Xbox One Live matchmaking

*****es puhlease. Plaćajte u funtama pa da vidite šta je tuga i depresija. Mada, ovim tempom ćete me sustići pa da svi zajedno plaćamo i plačemo :smiley:

Jos jednom ti kazem, ne uzimaj gearse UE ako si sve ostale igrao. :smiley:
Igra je super, ali nema igraca, player base je uzasno mali, ne znam koliko tacno ali znam da sam s nekim ljudima po 5 puta vec bio u lobiju, razlicitim danima u razlicito vreme.

Pravi igraci su odavno izdominirali i otisli ,ovo sto je ostalo se ne racuna lolz

hahaha, ostali jure achievement :smiley:

Baš šteta za gearse, mada moraću nekad da ih uzmem zbog gears 4 bete :smiley:

Ganjam onda ja halo :smiley:

E to sam zaboravio, mislim za 20$ sve to dobiti je stvarno extra, ali opet ne znam… Mislim, i ja ****am, imam 170h samo u UE a kazem ti da je ne uzimas :smiley:

Uh ovo je bas tuzno. Da imam xbox, uzeo bih odma’ Gearse da przim opet. Ostalo mi neprezaljeno sto se namestilo da smo najvise igrali Gearse 2 i onoliko se patili zbog nasih tada jos dosta losih veza + situacije sa host advantageom. Vec kod Gearsa 3 je situacija bila mnogo bolja, al’ vec je bilo drugacije, raspustila se malo ekipa, nije to vise bilo to. Tajming se nije poklopio.

Sad kad bi sve bilo prakticno savrseno, ispada da ne bi bilo igraca. A meni je Gears mp za tri koplja ispred Haloa i ostalih, bio i ostao. Mozda cetvorka ispadne neocekivano ogroman hit, pa se svi vrate. :slight_smile:

Da sam znao da igrate forzu I ja bi se priključio,ove ostale nemam igre

Evo stavio sam i ja Forzu da se skida, ne znam ni sto sam je izbrisao.

Horizon 2 imamo ja mislim svi, tako da moze lepih trka tu da se oplete.

E i da. FH2 igramo po sledećim pravilima:

  • svi imaju ista podešavanja
  • svi voze isti auto
  • zadnji plaća piće

poslato sa moje Prangije

I naravno pre svega probna voznja sa Stigom (stefijem) po idealnoj putanji

Ma kad bolje pogledas, uvek ces naci mec za ove Gearse, do izlaska 4ke… Jedino sto se nekad ujutru kad hocu da igram ceka duze za nepopularne game-modove. I problem je sto je igra izasla u bas nezgodno vreme. Destiny 2, Halo 5, SW BF, CoD od treyarcha…

Pa zar to pice ne placa uvek tvoj mali? Tj. on obecava pica, pardon :smiley:

I ja cu se uskoro pridruziti da isprobam svoj novi McLaren P1 :wink:

Onda da uzimam horizon 2, ionako je na popustu :slight_smile:

Uzimaj, najpametnije. Vec nas 10ak ima sa Forzom

Jel interesantnija od forze 5? Posto me je petica smorila posle par sati.

Brate FH2 je najzabavnija trkacka igra koju sam igrao :slight_smile:

Pokusajmo da omasimo bandere u buduce Bozo :smiley:

Dostojan naslednik prve forze