XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Taman cu iskoristiti stare sluske od x360 na novom kontroleru :slight_smile:

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

[h=2][SIZE=3]Xbox Live Games with Gold for June 2015[/SIZE][/h]

For the month of June, Xbox Live Gold members will receive three new free games on Xbox One and Xbox 360 as part of the Games with Gold program.
On Xbox One, Xbox Live Gold members can download Massive Chalice ($19.99 ERP) for free during the month of June (scheduled to release on 01 June). Pool Nation FX ($13.99 ERP) is also being offered for an additional month.

On Xbox 360, starting Monday, June 1st, Just Cause 2 ($14.99 ERP) will be free for Xbox Live Gold members through June 15th. Then on June 16th, Xbox Live Gold Members can download Thief ($29.99 ERP) for free through June 30th.

Interesntno je kako na finansijskom izveštaju SE stoji da novi Tomb Raider stiže krajem ove godine, ali samo za Xbox One, ali se nigde ne spominje 360, što znači jednu od dve stvari:

  1. Da je verzija za 360 otkazana
  2. Da će se ona kasnije pojaviti, jer drugi studio radi na portu za 360

****ga, možga ćete ipak morati da kupite XO ako hoćete da igrate Rise Of The Tomb Raider…

Mozda je to trebalo da znaci da je Xbox One ekskluziva, da nece izaci ni za jedan drugi xbox, trolololololol :smiley:

Ako bude za x360, sigurno ali sigurno ga radi drugi studio kome se verovatno ne žuri. Ako mene pitaju, totalno je nepotreban last gen port…

Smejao bih se do sutra da je istina :smiley:

Portovanje radi drugi studio koji je specijalizovan za portovanje.

Znaci ipak ce izaci i za 360?

meni je bilo cudno jer sam bas gledao ovih dana i nigdje ne postoji preorder opcija za 360 verziju, vec samo za One.

Izlazi i za X360, a na sajtu ovog Nixxesa koji radi portovanje pise da izlazi 2015. godine.

Da li izlazi? Verovatno, SE je u pitanju. Da li izlazi u 2015? Ne. 100% se neće pojaviti u 2015.

Tomb Raider je “timed” eksluziva, tako da ce se pojaviti i na PC-u i na PS4…

To većina nas misli i očekuje, ali, para vrti gde burgija neće. Videćemo šta će uraditi.

Sent from Despair Academy using Amala Network

To ne znamo, a vjerujem ni oni :smiley: toliko su neodredjeni bili sa izjavama da je ispalo da je sve moguce.

Evo novi kontroler za XO:

One of Microsoft’s E3 surprises may have been spoiled. The company’s own Xbox Support website reveals a new version of the Xbox One controller that features a 3.5mm headphone port at its base.

A line from the description explains that this port will “only available on controllers released after June 2015.” This timing would suggest an announcement at Microsoft’s E3 briefing next month, though this has not been confirmed. It’s also unclear if a 3.5mm port is just one of the rumored controller’s new features.

http://www.gameondaily.com/new-xbox-one-controller-with-3-5mm-jack/

Ne vidim ja tu nista.

Taj džojped je u prodaji oko 6 meseci, nisam ga uzeo jer sam bio već poručio titanfall edition, ko je zainteresovan i ima mogućnosti može ga uzeti u segedinu, cena oko 65e (u utorak sam ga video u radnji). Takođe i odgovarajuće slušalice ima za njega

Nije poenta u tome kako je ofarban, vec i tome da ima 3,5mm jack.

Da bude lakse, u ovome je poenta:


:smiley:

Ništa od Silent Hills na xboxu.