Xbox LIVE pitanja

Ajd da vidimo, Daemonkiller92, sad sam na LIVE, pošalji pa da vidimo kako stoje stvari

Eto radi, možda ti malo i bagovalo, vidi pa promeni i ime u neko prepoznatljivo, i to bi moglo da bude problem

Da,radi jos da odgonetnem zasto nemrem joinat u crew kad sam u igri hh,mozda zato sto imam orthodox u nazivu pa me blokiraju haha,to ostaje misterij,xbox dodjelio ime nicka koje nisam ja upisao lol,hvala daemon

Pazi, GTAV ima bagova, pogotovu Online, i trebalo bi veceras valjda da se pojavi, ili sutra i da se to sredi, a naziv ti preporučujem da promeniš, za svaki slučaj

Zašto mi stalno izbacuje onu provjeru sigurnosti profila kad god se ulogujem na xbox live. Odradio sam to sve (kad mi je više dosadilo ignorisati) poslali mi neki code na mejl ja tamo ukucao ali poslije nekog vremena opet me smaraju sa tim. Mislim ne igram apsolutno ništa preko Live i nije da mi je nešto potreban više mi je da skinem neku zakrpu kad igram igre.

Nesto tu nije u redu, meni nikada nisu izbacili nikakvu proveru sigurnosti.

Ma i meni stalno to izbacuje, prva tri puta sam kucao onaj security code, sad samo idem na cancel. Cini mi se da trebas da uradis neku verifikaciju na njihovom kompu, ali nisam 100% siguran

I ja imam isti slučaj i samo odbijam i to je to i posle nekog vremena više i ne traži

Послато са GT-B5330

Danas je na games with gold izasao GOW, medjutim kada zelim donload kaze mi this item isn’t available in your current location.
Ima li neko resenje?

Region lock. Rjesenje je da sacekas da otkljucaju igru da budu Region free. I da, smjesno je.

Hvala!

Ako uopšte budu otključali

Ja sam dobio kod uz GOWJ za GOW 1 i dalje ne mogu da ga koristim… Nije za nas region…

Stvarno nas vrijeđaju kao korisnike znači plaćamo sve ko i drugi i onda kada je nešto besplatno nas nigdje nema jer smo ostale zemlje

Tako je oduvek, šta tu možemo?

Ne mnogo, protestuj unsubscribovanjem ili cuti i uzmi sta mozes.

Pozdravljam sve clanove foruma.
Molim vas za nekoliko informacija:

  1. Tek sam kupio Xbox One i zelim da kupim Live, pa molim vas za misljenje za koju je najbolje regiju kupiti?
  2. Imam par igara na diskovima (Njemacka regija) pa hoce li mi to stvarati problem kod online igranja ako imam recimo US Live odosno regiju?

Hvala.

  1. Mislim da je najbolje da napraviš US account, ali live gold koliko znam nije zaključan ni na jednu regiju pa tu ne treba da brineš.
  2. Neće, igre nisu region lockovane.
2 Likes

Hvala na info :slight_smile:

Ima li slucajno na forumu postupak kako se da se uradi registracija (napravi account) za Live Gold i to za US regiju?

Je li iko zna kako kupovati igre preko Gold Live-a za US regiju jer mi ne dozvoljava da platim bankovnom karticom? Moze li se kroz sistem regulisati da se placa bankovnom karticom?
Molim za pomoc ako neko zna.
Hvala