Xbox Black Friday Sale 2020

Zato lepo odes svaki dan na Google pre kupovine, argentine pesos to euro, proveris kurs i kupujes ako je isplativo… Doduse ima aplikacija XB deals koju koristim i vec duze vreme mi je Arg store na njoj i nije kurs previse odmicao od sadasnjeg, ali eto Lampard zna bolje, pa da pazimo ubuduce, samo koliko znam promena lokacije je dozvoljena jednom u 6 meseci ili gresim?

1 Like

Jednom u 3 meseca. Ali ajde, za ta 3 meseca ne verujem da ce im kurs ojačati duplo ili troduplo. Mada, sa njima se bukvalno nikad ne zna.

Kupio sam mortal kombat 11 i wrc9. Banka mi uzela manje nego što sam izračunao preko konvertora valuta. Da na xbox-u nema ono za home nalog 5 promena godišnje, bili bi u prednosti u odnosu na ps store. Ovde su oba korisnika igre kao nosioci.

Ali svakako, imas samo 1 sa kojim shareujes npr. I sa argentinskim pesosima kad placas tebe nova igra izadje max 3000 din po sadasnjem kursu. Pa gde to ima?

Podelis na 2 dela i cyberpunk izadje npr 1300-1400 dinara, fifa 21 1000, cod novi 1500-1600 din, watch dogs 1000.

Edit: ovo su random cene

3 Likes

Sta je ovo 5 soma dolara? :flushed::flushed:

Ovo je jako interesantno, stavio si neki izmišljeni billing address iz argentine i sve prošlo bez vpn-a?

Gamepass na donedavno europskom accountu i dalje vrijedi?

Ja sam stavio adresu Avenida Cordoba 8, Buenos Aires 1054 zip code i to je to. Tvoja kartica i prodhe lagano.

Edit: @MitraljezaC to je istooznaka za Arg pesose i generalno pesose uopšte nije to samo za dolar iako smo mi navikli da to kad vidimo po automatizmu mislimo da je dolar. Tih 5000 je otprilike 5800 dinara, za sva 3 novija AC. A na nasim store-ovima je samo Valhalla 60$/€

2 Likes

A toooo :rofl: nisam znao da je ista oznaka :rofl:

Skinite aplikaciju XB deals, tu mozete da menjate store-ove ima vise drzava od latinske Amerike, preko Azijskih drzava i naravno regularnih koje stavljamo i lista vam cene, ja sam tako iz zezanja stavio Argentinu jos davno i isto su bile smesne cene, sada su tek smesne i cim sam to video sada za BF samo sam promenio lokaciju, moralo je da se iskoristi, gledam da uzmem i Breakpoint, a cim primim platu u Decembru i ostane slican kurs taman da uzmem Cyberpunk upola cene :smiley:

1 Like

Koji je od prilike kurs i gde gledate? Izgleda sam ubedio ortaka da uzme cyberpunk

Eh ja uzeh bandl gears 4 i halo 5 kao gift, jer imam vec gears 4. Racunao sam da cu dobiti posebne kodove za jednu i drugu igru, medjutim samo jedan kod za obe igre. Probao sam redim ali nece da prihvati kod (uzet na ARG storu i ne moze redim na istom storu).

Kako si uzeo kod za Arg store? Zar ne treba da kupis direktno iz store na konzoli?

A probaj taj kod preko vpn na kompu da uneses

Posto imam gears 4 a nemam halo 5, gearse sam hteo dati drugaru. Zato sam uzeo kao gift, u nadi da cu dobiti posebne kodove.

Uspelo na telefonu uz pomoc tunnelbear vpn i chrome incognito tab. :slight_smile:

Jel moze neko da mi kaze koliko je Valhalla na Argentinskom storu?

Ko pezo 407

2 Likes

Ko moja alfa sa sve goodyear gumama u gepeku :wink:

Meni ne radi argentinski store.

The region where your payment method was issued and your Microsoft store region need to match.

Nema lijeka?

Lepa cena, jel moguće imati dva naloga različitih regiona na jednoj konzoli? Konkretno USA i ARG?

@Pobro44 Preko čega pokušavaš da kupiš? PC ili konzola?

Konzola