XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Mislim, Xbox bi na dugu stapu sto se kaze svakako uzeo, sa ili bez Halo-a… Znam ja to sve da imam na x360, dovraga, sve me ceka spremno. Ali opet… Srce vuce, razum me napusta :smiley:

Ma daj bre, Lordish, ne zezaj. :stuck_out_tongue: Da zelis da igras multiplejer, onda OK, onda kupi i igraj do mile volje. Ali samo singlplejer… Nikako.

Pa reci koja je to cena, po meni od toga zavisi. Ako je nekih 200 evra što da ne.

200e?! Lako bi ja da zivim u RS-u, ovde u BiH za te pare ni Vitu ne mozes uzet… Uglavnom, ponuda je extra za ovo podrucje, Halo mi je drag, MP mi je meh uglavnom… Bolje da pricekam. Hvala svima na pomoci.

Ja bih izabrao PC u tom slučaju, jer kažeš ne igraš multiplayer, a na PCju možeš da igraš za džabe sve multiplatform SP igre. I ja takođe igram većinom SP, zato sam se i odlučio za PC. Kada bih sada ponovo birao, opet bih izabrao PC.

Nisam hteo da se ukljucujem u raspravu jer realno nemam nijednu konzolu, al ako ces samo SP onda sto kaze Lynx ne zezaj.

Mada necu ja da ti solim pamet. Sto kaze jedan ortak, duša oće, duša neka pati, radi šta hoćeš. Mada krajem godine bi u teoriji trebalo da padnu cene hardvera za komp.

Kontam da sam ti ustedeo cirka 298 evra. :stuck_out_tongue: A znas zasto 298 a ne 300? Zato sto ces za 2 evra da me castis pivom jer sam ti ustedeo ovih 298. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :beer:

Ovde možeš odmah da nadješ polovan xbox one za 250 evra, bez igara.
Kakva onda ta ponuda koja ne može da se odbije? :slight_smile:

Cisto zato, zdrave logike u tome nema…

Ma duplu cemo popit :smiley: :beer: :beer:

Amm… 370e :smiley: Al ono, Kolekcionar sam, volim sve novo, tako da mi je ta cijena, naspram onih sto sam se nagledao na ovom podrucju i vise nego ok…

Slažem se sa Ljinkšom!

370€ nije ponuda koja ne može da se odbije :confused: to je veća cena nego normalna za taj bundle :smiley:

Imaš na razmeni forumu cenu halo bundle valjda 250€. Na kupujemprodajem stalno ima neki xbox za 250-300€ halo bundle.

370€ jedino ako dođe sa dva gamepada i glanc nova u kutiji ne otvarana sa 12 ili 24 meseci garancije.

Eh… Haj ovamo na godinu dana, pa cu te ja pitat sta je skupo a sta nije :smiley: Znas koliko je SO Bundle? 450e… 4…5…0…e… A taj sam htio uzeti. **** it…

Au tek sada vidim postove da si odande.

Pa vidi uzmi jbg ako ti se uzima. Niko ne može tebi da kaže šta je najbolje za tebe. A ako hoćeš nešto da uzmeš, uzmi, najbolje je tako, to ti iz iskustva kažem. Eto ja sam uzeo 3DS Zelda iako sam imao običan 3DS XL, uzeo sam Xbox One pored PS4 i jakog PC-a i Wii U, eto jer je duša htela :slight_smile: i ne kajem se iskreno da ti kažem.

Sutra ću ponovo uzeti nešto ako budem u situaciji i mogućnosti, a ako mi se svidi i želim da imam to.

Hvala ti na savjetu :slight_smile:

Upravo tako razmisljam… Ne idem sa stanovista, ma koliko nerazumno bilo, sta mi se isplati nego sta zelim. Dovraga, ode lova dok si rek’o keks…

Edit: Necu biti tu do nedjelje, pa ako ne odg da znate :smiley: hvala svima jos jednom na savjetu! :beer: Ode Lordish u noc heheheh

Upravo.

Eto ako ne kupiš to, potrošićeš 100% na neke gluposti ili nabiti u dupe što bi rekli ljudi. Život je isuviše kratak da bi se suzdržavao kupovina i stvari koje će te usrećiti na koliko god :).

A i bio bi dosadan ako bi se kupovalo samo šta ti drugi pričaju da valja :stuck_out_tongue:

Stize nam XO sa HDD-om od 1TB! Na Amazonu je procurelo da ce kostati 400 dolara, imace novi kontroler sa onim 3,5mm audio jackom o kome se pricalo prethodnih dana, i bice bundle-ovan sa Halo:TMCC.

Microsoft appears to be gearing up for the release of a new Xbox One model that features a 1TB hard drive.

According to a listing on Amazon, the console will be bundled with Microsoft’s slightly-redesigned controller—which features a 3.5mm headset jack—and a copy of Halo: The Master Chief Collection.

The listing initially indicated a June 15 release date and $400 USD price point; however, the retailer has since removed those details.

Seeing as how Microsoft’s E3 media briefing is scheduled to take place the very same day, we can reasonably assume the Xbox manufacturer plans to unveil this new hardware bundle during its Monday morning presser.

That said, if you’re in the market for an Xbox One right now and happen to live in the United States, you can score yourself a white model of the console, which comes bundled with a copy of Halo: The Master Chief Collection. Just note that supply is quite limited, so you’ll want to act fast


Source: 1TB Xbox One Bundle With New Controller Outed - IGN

XO s’ HDD-om od 1TB je bilo da se uzme još u decembru u Dubaiu, pitao drugar da ako hoću da mi uzme tu verziju da doplatim 100€, bolelo me uvce! :smiley: Dobar je i od 500GB…

To je bila ona ogranicena specijalna serija za CoD: Advanced Warfare. Ovo sada je obican crni XO, i bice u redovnoj ponudi, za stalno. Koliko su mi odvratne sve te stilizovane konzole, jezivo.

Pre par dana je izasao (bar je trebalo da izadje?) mali apdejt za XO dashboard koji ne donosi nista novo, ali priprema konzolu za buduce apdejte. Tako kaze Lary Hryb. :slight_smile:

E, sori za dupli post, ali totalno je nevezano za gornju temu: jel neko od vas koji imate XO koristi SmartGlass na telefonu ili tabletu? Ima li neke koristi od toga?