Xbox One / home nije mi jasno

Nije mi jedno jasno,menjao sam 100 puta sa 100 profila xbox home,a pise na ovom sajtu da se 3 puta samo moze promeniti xbox home,profila imam ne znam ni ja koliko, na svakom imam par igrica,brisao sam igrice i uvek sam radio remove my xbox home,ubacim drugi profil i stavim make my home xbox, i tako 100 puta za godinu dana,i sve ok.

Nije mi jasna poenta tvog posta,jel može da se promjeni 100puta home ili ne?

Po njemu izgleda da moze a ja koliko znam to moze 3 puta godisnje, da nije microsoft tiho ukinuo to ogranicenje?

Poenta tog posla je da nije tacno da je ograniceno na 3 puta godisnje.

Nije moguce da to radi samo na mojoj konzoli…

Meni PLAY4DIGITAL deluje kao prevara, jer su bas jeftini

Ja nisam imao probleme sa njima .

Ja uzimao kod njih, sve bilo regularno, dali mi podatke u petak, s tim da uplatim u ponedeljak.

mozes da aktiviras vise HOME naloga sa razlicitih profila.
Znaci imas nalog aktiviras HOME, opet drugi nalog aktiviras ali mislim da je broj nesto 20-30 i onda moze MS da banuje konzolu bila je neka prica oko toga. Fora je valjda activate-deactivate ne mozes da radis mnogo puta.

Ono koliko sam ja video i probao moze mnogo puta da aktiviras razlicite naloge kao home ali ne i da ih dektiviras.

Ne verujem da banuju konzolu,sve je legalno,legalan nalog,legalno igra kupljena,nije uradjeno nista ilegalno da bi banovali konzolu,ne bi oni dozvoli da se to uradi da je ilegalno.

A remove my xbox home sam radio min 5 puta za 2 meseca .

Nisam ni znao da postoje ogranicenja dok nisam video na ovom sajtu.
Prodao sam jedan nalog na kome je bio live gold 1 godina i nisam uradio remove my xbox home,ali taj kada je ubacio nalog u svoju konzolu i uradio make my xbox home,na mojoj konzoli se automatski obrisalo .Sad sam nesto pronasao tamo pise da se moze promeniti 5 puta godisnje,onda jeste fora u brisanju,znaci mozes dodavati druge naloge i raditi make my xbox home xbox ali remove 5 puta,znaci ja sam izgleda limit ispunio ako je to tacno,sad ne smem vise ni da probam da brisem.Samo je pitanje dal se racuna kada sa istog naloga uradis vise puta make my home xbox i remove.

Kada drugi ubaci nalog na home a tebi je vec na home, on samo prebacuje licencu ali kada on obrise home tebi se ponovo akrivira taj home ;-)z
Znam od koga kupujes igre licno, dosta stvari nisu javno poznate ali mozes da teras nemoj da ih brises ako bas ne moras.

1 Like

Evo i ja da se javim,kao jedan od vlasnika sajta PLAY4DIGITAL
Pozdrav za celu ekipu ovde,pa ak otreba da pomognemo vise vi recite.
Zasto odmah akcija-reakcija PREVARA?
Za svaku igru garantujemo da radi,da je ispravna i da ce raditi,samo je bitno da se svaki kupac pridrzava pravila.
Nista nije neregularno,niti je ikakva prevara.
Pozdrav za cuveno Smederevo Mirka,i Gorana Somborca
Nele-play4digital
Toma ns

Vise o pravilima,garanciji,nacinu kupovine imate na sajtu u delu
Kontakt/Pomoc/Garancija/Placanje

I jos nesto jako bitno,PRIMARNI nalog je potrebno obrisati,sekundarni nalog se ne brise i za sekundarni je potrebna stalna internet veza.

Drugo gavra-goran-stapar-sombor,maksimalno godisne je moguce 5x uraditi home xbox podesavanje naloga,na razlicitim konzolama,ali ne savetujemo,najbolje je do 3x,jer gavro to sto si kupio primarni RDR2 ne znaci da ga mozes 10x podesavati na razlicitm xboxevima kao primarni,pa posle da bude da mi ne valjamo,i da drugi jure nas zbog tvog ispucavanja naloga,pri preprodaji tvojih konzola.jer pravila su pravila,i ona pisu na sajtu.

drugo onog trenutka kada se kupac za sekundarni nalog javi i kaze da ga izbacuje iz igre,tog trenutka i mi znamo da primarni nalog nije obrisan,sto nije u skladu sa PRAVILNIKOM sajta PLAY4DIGITAL,a ono sto nije u skladu,moze da snosi i sankcije.

trece garantujemo za svaku igru da radi,i da ce raditi,da je sve ispravno,regularno,i nemojte odmah lupetati i kojekakvim banovima,itd…previse je to price,za nekoga ko nije u toj materiji,pre ce vam biti suspendovana igra zato sto ste kupili digitallni kod od nekih likova koji su taj kod nabavili preko kradenih kartica,kao sto je vec bilo slucajeva,pa onda ljudi opet dodju kod nas da kupe,a mislili su kod je super prica,njihova igra licno,kad ono posle mesec-dva,prijavi se da je kartica ukradena,kod se ponisti,a krajnji kupac izvisi jer je mislio da je sa kupovinom digitalnog koda najsigurnije

Mi ne kupujemo igre na taj nacin,i ne prodajemo takve igre…
vrlo dobro znamo sta nudimo,i sta prodajemo,a ko sumnja na sajt KP pa nas moze naci i tamo,pa nek pogleda komentare ocene,i sve ostalo,pa mu mozda bude jasnije.

1 Like

Eto lepo sam vam rekao da ne brisete primarne naloge :slight_smile: cak vam se i Toma javio i pojasnio sve njega za gusu :smiley: , Neleta ne dirajte.

nemojte brisati,posle svi na reklamaciju kod Mikija i po pare,i on i ovako ne zna sta mu sve deda mraz donosi za novu godinu,te racun u intesa banci,te komercijalna banka,kazi da ti stize i tetka iz Amerike…:sweat_smile:

Evo samo da se javim i da kazem da sam i ja uzeo AC Origins i Lego Police Undercover preko Play4digital primarne naloge i sve radi savrseno isto kao i sa MS store-a!!! Svaka preporuka
Sve najbolje ljudi!!!

Napisao sam post preko pogresnog naloga, ovde rasprava otisla u drugom pravcu,Opste mi nije namera da raspravljam o kopuvini digitalnih igrica .PLAY4DIGITAL radi sve legalno I ko kupi tamo igru nece imati nikakvih problema, a kao drugo ja nisam pitao da instaliram igricu na drugih 10 xbox-ova ,ja nisam klasicni preprodavac, kupim konzolu igram igrice, kad mi dosadi prodam, mozda 2 konzole godisnje.Pitao sam ovo koliko se puta moze menjati home, jer sam to radio bez potrebe I nisam znao da postoje ogranicenja na 5 puta I to je to, sad znam hvala na odgovoru.