Xbox One insiders program

Pozdrav ekipa, treba mi jedna pomoc. Drugaru je pao sistem na xboxu , restart ne pomaze , hard restart bla bla… pokusao sam da uradim i offline update ali tu se desava mali problem ,
naime , on je u Insiders programu i ima verziju 1904.190403 i za njih ne postoji zvanicna OSU1 datoteka. Da li je neko ovo imao i nasao resenje ? da li ima neko ko je na insiders programu a da ima stari xbox One pa da mu posaljem hdd da clonira mozda ? ne znam sta je pametno.

Fabrički restart konzole i trebalo bi sve da sredi… Vratiće ga na fabrički os ali će tražiti update. Imaš dve opcije fabričkog restarts, da se sve obriše ili da ostanu igre i aplikacije. Ako nema neke veće igre, onda može i kompletno brisanje…

To znam, al nece. Krene i restartuje se konzola i opet dodje u recovery … nece ni jedan reset a logicno ni update posto je insiders

Nema to veze sa Insajderom… Ako je hard crko, nije bitno da li si insajder ili ne… Imaš opciju u insajder aplikaciji da izađeš i samim tim ti sve obriše. Ali ako neće da obriše, moguće je da je hard crko. A nije jednostavno ga zameniti. Obrati se @M007P, on je menjao dosta hardova.

zamenio sam ja HDD Milance moj stari … 2 komada tacnije. Digao i preko win skripte i preko linuxa , svaki put isto kad hoces da dignes sistem. HDD lepo prepozna , taj deo radi i onda kad dize sistem restart. Kad pogledas verziju firmware na samoj konzoli i odes na insider forum , tamo lepo kazu “za njih standardna opcija dizanja sistema ne moze”. Ako je verovati onima koji taj problem vec imaju :slight_smile:

Kakve veze ima insajder? Ti čim uradiš fabrički restart ili obrišeš hard ti više nisi u insajder programu. I instalira se standardni OS. Da bi se ponovo uključio u insajder program, moraš ponovo da skineš aplikaciju i ponovo da se prijaviš. Zato ne kontam što toliko kukaš na insajder kada on nema veza s’tim…

8 months ago

I’m sorry if someone in Support made that promise, but we don’t actually provide OSU files for Preview. OSU files are only provided on updates that have been released to the public.

At this point a console repair is your only solution to get back up and running again.

cisto zbog ovog kazem , mozda ovaj decko gresi …

Pitaj @M007P. Ali posle 5. godina iskustva sa Insajderom, posle fabričkog restarta ili brisanja harda taj neko više nije u insajder programu… I ceo postupak prijavljivanja ide…

Napravi harddisk pa probaj online update da pokupis( preko konzole) …

Tu ces morati da me posavetujes …
Napravio sam ja hdd , preko skripte … digao sve particije sto je potrebno , A B folder , update file itd … tu se upali , pokusa da spremi konzolu ali odmah ode u recovery sa 106 eror ja mislim … i onda provam offline update i tu krene 1mm i stane na 101 error… ili obrnuto. Danas cu prodati da kloniram jedan hdd sa isto stare xbox one konzole.
A ne znam da postoji nekako drugacije da se pravi hdd sem starog tutoriala … ima nesto bolje ?

skoro sam ubacio na konzolu i koliko se secam uradio mi je first start setup, bez instalcije. imas na torrentima svakakve fajhlove tako da moze da bude i insider program. ERROR 106 , 101 je los harddisk

ubacio sam iz druge konzole hdd, isti problem. bice ovde mnogo vecih problema :slight_smile: