XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Realna cena…

Kada skidam velike fajlove ili mnogo GB-a, obavezno ostavim instant on, jer ponekada nisam tu i više od 10 sati, a da mi se skida dok igram, ne ide - jer često obrnem neki MP, pa ume to da smeta. Gamertag dodaj u temu za to, a tamo su ti i svi naši, pa i ti dodaj nas :slight_smile: Ja sam te već dodao.

1 Like

Ne trebas @Marko1996 nista pisati, dodao sam te na listu XO gamertag-ova.

1 Like

Hvala na korisnom savetu @loodacha, pratim ja ovaj forum duze vreme, ali nisam nista pisao, tako da dok se malo naviknem, i sto ne vratite podrsku za tapatalk? To je mnogo lakse nego iz browser-a bar sto se telefona i tableta tice :slight_smile:
Hvala i tebi @predator sad cu da nadjem temu pa da dodajem polako :smile:

[quote=“Marko1996, post:1708, topic:9275, full:true”]

Hvala i tebi @predator sad cu da nadjem temu pa da dodajem polako :smile:
[/quote]Evo ti tema:

Novi update… Bez pretjerivanja, leti. Strašno…

@padawan, zaprepastit ćeš se

Ljudi jel imate problema sa tune in aplikacijom? Nece da mi loaduje nijednu stanicu, a bas mi treba neka streaming aplikacija, od pandore i iheart radija nema vajde, nisu podrzane, bar to kaze iheart dok Pandora mi izbacuje kao da imaju neki maintenance servera dok na kompu sam uspeo da se ulogujem preko VPN-a… Sta vi koristite za muziku, a da nije groove music? Iskreno ne placa mi se jer imam Deezer…

Deezer.

Hah, istakao sam ga da bih ukljucio Wii U. :smiley: Probacu…

you devil you :smiley:

Nećeš požaliti :slight_smile:

Bas niko nema problem sa tune in aplikacijom? Uglavnom bas je glupo sto su onemogucili snap za YT app sa edge-om, mislim to sam obozavao na starijoj verziji, mada proslo je god dana… Sta koristite za streaming pesama?

Meni na pc ne radi tune in, odnosno imam isti problem kao ti. jedino play radio (b92) uspem kada uradim reload da pokrenem.
Dok mi na telefonu (Android) sve radi kako treba

Ja uglavnom slusam radio tunes mada i tu prekida stream posle nekog vremena. Tako da sam prakticno preso na jutjub kompilacije.

Za albume i playliste Deezer je super, kad vec ne radi normalno spotify kod nas…

Sredio sam problem, problem je bio region, odnosno konzola mi je bila na US I skoro nista nije radilo od aplikacija, kada sam prebacio na UK tune in proradio sve radi u fulu kao i vevo, tako da vise problema nema, osim sto je sada sve u funtama, ali nesto je cak i jeftinije nego na US store-u, a opet nesto skuplje… Gde kupujete igre osim sa zvanicnog store-a? Mislim na KP uglavnom valjaju matore igre, ima I novih, al su cene kao u radnji. Inace prezadovoljan sam Xbox-om radi perfektno, zavaljen u krevetu, samo me zeza mali tv od 32", al sta da se radi, haha :smile:

Sto se Deezera tice ja ga koristim otkad je stigao u Srbiju u okviru Telenora, I stvarno sam nasao dosta pesama, samo i dalje ne mogu da prebolim sto nemaju album od Fetty Wap-a vec samo par singlova :unamused:

Gdje inace da trazim najbolje dealove za Black Friday za XO? Gdje je prosla godina bila dobra sa dealovima?

Konacno neko da progovori o stupidnom 4K trendu.

[quote]Using the 6TFLOPS of computing power within the Xbox Scorpio for 4k gaming is a waste of resources says DOOM’s lead renderer programmer. The available power should better be used for higher fidelity 1080p gaming.

Upon the announcement of “Project Scorpio”, Microsoft promised true native 4K gaming without compromises. With 6 teraflops of computing power and 320gb/s of memory bandwidth, Xbox head Phil Spencer said the Scorpio will be the most powerful console ever created. Microsoft’s focus is true 4K gaming, but developers will have a choice on how they will use the power within the Scorpio.

“I think people get confused and say our messaging is weird. Not every developer is going to use it that way. Not every developer is going to decide to take that 6TFLOPs and do 4K/60fps with it. They might decide for their game, their engine that they want to do something different and that’s fine. But our goal is to build a box that delivers true 4K games at the same level of fidelity that you see on your current Xbox One games. That is the box we are building. We know we can do it.”, Microsoft’s senior director of product management, Albert Penello, told The Inner Circle recently.

Although capable of rendering in native 4K, the Scorpio remains a console at first, and according to id Software’s lead renderer programmer, Tiago Sousa, using those 6 teraflops to achieve 4K is a waste. The computing power should better be used for higher fidelity gaming in 1080P, even more so considering the larger distance between consoles and tvs.[/quote]

Na xbox live

Ako tih 6 treba da se iskoriste za 1080p 60 fps-a, onda x1 i 4 treba da budu za arkade, a pro za filmove… Msm, da je covek lupio i ostao ziv… Ok, svi znamo da pc 4K ce uvek biti lepse od 4k na konzolu, ali opet…

1 Like

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: 4k/60fps 6TFLOP :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

1 Like

Optimizacijom… Posto PC za ozbiljno igranje 4K ima graficku koja kosta vise od pro-a…

nesto sjajno optimizuju u poslednje vreme…stabilnih 30 fpsa i to 900p