Xbox Classic igre za Xbox 360

Ma kakav sada crni live gold?! ovaj apdejt mozes da skines sada odmah! nije ti potreban gold da bi skinuo apdejt, dovoljan je free nalog! gold ti treba samo ako igras multiplejer.

Odlicno,ne znam sto mi to neko pre nije rekao nego se mucim :smiley:
Tako cu i da odradim.

Jel moze meni isto pomoc oko ovoga, jer ne znam kako da odradim to?

uh, kao prvo mozda nece da ti radi i zbog kable.
HDMI provereno ne radi, jer tada nije postojao.
Zato je meni povezan sa komponentnim kablom i sve za originalnog xbox-a radi, moze isto i kompozitni kablovi.

Mora skart kablo.

1 Like

Ne petljaj sa tim ništa, odradi RGH i uzivaj u igranju. Ja tada nisam uspeo da pokrenem igru, odustao sam i nabavio RGH konzolu i uživao. :wink:

Da imam rgh to sam zaboravio. Ali ako si probao da pustia xbox classic igru preko hdmi-a , ne bi je svakako pokrenuo

Tada sam na obično kablo povezivao x360 jer sam imao neki tv bez HDMI kabla, pokušavao petljao rezao pakovao igru ne znam ni sam sta ne više. Dolazilo mi je da kupim Xbox classic i da igram jer ga ima za male pare, ali ipak mislim da je RGH idealna opcija. Ja da nisam morao da prodam moj radi kupovine PS4 ne bih ga nikada prodao al jbg.

Ja se secam da sam imao Xbox 360 sa LT-om, narezao ninja gaiden black, spojeno preko hdmi-ja sve radilo bez ikakvih problema.

I to je moguce. Ali recimo Crash Team racing i Crash Wrath of Cortex nece da rade sa hdmi. Samo sa komponentnim/kompozotnim kablom mi radilo.