Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Hvala puno na odgovorima, sve jasno :slight_smile:

1 Like

State of Decay 2 najprodavaniji u USA u maju. Ispred Detroita i God of War (koji je doduše u drugom mesecu prodaje). Uglavnom, poenta je da i pored Gamepass-a, igre se odlično prodaju i u prodavnicama.

  1. odgovorio ti @robotnjik
  2. @robotnjik ti odgovorio pogrešno. Može i bez vertical stand-a
    :slight_smile:
1 Like

Mada stand verovatno dodaje na stabilnosti i znacajno smanjuje mogucnost da se srusi, mozda je na to mislio :slight_smile:

2 Likes

Da, jer kad konzola može u oba položaja, ne reklamira/preporučuje se za određeni položaj (u ovom slučaju vertikalni) dodatak koji ga omogućuje.

Treba naglasiti da he igra zaradila najviše $ u maju mesecu, što je još bitnije jer se tu ne računa gamepass i igra košta 29.99$ a ne 59.99$

1 Like

Imam vertical stand i baš mislim da mu ne daje neku veću stabilnost već naprotiv.

Moj stoji, da izvinete, bez vertical stand-a…i još na njega metnem joypad da odmara…

1 Like

Moj isto stoji bez standa, kontam ako se nećeš vrzmati oko njega da ga oboriš slučajno, stand ti i ne treba.

14 Likes

Ludilo :smiley:

Udari promaja ides po nov

3 Likes

A kad hoces recimo Metro da citas, kako onda? Prvo partiju Jenge pa onda? :joy:

1 Like

Imaju police tanke metalne između knjiga na svakih 15 cm, to što se ne vide i jeste ideja. Moje žene. :smiley:

Nisam lud da stavim box na knjigu leptenejebo… :stuck_out_tongue:

8 Likes

Ovaj aranzman trigeruje moju ankzioznost. :smiley:

5 Likes

Odlična ideja

Respect za Pekićeve knjige :open_book: :heart:

2 Likes

Respect za Lujza Hej “kako da izlecite svoj zivot” :joy:

I za Terija Praceta. Odlicna kolekcija u svakom slucaju.

1 Like

@Son_of_a_gun citeru stari, haha najludji stand :slight_smile: imate njegovu sliku autenticna je fotografija :smile:

1 Like

Te samoizljećujuće su Majine. Šta ćeš nije joj lako živjeti sa mnom. :smiley:

2 Likes

Svakodnevno gledanje xboxa na vrhu kule od knjiga, surova je kazna. :slight_smile: