XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

I to sto kazes, nisam igrao nba od EA kazu da je bas losa dok sam igrao od 2k i odlicna je… :slight_smile:

1 Like

hahahaha nazalost jesam strastveni fan 2k-a,ali se ne kunem u njega :slight_smile:
Iako nisam igrao Live sigurno 5 godina,znam da je krsina,a i svi pricaju koji su imali iskustva sa istim.
Nazalost,koliko god da kosta 2k,ja cu morati da ga kupim,jer to i fifa su mi jako bitne igre i verujem da ce taj septembar da mi bude najtezi mesec,finansiski :smiley:

Po meni nba vrijedi te pare, od igranja lige pa my career je odlicno i online je vjerovatno dobar ali sam SP je odlican :smiley:

Be boj se za gramatiku, tu je čika pleja da ispravi :)“finansijski” , brate. Doduse ja sam propao

1 Like

Jel ovo za gramatiku na moj racun? :smiley:
Covece,em zivim sam,em se krpim nekako,em kupim xbox,em cu sve pare da trosim za igrice… Je*o me onaj ko me zajebo da ga kupim :smiley:

Eh gameru… Ne smijes to reci da si se zaje*o oko necega gamerskog :smile:

Gameru, možeš da se zajebeš u vezi žene, dece, posla… Al kad su igre u pitanju… Nikad se nisi zajebao,to znaj

2 Likes

Hahaha koja ste vi sekta,kad slicne stvari pricate :smiley:
Salim se naravno,nije mi zao,niti ce mi biti,samo ce mi biti krivo sto cu igrice tesko nabavljati,posebno sad u pocetku,jer hocu SVE ODMA DAJ AAA! :smiley:
Kad vec cavrljamo,ima neka tema da neko prodaje (ili jos bolje poklanja) polovne igrice? :smiley:

Vidi da s nekim radis share dosta jeftinije ces proci

Popio poslednje pivo,tako da mi sada sleduje igra još malo, večera i na kunt. Rano na šljaku ujutru. Sredio klimu,majka i deca se oduševili, spavaće u dnevnom… Ja ću u spavaćoj,ima bar ventilator. Ili okrenite one ventilator,nek vam bije u lice
A polovne “igrice” evo sve se ubiše od poklanjanja, ne mogu da dočekaju da neko zatraži

hahah sto mi poznato ovo sa ventilatorom,pizdi u mene imam osecaj da ce izleteti :smiley:

@Exo nazalost nemam sta da ponudim za share,a treba biti fer i dati koliko i uzimas.

Kad skupis para da uzmes neku igru vidi da odradis share sa nekim, pritom mozes uzeti neku dobru igru koja pritom vise kosta a platite je 50-50 i svima fino :smiley:

To imam u planu,samo da ljudi steknu poverenje u mene,a i ja u njih. Ipak sam nov ovde… :slight_smile:

Shone, vreme će pokazati… Samo budi normalan i sve ok. Ja sam trenutno od ove zajednice dobio MNOGO, a nisam dao NIŠTA! Al ok,imao sam neke zasluge od pre… Zato mi jesledeći cilj,neki nalog koji niko nema,kupim ja, pa podelim sa ekipom. Ne sa svima,naravno, vec sa određenim članovima…

Svakako sam tu da se druzimo i delimo iskustva,a i za pivo sam uvek raspolozen :smiley:

1 Like

Opet ja,post za postom…

Pitanje u vezi kupovina igrica. Jel ima neki sajt,na kom su kodovi jeftiniji od XLive-a?

^^^
Ovo i mene zanima, konkretno koje mesto koristite za kupovinu digitalnih igrica, da su dobre cene??

G2a. Pretrazite malo forum, pisano je o tome 350 puta.

G2a ima ponudu od 20ak igara i to je to…sasvim solidne cene…ja recimo ganjam digitalni Overwatch i COD BO3/Infinity warfare i nema ga NIGDE! A 60$ po igri nedam

Čekaj rasprodaju. Nema druge, nažalost.