Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

I meni je taj dio Princa bio odlican, ona comic grafika je davala neku posebnu car. :smiley:

1 Like

Ova konola me sve vise i vise vuce…

1 Like

I naravno Nolan North kao voiceover. Ne mozes a da ga ne volis, bio on Prince, Nathan Drake ili lik iz Spec Ops-a

3 Likes

Od juče mi ne rade neke igre koje su bile digitalno na konzoli kada sam uzimao polovnu konzolu od lika. Rekao mi je da se izlogovao sa naloga ali nije radio reset konzole i ja se lepo izigrao Titanfall 2, Forza 2, Forza 6, Need for speed, Mass effect 6… E sad, malo me buni to što neke igre ipak rade, a kod drugih mi piše da ih kao ponovo kupim. Ako je on taj nalog aktivirao na drugoj konzoli valjda ne bi trebale da mi rade sve koje su na nalogu, ali uredno Forza 6 radi, a ove ostale ne. Da li neko ima neku ideju šta bi moglo biti?

Titanfall 2 nije bio u goldu nikad?

Ako je gold, rekao bi ti da obnovis Gold, ne bi rekao da mora da se kupi…

Koji su nalozi bili na konzoli sem tog? Verovatno su igre kupljene na nekom nalogu koji je bio postavljen kao home u pozadini, pa sad vise nije. Samo igre kupljene na tom nalogu sa koga igras verovatno mozes da igras i dalje.

Bilo kako bilo od tih igara mozes da se oprostis, sto si igrao igrao si…

Rade mislim zauvek sve igre koje su kupljene sa popustom, ne moze da ti zabrani pristup igrama koje si platio, pa makar i uz popust. Tako radi i PSN i Live.

Nikad nisam imao gold, ove igre su bile na nalogu koji je izbrisan sa konzole, nije rađen reset konzole već je samo obrisan taj nalog i igre su ostale. Ja sam se lepo izigrao, nije problem što ih više nema, ali me buni to što je Forza 6 i dalje aktivna i nju mogu da igram a ove ostale ne.

Jel izbrisan ili izlogovan, jer su to dve drugacije stvari.

Cudno je da je izbrisan, mislim da nalog mora da postoji na konzoli da bi mogao da igras te igre… pogledaj da li postoji neki profil na konzoli sem tvog?

Nema nikakvog naloga na konzoli sem mog. Kada sam uzeo konzolu, nije bilo naloga na njoj ali su bile ove igre instalirane. Ulogovao sam se sa mojim nalogom i ove instalirane igre su mi ostale, igrao sam ih do pre neki dan. Buni me samo to što Forza 6 mogu i dalje da igram, a koja je bila jedna od tih što su bile instalirane na kozoli, a ostale ne mogu. Ako su igre bile vezane za nalog, po aktivaciji tog naloga na drugoj konzoli bi trebalo da se izgube sve igre, a ne da su neke dostupne za igru i dalje, nije mi jasno šta se dešava…

Moguće da je konzola bila podešena kao Home console pa je sve radilo, mada čudno ako nije bilo drugog naloga na konzoli da su ti radile a ti ih nisi kupio.

To jeste cudno, da ne kazem nemoguce… Xbox ne moze da zna koji nalog je home za tu konzolu, ako je nalog izbrisan.

1 Like

Ma nije ni bitno, važno je da sam ja završio ono što me je interrsovalo, jedino mi žao što Mass effect 6 nisam stigao više od pola, ali i ovako je to bio bonus, sve te igre, ipak sam uzeo konzolu za 165€ :slight_smile:

Sta je uopste Mass Effect 6? :slight_smile:

Da znaš, nije mi nešto ni legla, razvlačio sam je tri meseca i na kraju ništa :slight_smile:

Mislis na Mass Effect Andromedu?

Upravo na nju

Zna Xbox jer se vezuje profil za konzolu. Tako da možeš obrisati profil, ali je bitno da ne vršiš vraćanje na fabričko podešavanje i sve će raditi dok vlasnik ne povuče licence ili postavi profil na drugoj konzoli kao home profil…

1 Like

Tek sad sam izvalio da pečurkice (analog) na kontroleru mogu da se povuku na gore? Jel ima to neku funkciju? Ili sam ja to nešto s*ebao, mada na oba kontrolera može da se izvuče jedan stepen gore.

Da, to imaju maltene svi kontroleri i iz prosle generacije pa mislim i cak pretprosle, i na Playstationu i na Xboxu. Nema neki odredjen razlog koliko sam procitao. :smirk:

1 Like

STAR WARS™ Battlefront™ II na storeu trenutno

$9.00+ with Xbox Live Gold