Xbox One Live matchmaking

Bem li ga, sad i ja tupim ali smorila me forza horizon 2 samo što sam igrao sat vremena onaj fast & furious dlc. Ipak ću gearse, dobijaju se i 2 i 3, a posle i gears 4 beta. A halo posle kad mu malo padne cena.

To f&f dlc nije ni blizu zabavno kao horizon 2 :wink: Ali tvoj novac tvoja odluka

Ništa onda, uzeo sam Horizon 2, sad se skida :smiley:

Kad ste me naterali da kupim onda ima da igramo :smiley:

Prozivka večeras u 20h! Forza Horizon 2 je u planu, pa navratite…

Vidimo se :wink:

Nešo bolje bi zvučalo “časovi vožnje za omladinu večeras od 20h”.
Inače mi se i sinoć okupili (lampard, stefi, komšija iz futoga i ja). Probali malo S2 klasu☺.

Videcu da li cu moci da stignem

Ja veceras nisam tu, mozda sutra tek. U guzvi sam ovih dana bas. Uzivajte veceras, i stefi nemoj da kukas :slight_smile:

Onda, igramo večeras?

Moze veceras posle 19h sto se mene tice…

Al ajde forzu da igramo, da se skupi bar nas 6 za forzu, minimum 6

Ja sam izbrisao Horizon 2, nemam mesta na hdd-u… Kad god novu igru hocu install, jednu staru moram da zrtvujem

Videću i ja da dođem ako igrate horizon 2, mada ima fudbal večeras :smiley:

Ma može šta god hoćete. Ali na Halo-u nam je možda i najveća za****ncija…

Fak, e tu sam igru ja obrisao…Niko je nije spominjao mesecima, pa ja sklonio da stavim nešto drugo…

Ima li kakav dogovor za večeras?

Pa kako? Pa zasto? :slight_smile:

Nismo smo se sinoc bas proslavili u arena, ali smo se izvukli na BTB stronghold mecevima, tu smo ustabilili taktiku :slight_smile:

Mi smo uvek tu, zavisi u kom sastavu. Ali minimum 3-4 coveka je uvek u party… Pa slobodno dodji

Ja možda propustim večeras, treba da idem na kraći put…mada, ionako vas samo pojačam kada ne igram…