XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

ne znam o kojim brzinama pricas, ali pusti ga, ima tu dosta da se skine, za prvi put

Zavisi koliko dugo nije updateovan. Nekad mu za neki update treba viĆĄe nekad manje. Ponekad se sam restartuje pa nastavi update.

Ne brini nista, samo ga pusti da radi


Joj i meni je radio neki majski update tako, zakucao na 50 i kusur-sat vremena ni procenat da mrdne. Kao gledam tv a samo o njemu razmisljam i da li sam ga zahebao :smile:

Izvinjavam se unapred, jer znam da je na ovo pitanje odgovoreno verovatno nebrojeno puta, ali naci bas taj odgovor u moru oduzelo bi gomilu vremena.

  1. Koliko naloga moze maksimalno da se stavi na X1?
  2. Da li sve igre sa tih naloga mogu da se igraju na samo jednom nalogu ili mora da se posebno ulazi na svaki od naloga? - za upotrebu na nacin koji bi bio slican nosioc nalogu na PS4. Da budem precizan, ako imam par naloga, da li mogu da sve igre igram samo na jednom ili moram da ulazim i igram se na svakom nalogu ponaosob, za igre koje su na tom nalogu. Nije vezano za share igara kao na PS4, vec vise u situaciji da se upare dva naloga i dele troskovi. Sta se desava ako se u kombinaciju ubaci treci nalog, koliko menja koncepciju.
  3. Uplata gold-a, game pass-a. EA access-a, se prenosi na sve naloge na konzoli ili vredi samo za nalog na kojem je uplacena?

Evo ovako:

  1. 32 profila na jednoj konzoli se spominje kao brojka, ali je moguće da moĆŸe i preko tog broja. Navodno postoji limit, niko ne zna koji je tačno.
  2. Ako je konzola u Settings nameĆĄtena kao Home Console, onda sa svakog profila na konzoli moĆŸeĆĄ igrati igre a Xbox Live moĆŸe koristiti pored onog koji ima Gold joĆĄ 9. Naravno, ovo do sada nisam lično probao, tako da nije potpuno sigurno, ali 100% radi ako imaĆĄ 3 ili 4 profila.
  3. Kao i pod dva, sve bi trebalo da se ĆĄeruje ukoliko account koji ima igre i Gold, bude podesio konzolu na Home Console i sve ĆĄto se nalazi na tom nalogu, deli se sa ostalima.
1 Like

@robotnjik Hvala puno na odgovorima, sve jasno.

Ideja mi je bila da u slučaju uzimanja X1 moĆŸda kupim joĆĄ par naloga usput i postavim na konzolu. Nadje se povremeno komplet nalog sa vise igara na prodaju. Tako da ta ideja moĆŸe da se ralizuje :slight_smile:

Zdravo ljudi,interesuje me nesto oko Xbox backwards compatibility pa ako mozete da mi odgovorite.Razmisljam da kupim Xbox One ali bih da uzmem i neke igre za Xbox360 koje se mogu igrati i na One.Znam da je One region free ali i da Xbox 360 nije bio.Zanima me da li se igre za 360 i PAL i NTSC verzije mogu igrati na One ako je US acount na njemu ili mi treba i UK da pravim da bih igrao PAL verzije igre.Govorim o fizickim tj disk verzijama igre a ne o digitalnim izdanjima.Da li One i US Xbox store prave problem oko toga?Tj da li prepoznaju PAL verzije igre ili mi treba samo NTSC?

Ja igram pal verziju gta4 na xone a us mi je region na konzoli

Koju verzija xboxa imas? Cuo sam da je hladjenje na xboxu dosta bolje planiram da uzmem jedan Xone slim

Imam prvi onaj debeli xone a ni jedan nema problem sa pregrijavanjem

Hvala na dogovoru!

Imam slim i uopĆĄte se ne čuje, kao ni OG X1. Konzola mi joĆĄ stoji u tv stalku i nema problema sa grejanjem. Posle duĆŸeg igranja, kada je pipneĆĄ, malo je toplija i to je to.

1 Like

Ne znam da li pitam gde treba,ali ako gresim uputite me


Veliki sam fan Fife i Nba 2k serijala,pa sam video u shopu pre order prodaju.
Posto sam do sad jedino football manager kupovao original,zanima me da li su i za xbox pre order-i jeftiniji u odnosu na period kad izadje igrica?

Nazalost 2k serijal nije ea :frowning:

imaĆĄ nba 17 u pretplati besplatno :wink:

Samo da ti nagovestim da za NBA imaces problem sa serverima. Imam 17-cu i gomila ljudi se zali na to. PC ili konzole svejedno-čekaơ po 5-10 minuta da igraơ tekmu. Mučenje pravo ali kad upadneơ milina :slight_smile: inače drugar od koga uzimam igru (share je u pitanju) isčupa lan kabl i tako je igra bez online moda.

On trazi 2k nba a ne nba live od EA

1 Like

Cuo sam da ce ea uloziti tj da vec je ulozio mnogo vise novca za nba live 18, i da ce biti veoma korektna igra
 S obzirom da je 2k17 cele godine bio preskup a serveri su radili ocajno, mislim da cu ove godine kupiti nba live


1 Like

Znam drug nego ako plati pretplatu imaće koĆĄarku za dĆŸ da ne kupuje od 2k ako nije strastveni fan ko oni ĆĄto igraju pes 200godina i kunu se u njega

1 Like