Xbox Games Showcase - LIVE

Ovaj State of Decay je toliko očajno radio na konzoli da bi me sramota bilo da nazovem to smeće ekskluzivom. Ja više bagova u životu nisam video u igri.

Slažem se. Iskreno, meni su pretplate sasvim ok. Ako mi ubacuju AAA naslove, totalno se isplati.

Kako lepo izgleda ova RARE igra, jbt kao crtaci od pre 10ak godina…

E ovo će da bude kul. Tvorci Life is Strange - a. :slight_smile:

Baš me zanima jel to eksluziva?

Da, da, da, novi Outer World, može, take my money :smiley:

Ja sam savršeno zadovoljan i dodatkom.

Meni je Outer World on što je Fallout 4 trebalo da bude.

2 Likes

Xbox diviziju vodi gomila dobrih biznismena koji ne igraju igre.

7 Likes

Kako je počelo, ne vidim nikakav razlog da odmah uzimam Series X, slabo ponovo

2 Likes

Brate al je dobar tetris, optimizovan za Series X!

3 Likes

Tetris, ovi se zezaju ladno

Ovo sve neki cgi traileri od po minut. Svašta… I piše Console Launch Title, i na kraju godina 2021. Hmmm :thinking:

Gold izgleda ostaje, sudeći po ovoj CrossFire igri.

I gotovo.

Fable!!

Console launch znači da će prvo izaći na Xbox konzoli, ne znači na launchu konzole.

1 Like

Kao da sam gledao najave za za Xbox One. Apsolutno nemam nikakav osećaj ni potrebu za novim xbox-om. Šteta… Jedino što sam video zanimljivo Forza, Fable, The Medium i ono od tvoraca Life is Strange-a. Onaj jedan trailer od Hellblade 2 pre godinu dana me je više oduševio nego celo ovo čudo… I da me manete s pričama “NajAvIćE jOš dO KrAjaA gOdinE”, ne zanima me. Sad je bio event koji je prošli put po najavi trebao da bude main event gde će da pokidaju sa igrama. :grinning_face_with_smiling_eyes: Očaj, mnogo loše. Da su bar taj Hellblade pokazali…

2 Likes

Ocito su mnoge igre tek u razvoju i nisu imali sta prikazati. Za Sony i Microsoft bilo bi bolje da su odgodili ove prezentacije i cekali 11 mjesec da nesto vise pokazu.

Ocekivao sam nesto konkretnije od Forze…