Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

U šta tačno treba da gledam na screenshotu? :thinking:

Danas su dodali nove dve igre :smiley:

aaa to, da znam kad su objavljenje, zaboravio da nisu tad bile dostupne. Jade Empire mi je i dalje jedna od omiljenih iz te generacije.

  • igra je u EA Accessu

http://www.wdrb.com/story/38321531/suspect-stole-truck-carrying-1-million-in-microsoft-xbox-consoles-clarksville-police-say


Voice commands have been a central part of Xbox before. Though Microsoft has now discontinued Kinect, it wasn’t all that long ago that people were speaking to their consoles, saying “Xbox on” and “Xbox turn off.” Now that devices like Amazon’s Alexa and Google Assistant are more widespread, it’s possible that voice commands could make a return—you’d just be routing the commands through those other devices rather than through a Kinect. According to Windows Central, this would be done through an Xbox app for each respective device.

Samo novi korisnici koji nemaju mogu! :slight_smile: nek se javi ko je otkucao
Danas sam bas platio 1$ :slight_smile:

Jedno pitanje. Skoro sam završio Witcher 3 ali ne i sve side quest-ove. Ispala mi je kombinacjja da prodam igru, imam mnogo drugih da igara da pređem, ali bih se vratio na Witchera do kraja godine da kompletiram sve 100%. Da li ako uradim uninstall sa konzole, posle kada opet instaliram ostaje moj save ili ne. Kako izbrisati samo igru a da save game ostane?

Možeš, moraš samo istu igre, vanila+ekspanzije ili complete edition, svako izdanje ima svoj Save i ne možeš da ih kombinuješ…

Jel ima negde kod nas da se uzmu pecurkice za Xbox One joystick? Preoro sam pola neta ali ih nigde nisam nasao. Sve drugo od ploca, dugmica, trigera, cak sam i analoge nasao ali njih nisam.

Mislis na ovo?
10Pcs Black Replacement Analog Thumbstick Thumb Stick for Xbox one Controller Z17 Drop Ship|stick xbox one|stick xboxstick one - AliExpress?

Yes. Bas to. Nasao sam za Dualshock 4 ali za One nema nigde.

Molim Vas u par reci napisite mogu li uzeti XBOX 360 i XBOX Classic igru iz waletta i kako?
Imam 13 CAD i zeleo bih uzeti Red Dead Redemption ili Conker Reloaded. Pored novca u walettu imam ubacenu Visa Intesa karticu.

Iz walleta jedino sa 360 konzole pa posle igraš na X1.

OK hvala! Sad sam probao sa kartice i uzeo sam Burnout Revenge, a ne mogu RDR. Svasta.

Neke igre mogu i tako, ali neke i ne. Jako je čudna situacija sa 360 BC igrama zbog izdavačkih prava.

@MitraljezaC mislim da ja imam novih za XO, za ps4 imam i previse (zbog niih ne znam koliko xo imam), idu u paru.

Ja hocu da na DS4 grunem te. Kazu mnogo bolji osecaj jer su vise pecurke. Takodje ako jos radis zamenu analoga mozemo i to da iskombinujemo da ti posaljem dzoj da zamenis.

Baš sam se zagrejao za kupovinu Xbox-a, generalno sve jasno, ali imam dva pitanja na koje bi mi trebao odgovor:

  1. Game pass - da li može da prodje kupovina samo koda za njega sa na primer cdkeys i unošenja preko reedem varijante, bez da se unosi kreditna kartica. Video sam da ima mogućnost kupovine kodova, pa mi je ovo najbezbonija i najlakša opcija. Video sam opcije tipa 6 meseci za 53$, plus onaj jedan početni za 1$. Za 7 meseci definitivno je dovoljno da se odigra praktično sve što sam zamislio, a ako zatreba padne još kupovine.
  2. Uzeo bi Xbox one S varijantu zbog HDR-a prvenstveno, a dodatno, što je manjih dimenzija. Zanima me da li može da se postavi vertikalno da stoji. Imam policu koja nije baš široka i na kojoj mi stoji PS4 (vertikalno/uspravno), pa bi uradio to isto i sa X1, tako da stoje jedna pored druge.

Hvala unapred.

Kod reedemujes na sajtu i ne treba ti kartica. Mozes ga vertikalno staviti, ali ti treba posebno postolje za njega. On kosta par $ na ebayu

1 Like
  1. Da, redeemuješ code bez problema. Imaš trenutno ponude da je 6 meseci Gamepass u pola cene
  2. Može, ali mu treba vertical stand