XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Dzaba bokte…

Meni isto od prvog dana stoji na opciji usteda enegije, tako je bio namesten tvornicki nisam niti menjao(probao sam onako na stand-by cisto da vidim i vratio), a i nekako mi je bolje kada je ugasen, jedino sto se sporije pali, ali nije toliko strasno…

Ovo isto ide u moj folder “ozbiljni nedostaci novog xboxa o kojima niko ne prica”. A mi se ovamo zalimo uzduz i popreko o guljenju pechurkica na ps4. Taj problem je trivijalan u poredjenju s ovim ‘otkrovenjima’.

Iznenadjen sam.

1 Like

@ninja gamescore?

Ufff, sada si me zatekao… Nisam siguran, ali mislim da je oko 27k

Odmakao si. Plaky

Btw kupio sam Halo Reach, kad ono na njemackom jeziku disk. Postoji li mogucnost da skinem emglesku verziju igre za XO? Iako moram da kazem, dobro zvuci i na njemackom.

Ne mozes. Ja imam francuski disk, i sve je na engleskom osim glasova u kampanji, u cut-scenama ima subtitle ali u toku igre oni sitni dijalozi nema. Greota…

Moracu onda uzeti disk na engleskom. Btw igra radi lose, framerate bas ometa igranje, posebno kada igras paralelno Halo MCC u 60fps.

Ali 30 fps je tako cinematic… :unamused:

Da je 30 bilo bi dobro. I Reach je imao problema sa framerate-om na 360, na One je to jos vise izrazeno. Ali da ne kukam previse, sama cinjenica da ubacim igru sa 360 i igram na One je fenomenalna, pokoji ispusten frame se moze oprostiti.

Pa, da, a i Master Chief Collection je pao na rekordno niskih 7e na G2A. 4 igre u 60fps za 7e. Za Halo ljubitelja zivot ne moze biti puno bolji od toga i ne znam sta si zaboga cekao do sada.

1 Like

A Halo 5? Msm cjena

Bio je dosta puta ispod 30 dolara na akciji. Možda nadješ sad neki kod za te pare na ebay-u.

1 Like

Ne znam sta da mislim o Quantum Breaku. S jedne strane, ocaran sam bogatstvom produkcije i TV serijom, iako je tesko pratiti narativ sa “razbijenim vremenom”. Gameplay je dosta fino izbalansiran, uz kvalitetno i na momente vrlo intenzivno napucavanje, ali ne znam kako da otkljucam apgrejde. Imam utisak da sam na pola igre, a otkljucao sam samo jedan apgrejd poen. Van pameti. Grafika varira od fantasticnih efekata i facijalnih ekspresija do izuzetno lose uradjenih senki, a texture pop-up ume bas da zabrlja dozivljaj. Sve u svemu, ipak je to dragulj koji svejedno ne bi smeo da propusti ni jedan vlasnik XO konzole. Nije trebalo nikada da ga izbace za Windows, to im je najveca greska.

Je l’ te racunamo za gow4 mp i horde?

Tesko da cu uzeti odmah po izlasku, a i ovako nisam ljubitelj GeoW mp-a. Horde mozda i nekako, ali klasicni pvp mi nikako ne lezi

Kupio sam Gears of War UE i Alan Wake, polako cu da prikupim koju igru na nalogu, mora se stici neki gamerscore!

1 Like

A sećam ga se, koliko onomad, kada je govorio:“nemam vremena za igranje…”

Pa ono, kupujem, ne znam koliko cu stici da igram. Ali volja se racuna!

1 Like

Jesi uzeo AW sa Store-a ili sa neke druge stranice?