XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Šteta…

Xbox One June releases :

https://youtu.be/wwGUigbUm48

Massive Chalice je free za XBLG članove:

Muzika u pozadini bez snapa stize “posle leta” kako kaze Phil Spencer.

http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=14106&page=2&p=250649&viewfull=1#post250649

E moj Wahade, ja to postavio prije 3 dana, niko ni da trepne…

“Ne pise se vise o Xboxu” :(-o

E moj grandmeštaru, od malopre može da se skine :slight_smile:

Sledeći put pre nego što počneš sa provokacijama, obrati malo pažnju na link i ostale detalje u postu.

Hvala :slight_smile:

_On Xbox One, Xbox Live Gold members can download Massive Chalice ($19.99 ERP) for free during the month of June (scheduled to release on 01 June).

_
To sam ja napisao/kopirao u svom postu…

edit : ok nisam skontao da je poenta bila u linku, nesporazum :smiley: Nije mi bila namjera da ze*ebavam, izvinjavam se jos jednom na losoj sali gore… Jbg

Stavio sam link na kome igra može da se kupi i skine, jesi li stavio ti to tada ili ne? Da li je to bilo dostupno do sada ili ne?

Ajde svrati do CAG-a i vidi da li su ljudi reagovali kao ti ili se zahvaljivali osobi koja je postavila link nekoliko sati nakon 1. juna. Ili su ga prozivali i provocirali.

sta je cag?

Rekao bih Cheap Ass Gamer forum, vjerovatno :smiley:

anyway, sto se dealova tice, ovo je za mene vrh : Reddit - Dive into anything

cak su i dealovi za konzole ( bundleovi ) tu izlistani redovno

Konacno! Pa makar i da progovore nesto oko ovoga. Better late than never.

Ovo je trebalo da bude day 1 opcija obzirom da smo imali istu funkciju na 360. Al ajde…

Fil Spenser rekao da ce MS konferencija na Gamescomu imati podjednako mnogo NOVOG sadrzaja kao E3 konferencija. Imajuci u vidu da Sony nece imati uopste konferenciju na Gamescomu, ovo ce MS-u dati jos vise medijskog prostora.

Later this month, the focus of the gaming world will be on E3 in Los Angeles, but that’s not the only gaming show this summer. Xbox company Microsoft has now said it preparing to have a major presence at Gamescom in Germany this August, promising a breadth of content as significant as what we’ll see at E3.

We should have as much new content at Gamescom as we will at E3,” Xbox boss Phil Spencer said to a fan on Twitter who asked if Microsoft would be holding some major reveals for Gamescom.

Spencer didn’t elaborate further about Microsoft’s plans for Gamescom, which will be held this year in Cologne, Germany August 5-9. Unlike E3, Gamescom is open to the public, and historically draws crowds in the hundreds of thousands.

This news may not come as much of a surprise, as Microsoft has a history of making blockbuster reveals and announcements at Gamescom.

Just last year, Microsoft announced Rise of the Tomb Raider’s Xbox exclusivity during the show. Other significant announcements out of Gamescom from Microsoft have included a 1TB Xbox One console and a white Sunset Overdrive system, among other things.

Competitor Sony held a Gamescom briefing last year, but the company will not do so this year. This would, in theory at least, give Microsoft an opportunity to capture more attention than in previous years.

This isn’t the first time Microsoft has talked up its Gamescom showing. The company previously said that its 90-minute E3 show won’t include everything it wants to talk about, meaning some reveals will be saved for Gamescom.

“This year, we have an amazing games lineup to share (who knew it’d be so hard to pack all of our exclusive E3 premieres into an hour and a half?),” Microsoft said last month. “So we’re saving a lot of exciting reveals for Gamescom in August.”

Microsoft’s E3 2015 briefing is set for two weeks from today, on Monday, June 15 at 9:30 AM PDT. GameSpot will bring you all the news from the event as it’s announced. For more on E3 2015, check out GameSpot’s complete roundup of all the dates and times for every E3 briefing.

http://www.gamespot.com/articles/looking-beyond-e3-microsoft-teases-major-plans-for/1100-6427716/

Nemacki xbox.com sajt ima vrlo zanimljivu ponudu. XO + Forza Horizon 2 + godinu dana EA Access pretplate + 3 meseca Gold-a za 386 evra.
Ima jos dobrih bundle-ova, kao npr. stilizovni XO sa HDD-om od 1TB + CoD:AW za 400 evra, zatim** beli XO + Sunset Overdrive + godinu dana EA Access pretplate za 345 evra**, zatim XO + Halo:TMCC + godinu dana EA Access pretplate za 380 evra itd. Pogledajte i sami, ima i dobrih bundle-ova sa Kinectom, pa ako neko ima rodjake u Nemackoj…
http://www.xbox.com/de-DE/xbox-one/consoles?xr=shellnav

Takođe, amazon.de i microsoft.de imaju akciju, koja se svodi na ovo: Što imaš veći gamerscore, to imaš veći poput na kupovinu Xbox One. I to maksimalnih 150 evra popusta. Naravno, za ovo treba pravi profil sa pravim gamerscore. I oni obračunavaju to ovako: 1000GS = 1 evro. Znači, ja bi imao 87 evra popusta :smiley: Ova akcija traje do 21.06.2015.

Ovde se nalazi više detalja: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1055252

I da, dobija se besplatno i Ori zajedno sa mesec dana EA Access.

Jbg, izgleda da je ograničeno samo na nemačke profile :smiley: Hej, makar su nešto uradili sa GS :smiley:

Neka korist i od tog Gamerscore-a. :smiley:

Hajmo ljudi, pomagajte… Dobio sam extra ponudu za XO sa Halo kolekcijom, koju bukvalno skoro ne mogu odbiti, ma koliko god zelio ostaviti novac za PC. Dvoumim se opasno…

Za one koji imaju taj Bundle: Da li se isplati? Mislim da ga je Stefi porucio od Nese, koliko se sjecam?

Imajte na umu da sam SP igrac do smrti, MP me kako-tako ni ne zanima, iako mi se Halo opcenito svidio. Pretpostavljam, same **** kao Ps+, potreban Gold i ostalo…

Zavisi koliko para ćeš da daš. Po meni je totalno nepotrebno imati obe konzole, bar u ovom trenutku.

Uzimaj, ne treba ti PC. A uleteces sa nama u party nekada videces kolika je za****ncija kada se igramo zajedno :slight_smile:

Cek, ti bi kupovao XO samo zbog Halo kolekcije? I to samo zbog singlplejera? Ja koliko znam, ti jos uvek imas X360, ako me pamcenje dobro sluzi. Odigraj keca remaster iz 2011. godine na X360, dvojku na kompu, trojku i cetvorku opet na X360, prodaj PS4 koji ne igras, ulozi u komp ili potrosi na kurve, drogu i alkohol, isplatljivije je, narocito ako neces igrati multiplejer.
Disclaimer: Nemam XO, samo predstavljam glas razuma. :smiley: