Xbox Black Friday Sale 2020

Kada je drugar danas uzimao pre order Cyberpunka nije htelo da prodje dok nije restartovao konzolu. Posle mu je proslo bez problema. Sad vodimo racuna o kursu do 10og da vidimo ako krene da skace uradimo cancel.

Probao jos jednom restart. Uzalud. Na uk storeu je radilo sve.

Čija kartica? Koje banke? Možda da probaš preko kompa sa VPN-om ili preko fona?

Pbz hrvatska. Ma ne vjerujem da je VPN, iz opisa greske ocito znaju da nije argentinska kartica.

Ono sto mi nije jasno je kako je UK onda radio…i hoce li vise

Ono sto sam stavio je

Address line 1: Ayacucho 11
Address line 2: nista
Town/city Buenos Aires
State: Argentina (moguca greska)
Postcode: 1025
Country region: argentina

Probaj postcode da stavis C1025. Postal code im se sastoji od jednog slova i 4 broja

1 Like

Hvala na odgovoru. Nadam se da necu ovim pokusavanjem (cetiri puta dosad) privuci neku nezeljenju pozornost na sebe posto sigurno krsim brdo pravila ovime.

1 Like

Isto i kod mene sada. Prepodne sam uzeo 8 igara i bez problema sam platio karticom.

Skuzili su nas :slight_smile:

Nadam se da nisu općenito digli ove provjere, da ne bi bilo da i drugi storeovi vise ne rade

Kupio valhalu pre 2 sata na ARG i izašlo me 4600 din.
I preorder za Cyberpunk prošao iz prve.

Meni upravo prosao Cod black ops i pre order cyberpunk-a, ali recimo upgrade na ultimate nece, valjda zato sto je game pass uzet na us store-u.

Mogu znati kako si slozio postal code i state polje? Sumnjam da je do toga ali zadnje je sto mi je preostalo.

1054,argentina

Stavio sam ovo kao @xX8Lampard8Xx
Samo sam stavio cordoba 9, sada smo komšije :joy:

1 Like

Kod mene za postal code ide C ispred brojeva, a za state Argentina.

Sad vidim ovo kod tebe, mada nisam siguran dal je do toga, pošto ni ne znam jer sam stalno na USA kako izgleda to polje za Billing Address kad se ide na neki region izvan USA, ali da tebi nije možda i dalje region na USA, a pokušavaš da uneseš Argentinske podatke? Ovo State me navodi da pomislim na to. Pa još i Country Region.

A probat cu i ja isto, makar iskreno sve me strah tako brzo mijenjati adresu i po peti put pokusavati da ne bi mi i gamepass uzeli :smiley:

Stoji mi argentina za regiju. Moguce da je jednostavno do banke ili ovi moji podaci za adresu nisu dobri, no prie ovo prvo

E da je sreće da živimo u tom delu tog grada :grin:

1 Like

Svi se prebacili na Argentinu :grinning_face_with_smiling_eyes: Jel se vraćate na US posle ili ostavljate tako? Meni je iz nekog razloga frka da se prebacim, tripujem da ću pola sadržaja da izgubim