Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Odlicno. Znaju sta mi treba, jos samo da vidim kako dq ga kupim. Karticu necu dq povezujem, mozda preko nekih kodova ako uspem.

A zasto ne bi povezao karticu? Druga stvar ako ti ne prolazi ali ako mozes da plaćaš ne vidim ni jedan razlog…

Nekako mi je rizicno. Inace imam samo master card a ne visu. Nisam siguran, jel si ti povezao karticu? Kakva si iskustva imao?

Ne znam zašto bi bilo rizično?MS nije imao nikad curenje podataka kao neke druge kompanije

U tom slucaju mozda i povezem. Kad mi je kartica povezana dobija x360 igre iz gold-a za dzabe i to trajno ili gresim?

Dok god imaš Gold imaš i igre iz games with gold

Izgleda da nam uskoro stiže MCC update koji je popravio dosta toga oko matchmakinga, co-opa i hit detection.

https://www.halowaypoint.com/en-us/news/mcc-insider-program

Update August 13, 2018

Thank you to all of our MCC Insiders for helping us make MCC better! Over the past few months we’ve greatly appreciated your support and help during our public flights and your play time and feedback have directly resulted in numerous fixes and improvements.

As of today, the MCC Insider Program is closed and no additional participants are being accepted . Please stay tuned for information on the first retail patch for MCC and additional details on the future of the Insider Program and ongoing opportunities to help test and provide feedback on future MCC updates.

1 Like

Ae prvo da se izvinim ako na pogresnom mestu pisem. Povezao sam karticu sa MS nalogom. Stavio sam Aljasku i neku njihovu drzavu i njihov postal code. Sad me zanima da li cu ja moci normalno da pazarim na njihovom shopu?? Uzgred uzeo sam Dead Space 3 posto je free uz gold a morao sam da stavim nacin placanja. I jos nesto, kolko se secam neko je na jednom postu rekao da x360 igre koje dolaze uz gold a uzimaju se na ovaj nacin ostaju za stalno, tj. nebitno dal imam ili ne live gold. Hvala.

Uzimaš normalno igre kao da si tamo.

Uf, TR:Legend… U kojoj rezoluciji guraju ovi remasteri ?

Ha, zove se kao americki brend gitara.

1 Like

Klot BF1 je $6, mizerija.

Star Wars Battlefront II $9 ako nekog zanima.

3 Likes

Ja sve mislio da je na PSNu… Trazim ih i nista mi nije jasno :joy:

Ljudi ko planira da uzima Forza Horizon 2, neka uradi to pre kraja septembra, pošto se igra briše sa Store-a, veoma glupa odluka jer recimo FH 1 ostaje dostupna (navodno je problem sa licencama), verovatno je zato sada u Gold statusu:

1 Like

Uzas i neverica…

Koja glupost, a najvise sam se radovao ovom serijalu kad jednom uzmem xbox one.

Uzmi sada preko Live Golda posto je besplatna, napravi MS nalog i uzmi neku najjeftiniju live pretplatu i “kupi” je.

2 Likes

Pitanje je na koji period. Pošto oni imaju gomilu licenci za muziku, pa je garant nešto u tome…

Možda bude nešto od ovoga:

1 Like