XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

U decembru je Star Wars…

Zanima me da li je moguce prodati digitalnu igru ? Tj. Ima li XO mogucnost prodavanja digitalnih igara kao sto ima i PS4?

Ima naravno, kupis igru na nekon od napravljenih akaunt-a i prodas akaunt zajedno sa tom igrom.

U praksi, ne. Nemas kome da prodas, nemas trziste.

To da da li ce naci kupca, sasma druga stvar :slight_smile:

Pa nije druga nego prva. :slight_smile: Jer u srbiji nemas kome i gde to da prodas. Svi su u nekom share dilu, nema razmene kao sa PS4. A cisto sumnjam da ce neko sad ici na ebay da prodaje naloge. Tj u BIH vec ne znam kakva je situacija :smiley:

U pravu si prva :smile: , kada je kes u pitanju…Ali kada je njegovo pitanje u pitanju(pase se :sweat_smile: ) je druga :sweat_smile: .

Ali ako sam u share-u, onda moram igre uzimati na mom profilu, zbog druga sa kojim sam u share-u ?!

Eee pa da. Nema preprodaje u tome je caka. Al imas stabilnu, ozbiljnu vezu sa share partnerom. :smiley:

Ja sam mislio da nema prodavanja naloga ali verovali ili ne ima, das oglas ko ovi iz ps zajednice i prodaces, naravno cena i pravila, sifre i ostale bakrace. U prvodu svaka igra jedan akaunt da li si home ili login korisnik, pa vidi sta ti odgovara.
XO je u punom zamahu. :slight_smile:

The Xbox Preview Program is about to be replaced by something new: the Xbox Insider Program.
According to Microsoft, the program’s new name is meant to reflect how the company is “expanding to offer opt-in opportunities to provide feedback on Game and App Previews alongside System Update previews.” It’s not just the name that’s different, however.
For starters, the Preview Dashboard has been entirely rebuilt, sporting a new UI inspired by the New Xbox One Experience. Users will have an Xbox Insider profile card listing off their contributions in the program, and family consoles that have multiple users will be able to participate and provide feedback (so it’s not limited to one profile per console).
Perhaps most importantly, however, is that the new Insider Program will soon be open to all Xbox users, not just a select few. All players will be able to test out games and apps. Do note, however, that system update trials will remain limited in scope to those already testing them, and won’t be accepting new members.
The new program has already begun rolling out to a small number of Preview Program members. According to Microsoft, those who have “provided the most feedback since the inception of the Xbox Preview Program” will gain access first. All existing Preview members should be added in over the next few weeks.
To make sure you get the update, keep your Xbox One in instant-on mode and have the Xbox Preview Dashboard app installed. The app should update automatically.

Videh sad na oglasima,xbox one 500 gb,kao nov, cena 100e. Razlog - banovana konzola,nemogucnost koriscenja live-a.
Kako uopste xbone moze biti banovan kad nema piraterije?

To sam se i ja pitao!? A da nije mozda muckao lik nesto sa nalozima pa da ga nisu zbog toga banovali(video sam neki klip na net-u kako da vise puta dobijes 1 mesec Live free)…

Verovatno je nesto tako,ne moze drugi razlog da bude.
E sad se pitam…da li i offline igranje trazi non stop internet vezu kod svih igara,i da li taj ban moze da utice na offline gaming? Na achievmente,deljenje naloga…?
Inace je stvarno povoljno.

Ne verujem da je to u pitanju, to valjda rade mnogi (to sa mesec dana besplatnog live-a), ali ima spam-ovanje preko rutera, cheat-ovanje kroz lag, nekako povežu komp i konzolu nekako i spamuju sve u meču i tako pobeđuju, ne možete da ih ubijete.

Ma mani se corava posla,ko zna sta je sa konzolom.Deluje primamljivo ali…

Ma nikako to da se uzima, džabe da je daje.

1 Like

Ma da,to je verovatno vruc krompir.
Kad ima milijardu troskova pa ne mogu kao covek lepo porucim ovde u shopu i mirna Backa.

Ista prica!!! Eh zivote…

Uzeh juce One, uleteo za 210eur star mesec dana (nova revizija) sa jos 23 meseca garancije i to domace :slight_smile: Uglavnom uzeh ea access, i kupio destiny legendary edition u game-s za 2500din, vrh ponuda… Uglavnom kada skidate veliku kolicinu fajlova jel ostavite na instant on ili power saving? Ja preko noci ostavio instant on mislim tako mi je i setovao, i nervira me zvuk napajanja, ipak je spavaca soba u pitanju :smile: Uglavnom konzola je odlicna, imao sam je i pre sa drugom ali je prodata jer ovaj nije imao pare za igre, a ja nisam hteo da ulazem u nesto sto nije kod mene jelte… Uglavnom pridruzujem se komuni jakoj, ko hoce neka me doda DonMarkoni96 :smile:

1 Like