Xbox Games Showcase - LIVE

Katastrofa … Nmg da verujem da nimalo hellblade 2 ne prikazase ?
Uglavnom onako, skoro solidno je bilo sve.

Meni je ovo bilo brutalno, za start 22 igre koje izlaze za box a ne za ps5, dosta jako. Vizuelno e sad, manje vise sam se pomirio jos posle ps5 eventa da sve ovo sto sada izlazi za obe konzole deluje kao blagi upgrade onoga sto imamo sad, tako da smor. Tek za godinu dve na obe konzole mozemo ocekivati prave next gen igre vizuelno i to je nazalost to. Voleo bih da je bilo vise gamepaya ali jbg, tako to sada izgleda svuda ocito…

1 Like

To za vizuelno si skroz upravu. Buvaklno nista prikazano za next gen ja ne videh da je stvarno pravi next gen :smiley:

Ja iskreno ne vidim razliku u odnosu na moj Xbox X. Igram trenutno po ko zna koji put Witcher III koji je cini mi se iz 2015 godine i ocekivao sam stvarno mnogo novina danas ali očajno zaista… pa jbt ovaj witcher na 4k iz 2015 godine moze na crtu ovim igrama…

Mene samo zanima da li da uzmem sony 4 pro ili da uzmem 5 icu da bih odigrao sonijeve ekskuzive. X necu menjati za sada, pogotovu posle ovoga.

Meni je bilo super. Halo je vraćanje korenima, ne kontam šta vam se tu ne sviđa ali ajde.
Avowed obećava, hoću da znam više sad.
State of Decay 3 već u samom trejleru izgleda miljama bolje od SoD 2.
Everwild je isto odličan.
Medium je do sada Blooberova najlpeša igra, posebno sa onim što pokušava da izvede.
I na kraju Fable.

I pored toga gomila igara koje će biti dostupne na Game Passu.

Trebalo je više gejmpleja, ali u sadašnjim okolnostima, ko će ga znati što nije bilo više.

5 Likes

Slazem se sa @robotnjik. Vidim par novih rpg naslova i zbog toga sam presrecan. Kolko sam primetio svaka od ovih igara je optimizovana da se vrti u 60fps i bice u game pass-u. Propustio sam samo kako se zove ona co-op rpg igra gde je lik obucen u neko future odelo.

2 Likes

Jedno je sigurno. MS-u ne treba nikad verovati :smiley:

1 Like

Po meni je manje-vise sve ocekivano, nisam ocekivao igre koje su odmakle u razvoju jer je jos jako rano za to, pogotovo zbog pandemije, ali i bez nje. Da su ubacili gameplay od Fable i Forze, slika bi bila puno bolja.

1 Like

A sta ces sa gameplay-om of forze leba ti ? Pogotovu sto je motorsport a ne horizon. Izgleda isto ko i prethodne igre sa istim autima i istim stazama i malo poboljsanom grafikom(nadam se) i to je to. Trke ko trke. Mislim ne bi bilo lose videti 1-2 minuta gameplay-a al nmg da zamerim sto nisu to prikazali kad nije mnogo bitno.

Press F

Pa da Sony nije imao GT, dobili bi puno losiju ocjenu. Volim Forzu kao serijal, tako da sam volio da je bio gameplay. Nismo svi isti pa da nas isto privlaci…

Zamisli tek sta bi ti rekao da je gledao sony konferenciju xD. Sve isto sranje, brda trailera jedna gameplay igra i vizuelno izgledaju sve kao sa ove sada generacije, ne vidim nista drugacije osim sto su oni tada predstavili izgled konzole i prikazali manje igara.

Haha, bukvalno i ja napržio 4 druga i kolegu, kao ludnica će da bude, da se skupimo svi da gledamo live, da otvorimo pivo neko… Evo sad me psuju u grupi :joy: Za tetris me prozivaju kao da sam ga ja pravio. :grinning_face_with_smiling_eyes:

5 Likes

Crossfire definitivno top izgleda. Isto ovo sam rekao na nekoj od prethodnih prezentacija ms-a.

Pravi insajder!

Rekoše li šta za cijenu i datum izlaska konzole, i kad će početi summer sale? :slight_smile:

1 Like

Pa ja se samo secam rečeta gameplaya a sem te igre i Horizona koji je bio trailer i turisma ostalo manje vise nista spec, isto traileri i one neke decije igre, ne nesto spec puno igara samo za ps 5, uglavnom neke igre za koje se ni ne zna kad izlaze. Ovde je prikazano skoro nista gameplaalya a meni ove silne launch ekskluzive deluju vise da se popuni prostor jer ce one kapiram za godinu dana biti za ps5, za to vreme imaju vremena da pozavrsavaju neke svoje igre. Meni je zakljucak iz svega ovoga da ni jedni ni drugi nemaju nista spec spremno za izlazak jedino sto je ms torbama love kupio razne ekskluzive na godinu dana, tako da kapiram da ce cak na boxu imati vise toga da se igra u startu.

1 Like

Još sam neke stvari napisao ne mogu da nadjem upise sad. Kao i ono za tetris world premiere što sam pisao, vi mi se smejali :relaxed:

Samo mene slušajte.

Infinite je grozan, pakqo loše.

Takođe par igara koje su prikazali neće uopšte biti za Xbox One, što znači da su samo next gen. Dok su se ljudi “brinuli” kako će Xbox One zadržavati “napredak”.