise, sad će Halo i BF koji izgleda perverzno i još možda čak Zelda.
Meni je godina i ova i sledeća ispunjena.
Ali daj nek daju neke nove info za ove igre koje znamo da ce doci npr. Fable veliki

1 Like